Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 15 september 2019

N-LØYPE

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK12.16
2Robin OlsenBrandval/Kongsvinger OK12.22+0.06
3Fredrik HellerrudBrandval/Kongsvinger OK13.03+0.47
4Nora HåvenLunderseter IL13.57+1.41
5Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL14.03+1.47
6Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL14.08+1.52
7Robin KvernerOdal OL - Orientering14.11+1.55
8Sebastian Tangen HoltetEidskog OL15.32+3.16
9Sindre DalGrue IL15.42+3.26
10Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst15.52+3.36
11Haakon StolpeEidskog OL16.09+3.53
12Tor SimonsenOK Øst16.14+3.58
13Liv SimonsenOK Øst16.36+4.20
14Andréa Tangen HoltetEidskog OL16.45+4.29
15Lukas Tangen HoltetEidskog OL17.02+4.46
16Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18.30+6.14
17Vaar SkjelvikOdal OL - Orientering18.55+6.39
18Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18.57+6.41
19Tristan ZainalOdal OL - Orientering22.52+10.36
20Leonie BergersenEidskog OL23.18+11.02
21Tuva BergersenEidskog OL24.11+11.55
22Noah BergersenEidskog OL24.13+11.57
23Synne SørliEidskog OL25.22+13.06
24Nora HalvorsrudEidskog OL25.38+13.22
25Lukas IversenEidskog OL29.05+16.49
26Erlend Sørli GrandeEidskog OL29.31+17.15
27Hjalmar BillingsøEidskog OL46.40+34.24
Marte LinnesOdal OL - Orienteringikke godkjent
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OKikke startet

H-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn LandeEidskog OL32.25
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering33.44+1.19
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL37.51+5.26
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering42.31+10.06
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL45.20+12.55

D-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth Malin DalGrue IL41.00
2Ida Marianne BergersenEidskog OL54.16+13.16
3Oda Marissa BergersenEidskog OL57.00+16.00
4Vilje Linnea FalchEidskog OL1.05.00+24.00

17-C

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens-Henrik SimonsenOK Øst33.09
2Jonny HalvorsrudEidskog OL33.38+0.29
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL35.33+2.24
4John TangenEidskog OL38.33+5.24
5Jan Otto SætabergetLunderseter IL40.33+7.24
6Elin FøyenEidskog OL40.38+7.29
7Kai Jostein BergersenEidskog OL44.12+11.03
8Oddvar GravingenOK Hierne44.25+11.16
9Oddbjørn BergersenEidskog OL49.06+15.57
10Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering50.59+17.50
11Rolf A ØstliBrandval/Kongsvinger OK51.02+17.53
12Klaus EngenEidskog OL52.19+19.10
13Emma FalchEidskog OL1.05.08+31.59
Marissa Penelope BergersenEidskog OLikke godkjent
Alexandra BergersenEidskog OLikke godkjent

H-16AB

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar LandeEidskog OL1.02.54

17-AB

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering34.43
2Eivind LandeEidskog OL35.16+0.33
3Philip FøyenEidskog OL40.49+6.06
4Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK41.48+7.05
5Ole Petter VibekkenBrandval/Kongsvinger OK44.05+9.22
6Glenn BergersenEidskog OL44.46+10.03
7Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK45.04+10.21
8Laimis RaudeliunasBrandval/Kongsvinger OK45.08+10.25
9Arne SørliEidskog OL48.46+14.03
10Sondre SkytterenOdal OL - Orientering50.47+16.04
11Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering50.58+16.15
12Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK52.06+17.23
13Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK1.04.22+29.39
14Roar SætabergetLunderseter IL1.09.42+34.59
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor