Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 8 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 8 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 3 oktober 2019

D 10- C-løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK40.4018.29

D 13-14 Mellom

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK59.4715.43

H 11-12 Kort

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljar Fotland KolstøEgersund OK19.4911.39

H 13-14 Mellom

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK1.31.1624.01

Damer - mellomlang løype

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK53.2214.02
2Hilde HetlandEgersund OK1.05.09+11.4717.08
3Julie PuntervoldEgersund OK1.06.57+13.3517.37

Damer - lang løype

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK48.4311.19
2Jane Mydland HellandEgersund OK58.22+9.3913.34
3Roisin LongNydalens SK1.00.56+12.1314.10

Herrer - mellomlang løype

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK52.0713.42
2Olav HellandEgersund OK54.24+2.1714.18
3Alexander HorpestadEgersund OK1.04.01+11.5416.50
4Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.08.53+16.4618.07

Herrer - lang løype

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK42.119.48
2Harald KlippenbergEgersund OK49.42+7.3111.33
3Gunnar PettersonEgersund OK50.56+8.4511.50
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK55.59+13.4813.01
5Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.05.09+22.5815.09

Nybegynnerløype

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius B. LeidlandEgersund OK27.3016.10
2Ruben Mydland HellandEgersund OK29.58+2.2817.37
3Andreas B LeidlandEgersund OK32.03+4.3318.51
4Arild OpstadEgersund OK36.27+8.5721.26

Damer kort

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK30.4413.58
Ida KolstøEgersund OKdiskvalifisert

D 11-12 kort

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK17.538.07

H 10 C-løype

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Mydland HellandEgersund OK32.3219.08
2Emil Fotland KolstøEgersund OK34.49+2.1720.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor