Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vest-Mjøsa cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vest-Mjøsa cup 7
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 18 september 2019

A

4 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL41.419.41
2Frode HjorthHamar OK43.28+1.4710.06
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL43.48+2.0710.11
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll44.21+2.4010.18
5Håvard KvammeOL Toten-Troll44.32+2.5110.21
6Sigurd KvammeOL Toten-Troll45.03+3.2210.28
7Are StrandlieGjø-Vard OL45.43+4.0210.37
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll46.11+4.3010.44
9Stein Arne NegårdVang OL46.59+5.1810.55
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll47.30+5.4911.02
11Nils Harald StaffOL Toten-Troll47.42+6.0111.05
12Even ErlienGjø-Vard OL49.13+7.3211.26
13Even LienGjø-Vard OL52.14+10.3312.08
14Hege SolerødGjø-Vard OL52.47+11.0612.16
15Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering55.22+13.4112.52
16Vanja StaffOL Toten-Troll56.44+15.0313.11
17Hildegunn LindstadOL Toten-Troll58.23+16.4213.34
18Kjetil KløvrudGjø-Vard OL58.44+17.0313.39
19Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.14.20+32.3917.17
20Tor WallinSnertingdal IF Orientering1.27.46+46.0520.24
21Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.30.38+48.5721.04
Berit BergsetGjø-Vard OLdiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet

B

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HøieGjø-Vard OL55.3915.02
2Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL57.31+1.5215.32
3May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.03.04+7.2517.02
4Margrete JørandliGjø-Vard OL1.05.00+9.2117.34
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.06.33+10.5417.59
6Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.10.47+15.0819.07
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mats LigaardenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert

C

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll30.5211.52
2Johannes HøieGjø-Vard OL38.38+7.4614.51
3Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering39.34+8.4215.13
4Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL43.08+12.1616.35
5Ole-Roald RimeGjø-Vard OL43.48+12.5616.50
6Lars FlaskerudOL Toten-Troll45.29+14.3717.29
7Ole Christian SolliOL Toten-Troll49.04+18.1218.52
Øyvind Villa KristiansenGjø-Vard OLdiskvalifisert

N

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline FurunesGjø-Vard OL32.2918.02
0Oda FurunesGjø-Vard OL28.2915.49
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering31.0117.13
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering30.3817.01
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll19.4710.59
0Rikke NordahlGjø-Vard OL20.1811.16
0Isak RimeGjø-Vard OL21.0811.44
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL38.4521.31
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL23.5913.19
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL23.2413.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor