Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Åpen 25 manna test

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Åpen 25 manna test
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 24 september 2019

Klasser: Visa alla | 30 min A | 25 min A | 15 min C/N

30 min A

4 460 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK28.556.29
2Markus HolterHalden SK29.56+1.016.42
2Fredrik EliassonHalden SK29.56+1.016.42
4Mats HaldinHalden SK30.08+1.136.45
5Niels Christian HellerudHalden SK30.27+1.326.49
6Tore SandvikHalden SK30.47+1.526.54
7Andreas JohanssonHalden SK31.46+2.517.07
8August Asheim BirkelandNTNUI32.07+3.127.12
9Joacim CarlssonHalden SK32.24+3.297.15
10Marius BjuganHalden SK33.56+5.017.36
11Lacho IlievHalden SK34.22+5.277.42
12Erlend BrendstuenHalden SK40.05+11.108.59
13Jakob TorgersenHalden SK42.56+14.019.37
14Alf Inge HelleHalden SK56.17+27.2212.37

25 min A

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK24.007.44
2Kine Hallan SteiwerHalden SK24.23+0.237.51
3Kjetil BjørloHalden SK25.19+1.198.10
4Peder HaugaardHalden SK26.17+2.178.28
5Idun Felde OlaussenHalden SK26.29+2.298.32
6Jon Steinar MjølnerødHalden SK26.31+2.318.33
7Vendula HaldinHalden SK27.12+3.128.46
8Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK27.30+3.308.52
9Morten KildeboHalden SK28.55+4.559.19
10Herman Lien BackstrømHalden SK28.59+4.599.20
11Karianne HaugeHalden SK29.02+5.029.21
12Iliana IlievaHalden SK30.21+6.219.47
13Peder BryggenHalden SK30.41+6.419.53
14Terje LarsenHalden SK36.39+12.3911.49
15Jonathan EylertsenHalden SK36.55+12.5511.54
16Eirik NordbrødenHalden SK41.38+17.3813.25
17Elias MosebekkHalden SK47.46+23.4615.24
Martin BryggenHalden SKbrutt

15 min C/N

2 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK15.347.18
2Balder Hasvik LarsenHalden SK17.22+1.488.09
3Sigrid Schmitt GranHalden SK19.25+3.519.06
4Emma Helene OlsenHalden SK19.26+3.529.07
5Hanne Lerche RaadalHalden SK19.33+3.599.10
6Minna Sofie WingstedtHalden SK20.35+5.019.39
7Joel Bronebakk JohanssonHalden SK24.12+8.3811.21
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK25.13+9.3911.50
9Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK26.10+10.3612.17
10Synne Marie JenssenHalden SK26.38+11.0412.30
11Ville Emil WingstedtHalden SK32.19+16.4515.10
Håkon BryggenHalden SKdiskvalifisert
Hanna HaldinHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor