Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jonsokløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jonsokløpet
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 21 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | N2åpen 10-16 | D 13-14 | C åpen 10-16 | D 15-16 | AK åpen | C åpen 17- | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | N2Åpen 17- | H 13-14 | B åpen 10-16 | H 15-16 | AL Åpen | B Åpen 17- | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Elias Vold KjemperudFossekallen ILikke startet
Fillip Brumoen KjemperudFossekallen ILikke startet

N2åpen 10-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mathias Wibe MoenFossekallen ILfullført
Jesper SolsemFossekallen ILfullført
Jonas KovelandFossekallen ILfullført
Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea NyhagenFossekallen IL1.22.57

C åpen 10-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Syver NarumOL Toten-Trollikke startet

AK åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten FismenFossum IF37.20
2Yngve SwärdHadeland OL56.45+19.25
3Elin SwärdHadeland OL1.30.27+53.07
Leiv Inge KjemperudFossekallen ILikke startet

C åpen 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll27.58
2Alexander NyhagenFossekallen IL29.57+1.59

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Mari Borge HoviSkien OK50.39
2Kristine GrønlundRingerike OL1.07.51+17.12
Tine Elisa KjemperudFossekallen ILikke startet

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britta FismenFossum IF46.56
2Line ArnevikRingerike OL1.09.48+22.52

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti KringhaugRingerike OL49.46
2Kjersti HovFossum IF51.32+1.46
3Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.21.13+31.27

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK32.59
2Runa SkyttersæterHeming Orientering34.47+1.48
3Live Joronn YtrehusRingerike OL43.05+10.06
4Wenche HultgreenTyrving IL43.25+10.26

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL42.08
2Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.04.50+22.42
3Aud I SpjelkavikTyrving IL1.06.05+23.57
Birgitte BekkelundRøyken OLdiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb29.45

N2åpen 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Margit Veronica KjemperudFossekallen ILfullført

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll45.06

AL Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel SchiessRingerike OL1.16.21

B åpen 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tanja AppenzellerFossum IF1.16.53

H 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL51.28
2Charles HalaasFossum IF56.59+5.31
3Harald HoviSkien OK1.03.27+11.59

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund RørenEiker OL38.47
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll39.22+0.35
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb40.48+2.01
4Olav HøgsetFossekallen IL45.47+7.00
5Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.05.47+27.00

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten DåsnesRingerike OL25.31
2Øyvind SørlieHadeland OL28.22+2.51
3Per KaarbyFossum IF35.20+9.49
4Johan SwärdHadeland OL39.17+13.46
5Egil Wickstrand IversenHeming Orientering46.40+21.09

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38.48
2Kjell GrønhovdModum OL43.45+4.57
3Bjørn SpjelkavikTyrving IL47.09+8.21
4Brede Høibak GundersenRingerike OL54.54+16.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor