Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Resultatene fra Sprint i Stavanger

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Resultatene fra Sprint i Stavanger
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 8 september 2019

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida KolstøA-Åpen (2)20.5110.25
10Trond Sigurd FotlandH 17 (15)26.04+7.008.24

Ganddal IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Daniel EilevstjønnNybegynnerløype (6)27.1717.03
0Henrik EilevstjønnNybegynnerløype (6)27.2317.06
0Karen OrstadNybegynnerløype (6)22.0613.48
0Liven OrstadNybegynnerløype (6)31.0219.23
1Norah BreivoldD 11-12 (1)20.1810.41
1Ådne OrstadC-Åpen (1)19.3010.15
1Fredrik OmdalH 17 (15)19.046.09
2Arild SvihusA-Åpen (2)22.32+1.4111.16
3Peder OrstadH 11-12 (3)24.21+10.4712.48
3Ingrid LamarkD 17 (10)20.57+3.358.03
3Kjell SvihusH 70 (5)22.15+4.1411.07
4Øyvind LamarkH 15-16 (5)18.36+2.567.09
5Mariann SveinsvollD 17 (10)24.21+6.599.21
5Erik LimaH 17 (15)21.06+2.026.48
6Markus Andreas BreivoldH 17 (15)21.14+2.106.50
7Joar EilevstjønnH 17 (15)21.26+2.226.54
Trond LamarkH 17 (15)diskvalifisert
Jørgen BreivoldH 17 (15)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenH 15-16 (5)15.406.01

Sandnes IL (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aslak WathneH -10 (1)35.4918.51
1Bjørnar PeikliH 13-14 (3)14.407.20
1Kaja PeikliD 15-16 (2)14.537.26
2Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (3)15.34+0.547.47
2Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (5)15.53+0.136.06
3Erik WathneH 13-14 (3)21.13+6.3310.36
4Magnus Brostrup LandstadH 17 (15)20.52+1.486.43
5Omund Thu LandstadH 15-16 (5)20.12+4.327.46
7Ingeborg WathneD 17 (10)28.25+11.0310.55
11Sveinung SvebestadH 17 (15)29.28+10.249.30
Gisle WathneH 17 (15)diskvalifisert

Southdowns Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jack KoskyH 17 (15)19.06+0.026.09

Stavanger Orienteringsklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Astrid GarpeNybegynnerløype (6)28.1917.41
0Ester GarpeNybegynnerløype (6)24.3315.20
1Peter SæbbøH 11-12 (3)13.347.08
1Turid NystrømD 70 (2)20.3910.19
1Svein GlendrangeH 70 (5)18.019.00
1Vilde Margrethe SæbbøD 17 (10)17.226.40
2Bjørnar RisaH 11-12 (3)23.41+10.0712.27
2Dina TorgersenD 15-16 (2)15.17+0.247.38
2Haldis Olaug GlendrangeD 70 (2)24.50+4.1112.25
2Sara Nystrøm OlsenD 17 (10)18.03+0.416.56
3Arne Jacob Nystrøm OlsenH 15-16 (5)18.16+2.367.01
4Irene RummelhoffD 17 (10)22.01+4.398.28
6Tone Cecilie NystrømD 17 (10)26.20+8.5810.07
8Pernille Ronæss MellebyD 17 (10)29.47+12.2511.27
8Helge RisaH 17 (15)23.53+4.497.42
9Gro MarieroD 17 (10)49.09+31.4718.54
9Morten Sørli RonæssH 17 (15)24.37+5.337.56
Paul Andreas PaulsenH 70 (5)diskvalifisert
Martin BlystadH 17 (15)diskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøD 17 (10)diskvalifisert
Svein EliassenH 70 (5)diskvalifisert
Øystein AmundrudH 17 (15)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan VærpH 70 (5)22.10+4.0911.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor