Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 20 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | H 9-10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | Skyggeløpere

Raumar Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Katja SynsfjellD 21- (5)57.0410.44
1Ragnhild F. NæssD 13-16C (3)31.4611.43
1Maren Julie FinstadD 11-12N (2)15.5310.48
8Oline Soma SlåstadD 13-14 (21)33.58+9.5011.45
8Jenny Soma SlåstadD 11-12 (11)41.05+23.4717.33
8Ivar Røise SaxhaugH 11-12 (14)35.58+18.3915.22
9Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkD 11-12 (11)42.24+25.0618.07
11Robin Larsson HovinH 21- (11)1.17.49+30.1512.05
13Per Taje SkeieH 11-12 (14)58.07+40.4824.50
14Emma Ailin SkårbøD 13-14 (21)41.08+17.0014.13
14Håvard EikH 15-16 (28)34.36+11.489.49
16Kristin Haugen ØgaardD 13-14 (21)43.42+19.3415.07
21Gjermund Taje SkeieH 15-16 (28)45.59+23.1113.03
22Alvin Andersen MariboH 15-16 (28)48.04+25.1613.39
25Erik Dehli SaxhaugH 13-14 (29)56.57+35.0119.42
Emma Margrethe FinstadN-åpen (25)fullført
Vilja Olivia FinstadN-åpen (25)fullført
Storm Lysaker StakvikN-åpen (25)fullført
Tyri Lysaker StakvikN-åpen (25)fullført
Elida Riise BergheimN-åpen (25)fullført
Sigurd Riise BergheimN-åpen (25)fullført
Eira Svergja RustadN-åpen (25)fullført
Kasper Svergja RustadN-åpen (25)fullført
Tryggve Svergja RustadN-åpen (25)fullført
Alfred Røise SaxhaugN-åpen (25)fullført
Klara Soma SlåstadD 9-10 (4)16.5611.31
Roar BergheimSkyggeløpereikke startet
Dagny I. LysakerSkyggeløpereikke startet
Inger Riise BergheimSkyggeløpereikke startet
Eirik Svergja RustadSkyggeløpereikke startet
Kaisa Svergja RustadSkyggeløpereikke startet
Arne SaxhaugSkyggeløpereikke startet
Ivar SlåstadSkyggeløpereikke startet
Mari TaraldrudSkyggeløpereikke startet
Kevin RommetvedtH 15-16 (28)ikke startet
Dolf OkkermannH 21- (11)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor