Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2-mila / Asker ABC nr. 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2-mila / Asker ABC nr. 7
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 27 oktober 2019

Klasser: Visa alla | 2-mila | 1-mila | Halvmila | Engelsk mil

2-mila

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3.12.33
2Kristoffer JacobsenTyrving IL3.17.59+5.26
3Per WiréhnAsker Skiklubb3.32.40+20.07
4Kristian Juell LarsenIL Tyrving3.35.15+22.42
5Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3.35.56+23.23
6Jakob RastadAsker Skiklubb3.47.31+34.58
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb3.48.31+35.58
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb4.53.57+1.41.24
8Sara MartiniAsker Skiklubb4.53.57+1.41.24
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kollikke startet

1-mila

41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thomas Tobro WøienAsker Skiklubb1.34.30
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.36.08+1.38
3Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.38.24+3.54
4Jonas MyhrAsker Skiklubb1.39.44+5.14
5Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.40.02+5.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Trond LundIL Tyrving1.40.22+5.52
7Pål SkogedalAsker Skiklubb1.42.00+7.30
8Njål NoreAsker Skiklubb1.46.00+11.30
9Stein BlomsethLillomarka OL1.48.03+13.33
10Tellef Juell LarsenIL Tyrving1.48.57+14.27
11Mikkel RastadAsker Skiklubb1.49.22+14.52
12Jorun RuudAsker Skiklubb1.49.46+15.16
13Øystein RastadAsker Skiklubb1.49.52+15.22
14Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.53.00+18.30
15Thomas KonowAsker Skiklubb1.57.07+22.37
16Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1.59.52+25.22
17Hilda ØfsthusAsker Skiklubb2.00.55+26.25
18Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb2.02.48+28.18
19Håkon LøvliAsker Skiklubb2.02.59+28.29
20Anton PlaianAsker Skiklubb2.15.02+40.32
21Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb2.15.26+40.56
22Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb2.16.00+41.30
23Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb2.16.02+41.32
24Kristian KalagerAsker Skiklubb2.16.05+41.35
25Terje HenriksenAsker Skiklubb2.22.32+48.02
26Per SchancheAsker Skiklubb2.28.44+54.14
27Mathias BirkelundAsker Skiklubb2.30.37+56.07
28Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb2.33.37+59.07
29Vilmer NybergAsker Skiklubb2.37.47+1.03.17
30Nora Christine HansenAsker Skiklubb2.41.26+1.06.56
31Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb2.41.28+1.06.58
32Ida SyversenRøyken OL2.42.59+1.08.29
33Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb2.44.08+1.09.38
34Astrid YtterbøAsker Skiklubb2.44.11+1.09.41
35Haakon DolvenAsker Skiklubb2.48.55+1.14.25
36Torleif GaltelandAsker Skiklubb2.48.58+1.14.28
37Øyvind HoveidAsker Skiklubb2.53.30+1.19.00
38Silje Marie VågeAsker Skiklubb3.15.55+1.41.25
39Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3.15.57+1.41.27
40Arild NyhaugAsker Skiklubb3.16.25+1.41.55
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Mathias NyhaugAsker Skiklubbikke startet

Halvmila

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb51.18
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb52.12+0.54
3Sverre WisløffAsker Skiklubb53.18+2.00
4Selma HøivoldKongsberg OL53.37+2.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vidar BerteigIL GeoForm54.37+3.19
6Sharon BroadwellIL GeoForm54.54+3.36
7Marianne OmdalKongsberg OL59.08+7.50
8Milda ØhlckersTyrving IL59.38+8.20
9Erik HøivoldKongsberg OL1.00.35+9.17
10Marius Juell LarsenIL Tyrving1.09.59+18.41
11Juha Chang FlåganAsker Skiklubb1.12.07+20.49
12Are FlåganAsker Skiklubb1.12.11+20.53
13Martha WisløffAsker Skiklubb1.12.52+21.34
14Torgeir BrandalKongsberg OL1.13.12+21.54
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.14.58+23.40
16Øyvind GylverAsker Skiklubb1.15.02+23.44
17Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.18.44+27.26
18Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.20.48+29.30
19Vera HalsaaAsker Skiklubb1.44.20+53.02
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Amalie BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Nina BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Erik BorgIL Kollikke startet
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet

Engelsk mil

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ella Kristine KafjellAsker Skiklubb1.26.45
Lille Maria TellnesAsker Skiklubb1.26.51
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb47.17
Ellinor Lund WøienAsker Skiklubb31.40
Johanne Lund WøienAsker Skiklubb31.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor