Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC nr. 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC nr. 6
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 19 september 2019

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb20.34
Alma Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb26.23
Semine Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb23.26
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb21.23

H10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eirik NastadAsker Skiklubb34.45
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.02.33

D10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb52.04
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb51.54

H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb24.18
2Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb24.45+0.27
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

H13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias BirkelundAsker Skiklubb44.53
Henrik NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andreas Daniel HolmboeTyrving ILikke startet

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.08.15
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.08.18+0.03
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet

H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb45.33
2Vilmer NybergAsker Skiklubb49.17+3.44
3Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.15.55+30.22
4Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.18.51+33.18
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tarje EspelinAsker Skiklubbikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet

H21-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb34.31

D21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun RuudAsker Skiklubb54.08
Ruth VingerhagenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders ØpstadAsker Skiklubb59.45
2Anton PlaianAsker SK1.10.20+10.35
3Arild NyhaugAsker Skiklubb1.16.02+16.17
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H50

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar StrandLierbygda OL34.11
2Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL34.45+0.34
3Håkon LøvliAsker Skiklubb37.52+3.41
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb38.51+4.40
5Are FlåganAsker Skiklubb39.43+5.32
6Hallvard BergTyrving IL42.03+7.52
7Thomas KonowAsker SK47.08+12.57
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Terje UrfjellIL Imåsikke startet

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sharon BroadwellIL GeoForm46.40
Marianne ArnesenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SchancheAsker Skiklubb45.28
2Hallvard BjørgumLierbygda58.42+13.14

H17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm42.09

D13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise EidalAsker Skiklubb48.58
2Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb50.03+1.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor