Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM Langdistanse jr. og sr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Langdistanse jr. og sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: torsdag 8 september 2011

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21 | Gjest D19-20 | Gjest D21

D17-18

5 540 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor Hov HøydalFossum IF1.03.2611.27
2Runa FremstadLarvik OK1.04.09+0.4311.34
3Jorunn KvaklandFreidig1.04.58+1.3211.43
4Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.06.04+2.3811.55
5Siri KollerudLillomarka OL1.07.25+3.5912.10
6Gry GranstedtHalden SK1.09.21+5.5512.31
7Solveig BlindheimLillomarka OL1.10.48+7.2212.46
8Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.12.10+8.4413.01
9Eli Marita ForsethOL Trollelg1.12.20+8.5413.03
10Kristine BergliaEiker OL1.13.06+9.4013.11
11Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering1.14.32+11.0613.27
12Malin EijsinkÅs-UMB Orientering1.16.30+13.0413.48
13Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.17.44+14.1814.01
14Malena Asheim BirkelandHalden SK1.18.10+14.4414.06
15Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering1.20.38+17.1214.33
16Marianne Opsahl BredesenFossum IF1.21.25+17.5914.41
17Camilla HengebølFossum IF1.21.44+18.1814.45
18Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering1.23.03+19.3714.59
19Emilie Westli AndersenLøten OL1.23.29+20.0315.04
19Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL1.23.29+20.0315.04
21Ingrid OkkenhaugVerdal OK1.23.33+20.0715.04
22Marte Fallbakken BergeLøten OL1.24.25+20.5915.14
23Guro VassendPorsgrunn OL1.25.03+21.3715.21
24Marthe RuttenborgGjø-Vard OL1.25.46+22.2015.28
25Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.26.59+23.3315.42
26Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.29.30+26.0416.09
27Sigrid Bech UrlandKorgen IL1.31.45+28.1916.33
28Johanne RaknerVaregg Fleridrett1.32.53+29.2716.45
29Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.33.14+29.4816.49
30Åsta WibeFrol IL1.42.15+38.4918.27
31Mali Galaaen RøssethSelbu OK1.47.11+43.4519.20
32Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering2.00.30+57.0421.45
33Henrik ElvestadGolden Goal o-klubb2.38.31+1.35.0528.36
Mari Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orienteringikke godkjent

D19-20

5 930 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadKonnerud IL1.01.1310.19
2Ingjerd MyhreKongsberg OL1.01.17+0.0410.20
3Therese HaareKonnerud IL1.03.16+2.0310.40
4Audhild Bakken RognstadLillehammer OK1.07.16+6.0311.20
5Anette BaklidKonnerud IL1.07.44+6.3111.25
6Oda WennemoRaumar Orientering1.08.32+7.1911.33
7Anneke Hald BjørgumKristiansand OK1.08.58+7.4511.37
8Trine BreenRaumar Orientering1.10.02+8.4911.48
9Marte NarumOL Vallset/Stange1.11.17+10.0412.01
10Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.12.22+11.0912.12
11Synne BaklidKonnerud IL1.15.57+14.4412.48
12Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL1.17.27+16.1413.03
13Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.17.51+16.3813.07
14Elin-Kristin HemSandefjord OK1.19.23+18.1013.23
15Kristine FjeldboSandefjord OK1.20.07+18.5413.30
16Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL1.23.13+22.0014.01
17Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.25.15+24.0214.22
18Marion HuberTynset IF1.25.38+24.2514.26
19Elena RoosHalden SK1.25.45+24.3214.27
20Ina Charlotte MoeSandefjord OK1.26.15+25.0214.32
21Rannveig JørgensenFrol IL1.27.36+26.2314.46
22Berit-Kristine LimaGanddal IL1.28.18+27.0514.53
23Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.30.04+28.5115.11
24Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett1.32.04+30.5115.31
25Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.32.07+30.5415.32
26Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering1.51.21+50.0818.46

D21

7 980 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingNTNUI1.09.268.42
2Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.12.12+2.469.02
3Tone WigemyrBækkelagets SK1.13.30+4.049.12
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.13.40+4.149.13
5Hanne SandstadFreidig1.15.50+6.249.30
6Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK1.15.51+6.259.30
7Marianne AndersenKonnerud IL1.17.55+8.299.45
8Nicole RagvinNydalens SK1.18.12+8.469.47
9Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1.19.25+9.599.57
10Kine Hallan SteiwerLillomarka OL1.21.40+12.1410.14
11Line HagmanNTNUI1.22.38+13.1210.21
12Helen PalmerWing OK1.24.35+15.0910.35
13Kine GulliksenBækkelagets SK1.24.51+15.2510.37
14Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK1.25.55+16.2910.45
15Hanne NøvikNTNUI1.26.12+16.4610.48
16Gøril Rønning SundFrol IL1.26.27+17.0110.50
17Marte ReenaasWing OK1.27.03+17.3710.54
18Tone E LyeIL Tyrving1.27.05+17.3910.54
19Guro TorpeNTNUI1.27.50+18.2411.00
20Marit KahrsBækkelagets SK1.28.21+18.5511.04
21Mariann UlvestadBækkelagets SK1.29.48+20.2211.15
22Hollie OrrHalden SK1.30.20+20.5411.19
23Lone BrochmannEiker OL1.32.15+22.4911.33
24Linn HokholtLillomarka OL1.34.03+24.3711.47
25Iliana ShandurkovaHalden SK1.34.16+24.5011.48
26Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.35.24+25.5811.57
27Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL1.37.22+27.5612.12
28Lisbeth VollNTNUI1.37.52+28.2612.15
29Heidi TronbølNydalens SK1.38.40+29.1412.21
30Kristin ÅstebølNTNUI1.38.51+29.2512.23
31Siri EidnesIL Bul-Tromsø1.42.52+33.2612.53
32Julie Finsrud LandeEidskog OL1.44.11+34.4513.03
33Kari SvingheimVaregg Fleridrett1.45.34+36.0813.13
34Sofie AarnesNTNUI1.46.50+37.2413.23
35Sara ProforsFrol IL1.48.04+38.3813.32
36Britta FismenNydalens SK1.48.40+39.1413.37
37Hanne VefsnmoNTNUI1.52.34+43.0814.06
38Emma LähdekorpiNydalens SK1.53.07+43.4114.10
39Mari Jellum HelgerudKongsberg OL1.57.02+47.3614.39
40Toril NesÅs-UMB Orientering1.57.56+48.3014.46
41Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL2.06.24+56.5815.50
42Randi Johanne SkjerveFrol IL2.10.38+1.01.1216.22
43Maiken FlåganKongsberg OL2.18.41+1.09.1517.22
44Camilla StridsklevNTNUI2.23.24+1.13.5817.58
45Silje Borge HoviNTNUI2.24.24+1.14.5818.05
46Marianne DæhliNTNUI2.24.26+1.15.0018.05
Mari Jevne ArnesenNTNUIikke godkjent

H17-18

7 290 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF59.078.06
2Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering59.37+0.308.10
3Magne HagaRaumar Orientering1.00.11+1.048.15
4Sindre RønningTynset IF1.00.51+1.448.20
5Paul SirumFrol IL1.02.49+3.428.37
6Emil AhlbäckFossum IF1.02.58+3.518.38
7Anders VisterIndre Østfold OK1.03.38+4.318.43
8Simen Jevne ArnesenHamar OK1.05.05+5.588.55
9Oskar RøenVaregg Fleridrett1.05.44+6.379.01
10Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.06.30+7.239.07
11Dag LofthusLillehammer OK1.06.58+7.519.11
12Håvard HagaRaumar Orientering1.07.11+8.049.12
13Johannes NarumHamar OK1.07.30+8.239.15
14Sindre SandvenKongsberg OL1.07.47+8.409.17
14Anders BjergaardNydalens SK1.07.47+8.409.17
16Espen SundsvikFrol IL1.08.26+9.199.23
17Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering1.09.14+10.079.29
18Fredrik RaastadSkien OK1.09.24+10.179.31
19Johan HoelRaumar Orientering1.10.08+11.019.37
20Thorstein WangLillomarka OL1.10.55+11.489.43
21Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering1.13.36+14.2910.05
22Ove BaardsgaardOL Trollelg1.14.10+15.0310.10
23Harald KalagerAsker Skiklubb1.14.13+15.0610.10
24Øystein StorsveenLøten OL1.14.55+15.4810.16
25Jørgen MadslienNydalens SK1.15.16+16.0910.19
26Morten BujordetKristiansand OK1.15.21+16.1410.20
27Simen Eid NielsenNydalens SK1.15.23+16.1610.20
28Petter ReistadIL Tyrving1.15.26+16.1910.20
29Sindre JohannessenWing OK1.15.40+16.3310.22
30Sindre BækLøten OL1.15.41+16.3410.22
31Sebastian TorgersenBækkelagets SK1.16.08+17.0110.26
32Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.16.10+17.0310.26
33Ørjan RykkjeFana IL1.17.47+18.4010.40
34Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL1.18.39+19.3210.47
35Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb1.19.03+19.5610.50
36Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL1.19.08+20.0110.51
37Mathias DrageKongsberg OL1.20.03+20.5610.58
38Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.20.25+21.1811.01
39Sigurd FlåganKongsberg OL1.20.28+21.2111.02
40Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.20.34+21.2711.03
41Nikolai Korvald SkaareNydalens SK1.20.46+21.3911.04
42Torjus RaaVaregg Fleridrett1.21.17+22.1011.08
43Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering1.21.23+22.1611.09
44Tord E. AndersenEiker OL1.21.47+22.4011.13
45Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.22.24+23.1711.18
46Halvard KværnaØstmarka OK1.23.03+23.5611.23
47Geir Inge KeiseråsIL Leik1.23.10+24.0311.24
48Sjur HoviSkien OK1.23.23+24.1611.26
49Erik TrøenLierbygda OL1.23.39+24.3211.28
50Olav VestølVegårshei IL1.24.18+25.1111.33
51Asbjørn OlsenLøten OL1.24.23+25.1611.34
52Adrian OpheimMåren OK1.25.04+25.5711.40
53Brage SætherFreidig1.25.31+26.2411.43
54Åsmund WennemoRaumar Orientering1.25.45+26.3811.45
55Anders EmilssonOppsal IF Orientering1.26.16+27.0911.50
56Ola KvisleAsker Skiklubb1.27.16+28.0911.58
57Eirik Skoglund GodalLillomarka OL1.27.24+28.1711.59
58Kristian ØienOL Trollelg1.27.25+28.1811.59
59Marius Borge HeirFossum IF1.28.01+28.5412.04
60Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn1.29.14+30.0712.14
61Kasper StadaasHeming/Njård OL1.29.45+30.3812.18
62Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.30.30+31.2312.24
63Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn1.30.53+31.4612.28
64Håkon GodagerLøten OL1.32.04+32.5712.37
65Johannes SvendsenOL Trollelg1.33.01+33.5412.45
66Lars Henrik ThonIF Sturla1.33.38+34.3112.50
67Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.33.47+34.4012.51
68Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg1.34.41+35.3412.59
69Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.35.00+35.5313.01
70Hallvard HaugenFossum IF1.36.59+37.5213.18
71Øyvind StrandeRingerike OL1.37.19+38.1213.20
72Erlend RaastadSkien OK1.37.47+38.4013.24
73Lars SkantzeIL Tyrving1.39.24+40.1713.38
74Gustav FiskumIL Tyrving1.40.42+41.3513.48
75Oscar BerlinEiker OL1.40.50+41.4313.49
76Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving1.42.23+43.1614.02
77Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.45.31+46.2414.28
78Hans HerbergGjø-Vard OL1.47.15+48.0814.42
79Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.53.08+54.0115.31
80Sigurd StenvikByåsen IL1.55.12+56.0515.48
81Tobias SolliSkien OK2.03.35+1.04.2816.57
Terje Dalen SørgårdByåsen ILdiskvalifisert
Thomas SchiveOK Mossdiskvalifisert
Martin RønningFreidigdiskvalifisert
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubbikke godkjent
Sigurd Oxaas WieMo OKikke godkjent

H19-20

9 420 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil KinnebergRaumar Orientering1.12.087.39
2Jo Forseth IndgaardFrol IL1.13.02+0.547.45
3Martin VisterIndre Østfold OK1.14.05+1.577.51
4Ivar LundanesFrol IL1.16.07+3.598.04
5Nicholas OskarssonLillomarka OL1.16.25+4.178.06
6Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.17.55+5.478.16
7Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.18.00+5.528.16
8Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering1.18.04+5.568.17
9Carl Petter LyngenFrol IL1.18.24+6.168.19
10Per Melander OftenTynset IF1.18.25+6.178.19
11Petter Næss BjørgulHalden SK1.18.29+6.218.19
12Hans Petter MathisenNTNUI1.21.03+8.558.36
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.22.48+10.408.47
14Eskil Sande GullordGjø-Vard OL1.26.50+14.429.13
15Morten Severin SaueIL Tyrving1.27.01+14.539.14
16Lasse SolheimVaregg Fleridrett1.27.09+15.019.15
17Simen OlafsenFreidig1.27.29+15.219.17
18Simen AamodtNTNUI1.27.40+15.329.18
19Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.28.16+16.089.22
20Fredrik OmdalGanddal IL1.29.15+17.079.28
21Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK1.30.53+18.459.38
22Gjermund SteinslandØvrebø/Vindbjart Orientering1.32.25+20.179.48
23Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.32.45+20.379.50
24Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn1.33.40+21.329.56
25Sindre GodagerGjø-Vard OL1.34.28+22.2010.01
26Andreas VangstadKristiansand OK1.34.49+22.4110.03
27Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb1.37.12+25.0410.19
28Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK1.38.13+26.0510.25
29Sindre SætherFreidig1.38.31+26.2310.27
30Isak BergsetIL Veten1.42.23+30.1510.52
31Fredrik DanielsenIL Tyrving1.43.09+31.0110.57
32Martin DammTIF Viking1.46.08+34.0011.16
33Ola Bakke AashamarFlosta IL1.49.12+37.0411.35
34Haakon UtbyNTNUI1.51.19+39.1111.49
35Johannes Hov HøydalFossum IF1.53.16+41.0812.01
36Håkon SandvenFana IL2.00.11+48.0312.45
37Lars OwrenFreidig2.19.59+1.07.5114.51
38Finn-Eivind EskøyFossum IF2.25.25+1.13.1715.26
39Vemund RønnebergKonnerud IL2.37.09+1.25.0116.40
Torkil Eide SolstadIL Tyrvingdiskvalifisert
Sondre BakkenLillomarka OLikke godkjent
Mats NordbrødenHalden SKikke godkjent

H21

13 760 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK1.32.456.44
2Audun WeltzienIL Tyrving1.36.29+3.447.00
3Bjørn EkebergIL Tyrving1.39.56+7.117.15
4Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering1.40.45+8.007.19
5Carl Waaler KaasBækkelagets SK1.41.49+9.047.23
6Magne DæhliHalden SK1.42.00+9.157.24
7Mattias KarlssonBækkelagets SK1.43.03+10.187.29
8Håvard VassendenFrol IL1.43.58+11.137.33
9Emil WingstedtHalden SK1.45.37+12.527.40
10Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.45.38+12.537.40
11Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.45.39+12.547.40
12Erik AxelssonHalden SK1.46.40+13.557.45
13Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.48.27+15.427.52
14Espen FiskumNTNUI1.48.41+15.567.53
15Olav Johannes DeelstraNTNUI1.48.46+16.017.54
16Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.49.17+16.327.56
17Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering1.49.33+16.487.57
18Torbjørn SagbergIL Tyrving1.49.46+17.017.58
19Vegard RuttenborgNTNUI1.49.47+17.027.58
20Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.51.05+18.208.04
21Øyvind HelgerudHalden SK1.51.18+18.338.05
22Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.51.32+18.478.06
23Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.52.08+19.238.08
24Daniel MarstonBækkelagets SK1.53.11+20.268.13
25Knut Sveinung RekaaNTNUI1.54.01+21.168.17
26Gjermund UrsetIL Bul-Tromsø1.54.32+21.478.19
27Hans TrøanNydalens SK1.54.44+21.598.20
28Espen WeltzienIL Tyrving1.55.47+23.028.24
28Chris ForneWing OK1.55.47+23.028.24
30Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering1.56.03+23.188.26
31Anders EinumNTNUI1.56.55+24.108.29
32Dag AalvikNydalens SK1.57.48+25.038.33
33Øystein PettersenNydalens SK1.58.06+25.218.34
34Vegard DanielsenKristiansand OK1.58.56+26.118.38
35Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering1.59.06+26.218.39
36Dag Steinar RagvinSkien OK1.59.47+27.028.42
37Pål SkogedalAsker Skiklubb1.59.55+27.108.42
38Thomas Natvig ÅrstadNTNUI2.00.28+27.438.45
39Håvard TveiteÅs-UMB Orientering2.00.32+27.478.45
40Sverre Waaler KaasNydalens SK2.02.05+29.208.52
41Magnus SvingheimRaumar Orientering2.02.27+29.428.53
42Ola BergerWing OK2.06.25+33.409.11
43Andreas MagerøyFrol IL2.06.40+33.559.12
44Ove SætraAsker Skiklubb2.07.31+34.469.16
45Asgeir Bakken RognstadNTNUI2.08.17+35.329.19
46Ragnar TonjerNydalens SK2.08.36+35.519.20
47Niklas ProforsVaregg Fleridrett2.08.57+36.129.22
48Magne OmestadNydalens SK2.09.19+36.349.23
49Kjetil OkkenhaugNTNUI2.10.16+37.319.28
50Marius WikstrømVang OL2.10.39+37.549.29
51Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK2.14.17+41.329.45
52Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL2.14.20+41.359.45
53Stian HallénNydalens SK2.14.45+42.009.47
54Øyvind StoksethHalden SK2.15.30+42.459.50
55Henning SpjelkavikIL Tyrving2.16.52+44.079.56
56Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb2.17.03+44.189.57
57Sigurd HynneÅs-UMB Orientering2.21.21+48.3610.16
58Sjur Messel NafstadNTNUI2.23.15+50.3010.24
59Simen SmestadÅs-UMB Orientering2.24.26+51.4110.29
60Rune RystadNydalens SK2.25.02+52.1710.32
61Terje MaroniByåsen IL2.25.06+52.2110.32
62Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering2.25.45+53.0010.35
63Jan SchmidOL Trollelg2.26.01+53.1610.36
64Eivind LandeBø OL2.26.58+54.1310.40
65Matthias GilgienIL Tyrving2.27.33+54.4810.43
66Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering2.27.37+54.5210.43
67Knut Edvard HellandRingerike OL2.28.28+55.4310.47
68Jon Arne SkroveRingerike OL2.30.23+57.3810.55
69Kristian VadHalden SK2.32.07+59.2211.03
70Tarjei NicolaisenOK Silsand2.33.03+1.00.1811.07
71Nils Petter FremmingHeming/Njård OL2.33.11+1.00.2611.07
72Stig Rune HolbergOK Skøynar2.33.30+1.00.4511.09
73Per WiréhnByåsen IL2.33.41+1.00.5611.10
74Sindre Jansson HaverstadNTNUI2.33.56+1.01.1111.11
75Alf Johan LimaGanddal IL2.36.20+1.03.3511.21
76Marius ØieLøten OL2.37.19+1.04.3411.25
77Håvard Krey HansenOK Silsand2.38.38+1.05.5311.31
78Håvar Birkeland StormoenNTNUI2.38.58+1.06.1311.33
79Olav HøgsetRingerike OL2.40.20+1.07.3511.39
80Snorre HansenByåsen IL2.41.19+1.08.3411.43
81Odd-Ivan LorentsenOK Silsand2.43.34+1.10.4911.53
82Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.49.22+1.16.3712.18
83Magnus JohanssonKristiansand OK2.53.45+1.21.0012.37
84Jan-Hugo HanssenIL Bul-Tromsø3.05.24+1.32.3913.28
85Frode KonstIL Tyrving3.10.29+1.37.4413.50
86Håkon BrynjulfsenOK Silsand3.20.27+1.47.4214.34
Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Vidar WenselSørreisa OLikke godkjent
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke godkjent
Martin HosetNTNUIikke godkjent
Jan Tore LudvigsenNydalens SKikke godkjent
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke godkjent
Fredrik SandalGanddal ILikke godkjent
Svein Harald HansenOK Silsandikke godkjent
Per Øyvind SteneNydalens SKikke godkjent
Vegard Brun SagaNTNUIikke godkjent
Halvor Eid NielsenNTNUIikke godkjent

Gjest D19-20

5 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristiina LampinenHelsingin Suuistajat1.33.3915.47

Gjest D21

7 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paula Iso-MarkkuKalavan Rasti1.34.3211.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor