Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 7 Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 7 Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 23 september 2019

D 10- C-løype

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK11.4511.45
1Lea StokkelandEgersund OK11.4511.45

D 13-14 Mellom

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK22.2412.26
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK27.44+5.2015.24

H 13-14 Mellom

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandEgersund OK19.1710.42
2Odin HorpestadEgersund OK29.56+10.3916.37

Damer - mellomlang løype

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK20.4111.29
2Hilde HetlandEgersund OK22.31+1.5012.30
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK23.02+2.2112.47
4Monica HorpestadEgersund OK24.28+3.4713.35
5Inger Skretting OpstadEgersund OK34.02+13.2118.54

Damer - lang løype

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK21.498.23
2Roisin LongNydalens SK27.04+5.1510.24
3Julie PuntervoldEgersund OK31.23+9.3412.04

Herrer - mellomlang løype

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK20.4211.30
2Jarle GløpstadEgersund OK21.49+1.0712.07
3Steinar HorpestadEgersund OK25.23+4.4114.06
4Jarl Gaute AaseEgersund OK26.20+5.3814.37

Herrer - lang løype

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK19.407.33
2Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering23.52+4.129.10
3Geir FrøytlogEgersund OK24.25+4.459.23
4Harald KlippenbergEgersund OK24.58+5.189.36
5Alexander HorpestadEgersund OK32.42+13.0212.34
6Ove OalandGanddal IL32.47+13.0712.36
Trond Sigurd FotlandEgersund OKdiskvalifisert
Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren PettersonEgersund OK26.4926.49

Herrer kort

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK35.2722.09
Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

Damer kort

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK23.0014.22
2Helga AaslidEgersund OK33.55+10.5521.11

H 15-16 Mellom

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

C-åpen

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sturla StokkelandNOTEAMdiskvalifisert

D 11-12 kort

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandEgersund OK23.5913.19
2Julie Mydland HellandEgersund OK26.30+2.3114.43

H 10 C-løype

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Fotland KolstøEgersund OK21.4221.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor