Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 20 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | H 9-10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | Skyggeløpere

N-åpen

1 470 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Vilja Olivia FinstadRaumar Orienteringfullført
Isak Asbjørnslett GullesenEidsvoll OLfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Sebastian HopsnesFossum IFfullført
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Einar Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Storm Lysaker StakvikRaumar Orienteringfullført
Tyri Lysaker StakvikRaumar Orienteringfullført
Ida MoldestadLillomarka OLfullført
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Elida Riise BergheimRaumar Orienteringfullført
Sigurd Riise BergheimRaumar Orienteringfullført
Eira Svergja RustadRaumar Orienteringfullført
Kasper Svergja RustadRaumar Orienteringfullført
Tryggve Svergja RustadRaumar Orienteringfullført
Alfred Røise SaxhaugRaumar Orienteringfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Selma Vilemina SteneNydalens SKfullført
Mads Nygård ThorsengFossum IFfullført
Elias Isachsen WiréhnAsker Skiklubbfullført
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

D 9-10

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje Nilsen BergFossum IF17.1611.44
Helene HarstadNordre Follo Orientering18.2712.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
Isabelle HopsnesFossum IF16.0710.57
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering16.5611.31

D 11-12

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK17.187.23
2Eline KravdalGjø-Vard OL26.18+9.0011.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Henni Hattestad KristensenHeming Orientering26.34+9.1611.21
4Tiril MyklatunTyrving IL30.28+13.1013.01
5Silje Andresen SkotteFossum IF32.59+15.4114.05
6Charlotte HopsnesFossum IF34.27+17.0914.43
7Vilde HøyerFossum IF37.36+20.1816.04
8Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering41.05+23.4717.33
9Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkRaumar Orientering42.24+25.0618.07
10Ane Risstad SundnesOppsal Orientering44.57+27.3919.12
11Liv KeyserOppsal Orientering48.25+31.0720.41

D 11-12N

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Julie FinstadRaumar Orientering15.5310.48
2Jenny SivertsenFossum IF19.15+3.2213.05

D 13-14

2 890 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK24.088.21
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering27.55+3.479.39
3Mari KallesonOppsal Orientering28.31+4.239.52
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb29.53+5.4510.20
5Sofia ØhlckersTyrving IL33.02+8.5411.25
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK33.07+8.5911.27
7Synne Syversen GihleOppsal Orientering33.54+9.4611.43
8Oline Soma SlåstadRaumar Orientering33.58+9.5011.45
9Pernille Nor-WollØstmarka OK36.45+12.3712.42
10Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb36.51+12.4312.45
11Martine Arntzen HaugØstmarka OK37.16+13.0812.53
12Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK37.44+13.3613.03
13Ida Øverli StøenLillehammer OK39.46+15.3813.45
14Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering41.08+17.0014.13
15Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK43.36+19.2815.05
16Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL43.42+19.3415.07
16Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering43.42+19.3415.07
18Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering46.41+22.3316.09
19Åse LuråsOppsal Orientering55.57+31.4919.21
20Iben Johansen-BarliOppsal Orientering55.59+31.5119.22
21Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb1.07.17+43.0923.16

D 13-16C

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild F. NæssRaumar Orientering31.4611.43
2Ruth Malin DalGrue IL42.03+10.1715.30
3Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering1.14.07+42.2127.20

D 15-16

3 060 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK24.368.02
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK25.07+0.318.12
3Marie KravdalGjø-Vard OL25.55+1.198.28
4Vida Helland-HansenTyrving IL25.56+1.208.28
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering26.48+2.128.45
6Marie ScheeleNydalens SK26.52+2.168.46
7Ane HustvedtOppsal Orientering27.52+3.169.06
8Kajsa Meyer LarssonTyrving IL28.49+4.139.25
9Linnea HolstTyrving IL28.51+4.159.25
10Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF29.15+4.399.33
11Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.03+5.279.49
12Anne ØstvoldHeming Orientering30.26+5.509.56
13Mille Baastad BergTyrving IL30.48+6.1210.03
14Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb30.50+6.1410.04
15Gunde TumelionisFossum IF31.26+6.5010.16
16Nora Christine HansenAsker Skiklubb31.55+7.1910.25
17Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering32.21+7.4510.34
18Eileen BjanesTyrving IL32.59+8.2310.46
19Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering33.09+8.3310.50
20Pauline MyklebustIL Koll33.28+8.5210.56
21Tuva HøyerFossum IF33.49+9.1311.03
22Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering35.10+10.3411.29
23Elise ThorsengFossum IF35.36+11.0011.38
24Marie SaugestadNydalens SK36.45+12.0912.00
25Mari AarsethNydalens SK37.16+12.4012.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Martha WisløffAsker Skiklubb41.10+16.3413.27
27Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb42.28+17.5213.52
28Emilie Pedersen VoldLillomarka OL53.14+28.3817.23
29Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb59.18+34.4219.22
30Emilie RehnNordre Follo Orientering1.01.12+36.3620.00
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

D 17-C

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK32.0611.50
2Liv SimonsenOK Øst1.11.11+39.0526.16
Beate MoldestadLillomarka OLdiskvalifisert

D 17-20

4 730 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering42.098.54
2Tina KallesonOppsal Orientering44.21+2.129.22
3Mina JørgensenTyrving IL47.08+4.599.57
4Amélie AamodtOppsal Orientering47.40+5.3110.04
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL49.37+7.2810.29
6Elise Wærp HaugeNydalens SK52.47+10.3811.09
6Hanna RehnNordre Follo Orientering52.47+10.3811.09
8Helene Bjørkvold JendalFossum IF57.59+15.5012.15
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Isabel HandstangerNordre Follo Orienteringdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Celine YtternesNordre Follo Orienteringikke startet

D 21-

5 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katja SynsfjellRaumar Orientering57.0410.44
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL57.37+0.3310.51
3Marit IsachsenAsker Skiklubb1.07.06+10.0212.38
4Anna-Thekla TonjerElverum OK1.11.08+14.0413.23
5Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.15.49+18.4514.16

D 40-

4 730 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK42.599.05
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering45.44+2.459.40
3Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK48.07+5.0810.10
4Katrine Finstad LandTyrving IL49.09+6.1010.23
5Milda ØhlckersTyrving IL49.24+6.2510.26
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb49.59+7.0010.34
7Bodil NordenströmFossum IF53.09+10.1011.14
8Audrun UtskarpenIL GeoForm54.57+11.5811.37
9Silje SyversenOppsal Orientering56.50+13.5112.00
10Kristine ThorsengFossum IF56.59+14.0012.02
11Heidi TronbølFet OL57.26+14.2712.08
12Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.00.20+17.2112.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Elin KallesonOppsal Orientering1.02.22+19.2313.11
14Nina BirkelundAsker Skiklubb1.07.49+24.5014.20
15Line Bar-NathanLillomarka OL1.19.34+36.3516.49
16Solveig BerganNydalens SK1.22.33+39.3417.27
17Ingrid SkaarerNydalens SK1.28.29+45.3018.42
18Anne Berit RørlienFossum IF1.49.54+1.06.5523.14
Kristin Nergaard BergFossum IFdiskvalifisert
Kristine RomørenFossum IFdiskvalifisert
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet

D 50-

3 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb27.168.54
2Linda HanssenØstmarka OK28.53+1.379.26
3Hege SolerødGjø-Vard OL29.55+2.399.46
4Solveig SikkelandTyrving IL32.02+4.4610.28
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb32.10+4.5410.30
6Vanja StaffOL Toten-Troll37.11+9.5512.09
7Katrine BakkeFossum IF38.34+11.1812.36
8Inger SvalandOL Vallset/Stange38.41+11.2512.38
9Siv Susanne JystadØstmarka OK59.28+32.1219.26
Lotta MyhreIL Kollikke startet

D 60-

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL36.0012.27
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK49.33+13.3317.08
3Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.01.44+25.4421.21

H 9-10

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK15.3810.38
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK12.588.49
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering22.1615.08
Erling SkaugNydalens SK20.2913.56

H 11-12

2 340 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF17.197.24
2Boye WangensteenLillomarka OL19.17+1.588.14
3Sebastian WettergreenFossum IF25.41+8.2210.58
4Aksel Tonjer FingarsenElverum OK27.32+10.1311.45
5Eskil OlaussenOppsal Orientering30.41+13.2213.06
6Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb32.04+14.4513.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Simen ÅnensenOppsal Orientering33.28+16.0914.18
8Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering35.58+18.3915.22
9Emil SkaugNydalens SK36.09+18.5015.26
10Ole Jacob MyklebustIL Koll41.15+23.5617.37
11Alfred NikolaisenOppsal Orientering45.18+27.5919.21
12Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb49.04+31.4520.58
13Per Taje SkeieRaumar Orientering58.07+40.4824.50
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Herman Finstad LandTyrving ILbrutt
Jonas HirschBækkelagets SKikke startet
Olav GrevstadFossum IFikke startet

H 11-12N

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob MoldestadLillomarka OL16.2811.12
2Sindre DalGrue IL20.01+3.3313.37

H 13-14

2 890 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering21.567.35
2Per Noah SommerheinNydalens SK23.42+1.468.12
3Erlend SommerheinFossum IF24.23+2.278.26
4Mathias BirkelundAsker Skiklubb26.15+4.199.04
4Mons Sætre-LorentzenFet OL26.15+4.199.04
6Emil Tonjer FingarsenElverum OK26.40+4.449.13
7Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering27.04+5.089.21
8August Hellerud SireKonnerud IL27.40+5.449.34
9Sondre OlaussenOppsal Orientering28.04+6.089.42
10Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK29.00+7.0410.02
11Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK30.07+8.1110.25
12Ask Felland SætnanFossum IF30.16+8.2010.28
13Mathias LinløkkenØstmarka OK30.32+8.3610.33
14Sigmund ØlstadFet OL30.50+8.5410.40
15Erlend OtterleiØstmarka OK31.53+9.5711.01
16Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb32.45+10.4911.19
17Henrik HarstadNordre Follo Orientering36.23+14.2712.35
18Sivert Høilund DragsethFet OL37.06+15.1012.50
19Jørgen LerFet OL39.59+18.0313.50
20Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange40.46+18.5014.06
21Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK42.13+20.1714.36
22Max Skjerpen HusebyNydalens SK44.15+22.1915.18
23Markus HirschBækkelagets SK48.04+26.0816.37
24Erlend BakkeFossum IF55.10+33.1419.05
25Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering56.57+35.0119.42
26Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.09.58+48.0224.12
Gaute SkjønhaugFet OLdiskvalifisert
Jacob Finstad LandTyrving ILdiskvalifisert
Nov Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbbrutt
Even LienGjø-Vard OLikke startet
Benjamin BuhlerMåren OKikke startet
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet

H 13-16C

2 710 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Gagnum TonbyIL Koll37.5513.59
2Sturla MellaOppsal Orientering40.23+2.2814.54
3Einar ØstvoldHeming Orientering48.13+10.1817.47
4Felix Fabricius ByeNydalens SK48.20+10.2517.50
5Brage Wergeland BiemLillomarka OL55.19+17.2420.24
Even Nygård ThorsengFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

3 520 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Anders NiklassonNydalens SK22.486.28
2Philip Lehmann RomørenFossum IF22.56+0.086.30
3Ask OlaussenOppsal Orientering23.34+0.466.41
4Christian Fredrik BorgIL Koll23.43+0.556.44
5Axel AaldeNydalens SK26.01+3.137.23
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK26.01+3.137.23
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb26.14+3.267.27
8Eirik Vie StrislandFossum IF27.24+4.367.47
9Sindre Vie StrislandFossum IF28.17+5.298.02
10Martin Christoffer BorgIL Koll31.37+8.498.58
11Johannes Salvesen-LundeIL Koll32.33+9.459.14
12Jonathan WoodhouseLillomarka OL33.07+10.199.24
13Vilmer NybergAsker Skiklubb33.45+10.579.35
14Håvard EikRaumar Orientering34.36+11.489.49
15Tobias Tronbøl LiumIL Koll36.20+13.3210.19
16Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL37.05+14.1710.32
17Håkon BogasonLillomarka OL37.47+14.5910.44
18Børge Nilsen BergFossum IF43.10+20.2212.15
19Jakob A. GjedeboOppsal Orientering44.33+21.4512.39
20Andreas SandernesØstmarka OK45.01+22.1312.47
21Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering45.59+23.1113.03
22Alvin Andersen MariboRaumar Orientering48.04+25.1613.39
23Eskil BrændenLillomarka OL49.18+26.3014.00
24Jonas HickenIL Koll49.42+26.5414.07
25Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb56.14+33.2615.58
Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Kevin RommetvedtRaumar Orienteringikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

H 17-C

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Didrik BredesenLillomarka OL22.558.27
2Olav Sletten McinnesØstmarka OK37.31+14.3613.50
3Øivind EriksenOK Øst41.22+18.2715.15
4Tor SimonsenOK Øst1.33.16+1.10.2134.24
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17-20

5 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb32.506.04
2Eskil FrøislandVang OL35.58+3.086.39
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering37.33+4.436.57
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL37.40+4.506.58
5Sondre Zahl HagenFossum IF39.30+6.407.18
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb39.55+7.057.23
7Marius BakkeFossum IF40.34+7.447.30
8Mathias Pedersen VoldLillomarka OL42.05+9.157.47
9Birk Felland SætnanFossum IF42.50+10.007.55
9Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering42.50+10.007.55
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK43.13+10.238.00
12Gaute BerganNydalens SK48.19+15.298.56
13Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.41+18.519.34
14Jonas AarsethNydalens SK1.04.56+32.0612.01
Peter Andreas GisholtNTNUIdiskvalifisert

H 21-

6 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb47.347.23
2Ove Antvord HaugereidVang OL53.15+5.418.16
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering54.08+6.348.24
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL54.51+7.178.31
5Per Øyvind SteneNydalens SK55.46+8.128.39
6Ludvig RødnesOppsal Orientering56.16+8.428.44
7Beat RothNydalens SK56.48+9.148.49
8Are WigaardNTNUI58.05+10.319.01
9Pål SkogedalAsker Skiklubb1.02.05+14.319.38
10Øyvind WatterdalHadeland OL1.10.45+23.1110.59
11Robin Larsson HovinRaumar Orientering1.17.49+30.1512.05
Dolf OkkermannRaumar Orienteringikke startet

H 40-

5 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL39.097.15
2Harald BakkeFossum IF43.03+3.547.58
3Espen AubertOppsal Orientering44.06+4.578.10
4Gard LindsethNydalens SK44.59+5.508.19
5Morten WettergreenFossum IF45.20+6.118.23
6Knut Jostein SætnanFossum IF48.43+9.349.01
7Øystein RastadAsker Skiklubb49.26+10.179.09
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering51.18+12.099.30
9Bjørn HaugeNydalens SK51.22+12.139.30
10Pål SommerheinFossum IF51.28+12.199.31
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK54.14+15.0510.02
12Thomas OlsenAsker Skiklubb56.39+17.3010.29
13Lorant FarkasØstmarka OK58.33+19.2410.50
14Atle PedersenFossum IF1.05.17+26.0812.05
15Even ErlienGjø-Vard OL1.07.53+28.4412.34
16Hans Olav HygenØstmarka OK1.10.56+31.4713.08
17Ola NilsenOppsal Orientering1.11.42+32.3313.16
18Per Ole DahlsrudNydalens SK1.15.05+35.5613.54
19Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.20.09+41.0014.50
Fredrik SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Bernt HellerudKonnerud ILdiskvalifisert

H 50-

3 520 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb27.087.42
2Lars-Ivar AarsethNydalens SK28.24+1.168.04
3Sigurd DæhliLøten o-lag28.27+1.198.04
4Knut Edvard HellandØstmarka OK29.16+2.088.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arild AndresenFossum IF30.07+2.598.33
6Jan Tore HenriksenNydalens SK30.23+3.158.37
7Stig SønsterudbråtenLillomarka OL30.25+3.178.38
8Gjermund GravirAsker Skiklubb31.04+3.568.49
9Rolv Anders SystadLyn Ski31.17+4.098.53
10Øystein KildahlØstmarka OK31.22+4.148.54
11Erlend RehnNordre Follo Orientering31.29+4.218.56
12Vidar GjelstadOppsal Orientering31.32+4.248.57
13Vemund KongsnesØstmarka OK31.51+4.439.02
14Jørn MjøsterØstmarka OK31.57+4.499.04
15Nils Harald StaffOL Toten-Troll32.07+4.599.07
16Håkon JendalFossum IF32.58+5.509.21
17Jørn LimiOppsal Orientering33.00+5.529.22
18Arnstein DaleOL Vallset/Stange33.04+5.569.23
19Olav HasaasFossum IF33.07+5.599.24
20Guttorm EggeIL GeoForm33.16+6.089.27
21Rune TeiglandØstmarka OK33.24+6.169.29
22Eilert AamodtOppsal Orientering34.46+7.389.52
23Fredrik HøyerFossum IF35.40+8.3210.07
24Rolf HustvedtOppsal Orientering35.41+8.3310.08
25Stein MellaOppsal Orientering35.53+8.4510.11
26Hans JevanordFossum IF37.12+10.0410.34
27Svein OtterleiØstmarka OK39.24+12.1611.11
28Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb40.42+13.3411.33
29John YtternesNordre Follo Orientering42.51+15.4312.10
30Sverre WisløffAsker Skiklubb45.51+18.4313.01
31Arne KongsnesOppsal Orientering48.58+21.5013.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Per Anders YtterbøAsker Skiklubb52.48+25.4015.00
Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbikke startet

H 60-

2 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hallvard FjærLillomarka OL25.348.50
2Øyvind Roger HansenRøyken OL26.19+0.459.06
3Torgeir StrandhagenRøyken OL26.45+1.119.15
4Martin GranlyLillomarka OL27.41+2.079.34
5Svein S JacobsenTyrving IL28.40+3.069.55
6Peter KlavenessMåren OK31.33+5.5910.55
7Sigbjørn ModalsliFossum IF33.30+7.5611.35
8Morten JohannessenRøyken OL36.21+10.4712.34
9Per ØhlckersTyrving IL36.44+11.1012.42
10Leif BillingsøEidskog OL37.01+11.2712.48
11Anders TaraldrudIndre Østfold OK37.58+12.2413.08
12Kjell Gorm RøkkeTyrving IL38.10+12.3613.12
13Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38.31+12.5713.19
14Erik NæssØstmarka OK41.47+16.1314.27

Skyggeløpere

1 470 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Roar BergheimRaumar Orienteringikke startet
Geir FinstadSentrum OKikke startet
Marianne Truslew HarstadNordre Follo Orienteringikke startet
Bente Kristin HopsnesFossum IFikke startet
Øyvind HopsnesFossum IFikke startet
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet
Sofie JohanssonVang OLikke startet
Jøran KristensenHeming Orienteringikke startet
Dagny I. LysakerRaumar Orienteringikke startet
Kristian Bernhard NilsenFossum IFikke startet
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet
Inger Riise BergheimRaumar Orienteringikke startet
Eirik Svergja RustadRaumar Orienteringikke startet
Kaisa Svergja RustadRaumar Orienteringikke startet
Arne SaxhaugRaumar Orienteringikke startet
Ivar SlåstadRaumar Orienteringikke startet
Dana B. SteneNydalens SKikke startet
Pernille SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Mari TaraldrudRaumar Orienteringikke startet
Anja Celine WingerFossum IFikke startet
Anders ØpstadAsker Skiklubbikke startet
Per WiréhnAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor