Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint - med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint - med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 13 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | Skygge N | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

1 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Simen Bryhn BergstrømTyrving ILfullført
Lasse DähnnLillomarka OLfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubbfullført
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Boiana IordanovaNydalens SKfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OLfullført
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OLfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D 9-10

1 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Isabelle HopsnesFossum IFfullført
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubbfullført
Celine KjensethHeming Orienteringfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Ellinor ThommessenHeming Orienteringfullført
Sine WallbergHeming Orienteringfullført
Martina VågsnesOppsal Orienteringikke startet
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D 11-12

1 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK8.115.27
2Tiril MyklatunTyrving IL11.08+2.577.25
3Tuva Wilkens JernbergNydalens SK12.19+4.088.12
4Henni Hattestad KristensenHeming Orientering13.47+5.369.11
5Charlotte HopsnesFossum IF13.49+5.389.12
6Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK13.52+5.419.14
7Astrid ReuschHeming Orientering14.52+6.419.54
8Silje Andresen SkotteFossum IF15.17+7.0610.11
9Alma Rygh HoltenNydalens SK16.12+8.0110.48
10Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering16.29+8.1810.59
11Ingrid Merete JebsenHeming Orientering16.47+8.3611.11
12Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb20.09+11.5813.26
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKikke startet

D 13-14

1 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK10.556.25
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12.43+1.487.28
3Oline Soma SlåstadRaumar Orientering13.47+2.528.06
4Sofia ØhlckersTyrving IL13.59+3.048.13
5Selma Størmer-AntonsenNydalens SK14.01+3.068.14
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK15.08+4.138.54
7Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb15.30+4.359.07
8Astrid YtterbøAsker Skiklubb15.33+4.389.08
9Mari KallesonOppsal Orientering15.43+4.489.14
10Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering15.44+4.499.15
11Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK16.15+5.209.33
12Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering17.38+6.4310.22
13Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb18.02+7.0710.36
14Pernille Nor-WollØstmarka OK18.25+7.3010.50
15Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering18.36+7.4110.56
16Synne Syversen GihleOppsal Orientering19.53+8.5811.41
17Åse LuråsOppsal Orientering22.34+11.3913.16
18Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering29.51+18.5617.33
Una NastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martine Arntsen HaugØstmarka OKdiskvalifisert
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SKikke startet

D 15-16

2 000 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering14.047.02
2Marie ScheeleNydalens SK14.40+0.367.20
3Linnea HolstTyrving IL14.44+0.407.22
4Marie KravdalGjø-Vard OL14.47+0.437.23
5Vida Helland-HansenTyrving IL15.12+1.087.36
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF15.49+1.457.54
7Aurora Wilkens JernbergNydalens SK15.59+1.557.59
8Ane HustvedtOppsal Orientering16.22+2.188.11
9Maja Mo HjelsethNydalens SK16.32+2.288.16
10Eileen BjanesTyrving IL16.55+2.518.27
11Kajsa Meyer LarssonTyrving IL16.59+2.558.29
12Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering17.02+2.588.31
13Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.18+3.148.39
14Sigrid NermoenØstmarka OK17.35+3.318.47
15Kathinka Zahl HagenFossum IF17.55+3.518.57
16Pauline MyklebustIL Koll18.19+4.159.09
17Gunde TumelionisFossum IF18.20+4.169.10
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.35+4.319.17
19Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering19.02+4.589.31
20Anne ØstvoldHeming Orientering19.55+5.519.57
21Emilie RehnNordre Follo Orientering20.25+6.2110.12
22Karoline JebsenHeming Orientering20.44+6.4010.22
23Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering20.53+6.4910.26
24Sara MartiniAsker Skiklubb21.12+7.0810.36
25Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb22.47+8.4311.23
26Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb23.19+9.1511.39
27Silje Lund HovdenTyrving IL23.39+9.3511.49
28Ragnhild F. NæssRaumar Orientering25.14+11.1012.37
29Live ArntzenRaumar Orientering25.21+11.1712.40
30Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb27.55+13.5113.57
Nora Christine HansenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
Helene Hoel JomaasFossum IFikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Mari AarsethNydalens SKikke startet

D 17-18

2 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK15.546.37
2Oda ScheeleNydalens SK17.24+1.307.15
3Netta Bar-NathanLillomarka OL18.26+2.327.40
4Tina KallesonOppsal Orientering18.42+2.487.47
5Kristine KravdalGjø-Vard OL18.46+2.527.49
6Amélie AamodtOppsal Orientering19.03+3.097.56
7Hanna RehnNordre Follo Orientering19.38+3.448.10
8Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19.57+4.038.18
9Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK20.36+4.428.35
10Marte Madslien BakkenNydalens SK20.54+5.008.42
11Malene Teresia JebsenHeming Orientering21.25+5.318.55
12Stella HolmboeTyrving IL21.53+5.599.07
13Helene Bjørkvold JendalFossum IF23.56+8.029.58
14Isabel HandstangerNordre Follo Orientering24.05+8.1110.02
15Ida Marie FlågenHeming Orientering24.07+8.1310.02
16Elise Wærp HaugeNydalens SK24.56+9.0210.23
17Janna Sofie TellsbøØstmarka OK25.57+10.0310.48
18Iris HolstTyrving IL27.34+11.4011.29
19Julie BerntzenFet OL28.35+12.4111.54
Alva Marika NiklassonNydalens SKdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 19-20

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Hoel JomaasFossum IF21.287.40
2Joelle MeisterNydalens SK22.46+1.188.07
3Marie LilandNydalens SK23.09+1.418.16
4Ingrid Lund HovdenTyrving IL31.59+10.3111.25
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet

D 21-

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL20.107.12
2Marthe GløersenBækkelagets SK21.10+1.007.33
3Oda J SikkelandTyrving IL22.27+2.178.01
4Marie Hammer IversenØstmarka OK22.54+2.448.10
5Mariell ArntzenNydalens SK25.13+5.039.00
6Kristin SletnerIL GeoForm29.26+9.1610.30

D 40-

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering24.508.52
2Milda ØhlckersTyrving IL25.20+0.309.02
3Vigdis HobølOppsal Orientering25.23+0.339.03
4Heidi TronbølFet OL25.44+0.549.11
5Katrine Finstad LandTyrving IL25.57+1.079.16
6Guro HarstadHeming Orientering26.54+2.049.36
7Randi HøilundFet OL27.08+2.189.41
8Marit InngjerdingenHeming Orientering28.10+3.2010.03
9Atanaska BedelevaNydalens SK28.45+3.5510.16
10Audrun UtskarpenIL GeoForm28.47+3.5710.16
11Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering30.09+5.1910.46
12Silje SyversenOppsal Orientering30.20+5.3010.50
13Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL33.09+8.1911.50
14Line Bar-NathanLillomarka OL33.24+8.3411.55
15Cecilie Wærp HaugeNydalens SK34.04+9.1412.10
16Gunnhild LuråsOppsal Orientering38.20+13.3013.41
17Aase MestadLillomarka OL42.43+17.5315.15
Britta FismenFossum IFdiskvalifisert
Christine TeigNydalens SKdiskvalifisert
Anne Berit RørlienFossum IFikke startet

D 50-

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK21.118.49
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22.04+0.539.11
3Kari MadslienNydalens SK23.30+2.199.47
4Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK25.02+3.5110.25
5Solveig SikkelandTyrving IL25.57+4.4610.48
6Anne MadslienNydalens SK26.21+5.1010.58
7Linda HanssenØstmarka OK26.53+5.4211.12
8Ann Elin FlågenHeming Orientering31.59+10.4813.19
9Marianne ReuschHeming Orientering34.26+13.1514.20
10Lotta MyhreIL Koll36.52+15.4115.21
11Sharon BroadwellIL GeoForm38.40+17.2916.06
Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Anne Kristine NorderudTyrving ILikke startet
Kristin FalkFossum IFikke startet

D 60-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenTyrving IL21.1810.39
2Kari LyngbakkenKonnerud IL29.03+7.4514.31

H 9-10

1 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin Mikkelsen ForosFossum IFfullført
Jone Rygh HoltenNydalens SKfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Iver AarsethNydalens SKikke startet

H 11-12

1 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF8.555.56
2Boye WangensteenLillomarka OL10.16+1.216.50
3Åsmund Larsen HirschTyrving IL11.23+2.287.35
4Sebastian WettergreenFossum IF11.33+2.387.42
5Henrik Mikkelsen ForosFossum IF11.49+2.547.52
6Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12.43+3.488.28
7Eskil HobølOppsal Orientering13.10+4.158.46
8Casper Eckmann AronsenNittedal OL13.32+4.379.01
9Alfred TeigNydalens SK13.34+4.399.02
10Alfred Holtan SanderudLillomarka OL13.45+4.509.10
11Ole Jacob MyklebustIL Koll15.08+6.1310.05
12Alfred NikolaisenOppsal Orientering15.16+6.2110.10
13Trygve MyhrvoldFossum IF15.33+6.3810.22
14Frode WallbergHeming Orientering15.49+6.5410.32
15Aleksander AndenæsAsker Skiklubb15.51+6.5610.34
16Otto Figenschou PiraHeming Orientering16.02+7.0710.41
17Herman Finstad LandTyrving IL19.24+10.2912.56
18Simen ÅnensenOppsal Orientering19.42+10.4713.08
19Age KristvikFossum IF19.59+11.0413.19
20Jakob Weider EgnerFossum IF20.40+11.4513.46
21Jonas HirschBækkelagets SK21.09+12.1414.06
22Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering21.51+12.5614.34
23Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb28.10+19.1518.46
24Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL37.53+28.5825.15
Lars Haakon ErikssonTyrving ILdiskvalifisert
Olav GrevstadFossum IFdiskvalifisert
August Myklebust LeopolderIL Kolldiskvalifisert
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orienteringdiskvalifisert
Eivind VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

1 700 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering10.156.01
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10.52+0.376.23
3Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.22+1.076.41
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.23+1.086.41
5Sigurd HobølOppsal Orientering11.46+1.316.55
5Mathias LinløkkenØstmarka OK11.46+1.316.55
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb12.03+1.487.05
8Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK12.19+2.047.14
9Aksel EideBækkelagets SK12.27+2.127.19
10Viktor Meland-TangenBækkelagets SK12.40+2.257.27
11Erlend SommerheinFossum IF12.45+2.307.30
12Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering13.26+3.117.54
13Erlend OtterleiØstmarka OK13.30+3.157.56
14Marius Juell LarsenTyrving IL13.49+3.348.07
15Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb13.58+3.438.12
16Sigmund ØlstadFet OL14.44+4.298.40
17Nov Bar-NathanLillomarka OL15.02+4.478.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Markus HirschBækkelagets SK15.29+5.149.06
19Jacob Finstad LandTyrving IL16.25+6.109.39
20Sivert Høilund DragsethFet OL16.36+6.219.45
21Henrik Elias SebjørnsenFossum IF17.01+6.4610.00
22Erlend BakkeFossum IF17.09+6.5410.05
23Peter Telle-HansenTyrving IL17.19+7.0410.11
24Benjamin BuhlerMåren OK17.20+7.0510.11
25Henrik NybergAsker Skiklubb17.28+7.1310.16
26Mikkel RastadAsker Skiklubb18.18+8.0310.45
27Gaute SkjønhaugFet OL18.44+8.2911.01
28Lavrans Larsen HirschTyrving IL18.55+8.4011.07
29Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19.07+8.5211.14
30Iver StavlandTyrving IL19.30+9.1511.28
31Jørgen LerFet OL22.40+12.2513.20
32Brage Wergeland BiemLillomarka OL32.00+21.4518.49
33Elias Leonhard RiederFossum IF32.55+22.4019.21
Ask Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Max Skjerpen HusebyNydalens SKdiskvalifisert
Per Noah SommerheinNydalens SKdiskvalifisert
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Sofus Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Mons Sætre-LorentzenFet OLikke startet

H 15-16

2 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF11.305.45
2Nils Anders NiklassonNydalens SK12.29+0.596.14
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12.36+1.066.18
4Christian Fredrik BorgIL Koll12.39+1.096.19
5Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.42+1.126.21
6Ask OlaussenOppsal Orientering12.48+1.186.24
7Eirik Vie StrislandFossum IF13.53+2.236.56
8Marius E. AamodtOppsal Orientering14.04+2.347.02
9Sindre Vie StrislandFossum IF14.05+2.357.02
10Håkon BogasonLillomarka OL14.19+2.497.09
11Jakob RastadAsker Skiklubb14.39+3.097.19
12Eskil BrændenLillomarka OL14.53+3.237.26
13Rasmus D. EastwoodLillomarka OL14.58+3.287.29
14Henning ReichenbachOppsal Orientering15.17+3.477.38
15Jakob A. GjedeboOppsal Orientering15.20+3.507.40
16Martin Christoffer BorgIL Koll15.22+3.527.41
17Tobias Tronbøl LiumIL Koll15.33+4.037.46
18Eskil KolshusOppsal Orientering16.09+4.398.04
19Kevin RommetvedtRaumar Orientering16.18+4.488.09
20Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL16.29+4.598.14
21Børge Nilsen BergFossum IF17.37+6.078.48
22Elias AndenæsAsker Skiklubb17.39+6.098.49
23Vilmer NybergAsker Skiklubb17.40+6.108.50
24Simen Rønning JohansenMåren OK18.03+6.339.01
25Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb19.13+7.439.36
26Jonas HickenIL Koll20.19+8.4910.09
27Jakob Gagnum TonbyIL Koll20.32+9.0210.16
28Alvin Andersen MariboRaumar Orientering21.13+9.4310.36
29Alfred Eckmann AronsenNittedal OL21.49+10.1910.54
Mathias NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Vegard AndresenBækkelagets SKdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet

H 17-18

2 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering13.525.46
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering14.53+1.016.12
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK15.05+1.136.17
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.23+1.316.24
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.32+1.406.28
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK15.47+1.556.34
7Kristian ØstermannHeming Orientering16.02+2.106.40
8Felix FinsrudAsker Skiklubb16.07+2.156.42
8Marius BakkeFossum IF16.07+2.156.42
10Birk Felland SætnanFossum IF17.28+3.367.16
11Sondre Zahl HagenFossum IF17.54+4.027.27
12Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.14+4.227.35
13Anders Håvard LarsenNydalens SK18.54+5.027.52
14Rolf Andreas BergNydalens SK19.15+5.238.01
15Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.26+5.348.05
16Kristian Juell LarsenTyrving IL19.40+5.488.11
17Ådne SkjærsteinTyrving IL20.37+6.458.35
18Jonas MyhrAsker Skiklubb30.29+16.3712.42
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet

H 19-20

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.115.25
2Eivind Berner MyhreFossum IF18.13+3.026.30
3Emil StørmerFossum IF18.38+3.276.39
4Anders HorveiRaumar Orientering19.30+4.196.57
5Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering21.28+6.177.40
Trygve MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 21-

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.495.17
2Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK15.15+0.265.26
3Anders VisterNydalens SK15.21+0.325.28
4Karl FremstadTyrving IL15.33+0.445.33
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI15.40+0.515.35
6Bojan BlumensteinNydalens SK15.48+0.595.38
7Andreas G. PoldenNydalens SK18.38+3.496.39
8Wolfgang KampelBækkelagets SK18.47+3.586.42
Atle PedersenFossum IFdiskvalifisert
Henry McNultyBækkelagets SKikke startet

H 40-

2 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL18.416.40
2Karl Even RyghHeming Orientering19.42+1.017.02
3Harald BakkeFossum IF19.47+1.067.03
4Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.29+1.487.18
5Steinar EastwoodLillomarka OL22.01+3.207.51
6Asgeir LiumFet OL22.16+3.357.57
7Bjørn HaugeNydalens SK22.29+3.488.01
8Pål Christian IngierdBækkelagets SK23.00+4.198.12
9Knut Jostein SætnanFossum IF23.40+4.598.27
10Helge Grenager SolheimOppsal Orientering24.17+5.368.40
11Torgeir SkjønhaugFet OL25.45+7.049.11
12Anders NorlingNydalens SK27.11+8.309.42
13Kyrre GranFet OL27.36+8.559.51
14Hans Olav HygenØstmarka OK29.22+10.4110.29
15Marius GihleOppsal Orientering29.33+10.5210.33
16Geir Johan AndersenEidsvoll OL29.37+10.5610.34
17Raymond BerntzenFet OL31.07+12.2611.06
18Michael Eckmann JensenNittedal OL32.37+13.5611.38
19Ingar WollØstmarka OK35.35+16.5412.42
Torstein HoleNydalens SKbrutt
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Anders GrevstadFossum IFikke startet

H 50-

2 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering16.386.55
2Are KristiansenTyrving IL16.49+0.117.00
3Trond LundTyrving IL17.56+1.187.28
4Jon Iver BakkenNydalens SK18.54+2.167.52
5Christian GrotnesTyrving IL18.58+2.207.54
6Christian HolmboeTyrving IL19.28+2.508.06
7Arild AndresenFossum IF20.30+3.528.32
8Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering20.42+4.048.37
9Børge PedersenNydalens SK21.54+5.169.07
10Stein H. HagenFossum IF22.00+5.229.10
11Jarand RystadHeming Orientering22.08+5.309.13
12Hans JevanordFossum IF22.10+5.329.14
13Christian JomaasFossum IF22.35+5.579.24
14Håkon JendalFossum IF23.27+6.499.46
15Harald Eide-FredriksenHeming Orientering23.47+7.099.54
16Christian ReuschHeming Orientering23.52+7.149.56
17Steinar HansenLillomarka OL25.11+8.3310.29
18Anders FlågenHeming Orientering25.51+9.1310.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Roger ØstvoldHeming Orientering27.00+10.2211.15
20Pål MyklebustIL Koll32.26+15.4813.30
21Olav BakkenØstmarka OK33.17+16.3913.52
Guttorm EggeIL GeoFormdiskvalifisert
Ole Petter HaugenNydalens SKdiskvalifisert
Morten HeirFossum IFikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet
Lars-Ivar AarsethNydalens SKikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Christian GløgårdNittedal OLikke startet

H 60-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering15.577.58
2Per Kristian EkebergTyrving IL18.13+2.169.06
3Einar JensenNydalens SK18.28+2.319.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Are EriksenOslostudentenes IK18.40+2.439.20
5Svein S JacobsenTyrving IL19.38+3.419.49
6Magne VollenOslostudentenes IK23.20+7.2311.40
Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

H 70-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm17.198.39
2Eldar BørsumBækkelagets SK17.20+0.018.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Peter KlavenessMåren OK19.00+1.419.30
4Nils-Petter WiikDriv IL19.47+2.289.53
5Hasse BergstrømTyrving IL21.07+3.4810.33
6Per ØhlckersTyrving IL26.00+8.4113.00
7Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK46.29+29.1023.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor