Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sælandskogen, Gjesteløpere

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sælandskogen, Gjesteløpere
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 9 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL32.3610.52
2Kristin BreivoldGanddal IL35.24+2.4811.48
3Mariann SveinsvollGanddal IL38.00+5.2412.40
4Kristin SkadsemGanddal IL40.09+7.3313.23
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb40.53+8.1713.37
6Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.32+11.5614.50
7Kristin BarvikGanddal IL51.38+19.0217.12

Damer - lang løype

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL28.237.40
2Anna TaksdalGanddal IL29.42+1.198.01
3Trine Bolstad ScheieGanddal IL39.10+10.4710.35
4Linda SchraderOLifant41.43+13.2011.16
5Ingrid LamarkGanddal IL43.39+15.1611.47
6Vibeke LamarkGanddal IL44.08+15.4511.55
7Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb48.20+19.5713.03
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL29.559.58
2Kristian OhrGanddal IL30.15+0.2010.05
3Bjarne GimreGanddal IL31.37+1.4210.32
4Terje StokkelandÅlgård Orientering32.38+2.4310.52
5Ådne OrstadGanddal IL33.28+3.3311.09
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.08+6.1312.02
7Geir HudalTIF Viking46.11+16.1615.23

Herrer - lang løype

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SandalGanddal IL27.277.25
2Øyvind LamarkGanddal IL27.40+0.137.28
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering29.13+1.467.53
4Markus Andreas BreivoldGanddal IL29.58+2.318.05
5Erik LimaGanddal IL31.55+4.288.37
6Jørgen BreivoldGanddal IL34.14+6.479.15
7Andreas Nybak UrdalGanddal IL36.53+9.269.58
8Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb40.04+12.3710.49
9Per Olav HaarrGanddal IL41.22+13.5511.10
10Thomas Barvik MælandGanddal IL43.14+15.4711.41
11Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb50.40+23.1313.41
Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet

Nybegynnerløype

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder OrstadGanddal IL10.458.16
2Daniel EilevstjønnGanddal IL11.51+1.069.06
3Karen OrstadGanddal IL12.44+1.599.47
4Pernille BreivoldGanddal IL14.32+3.4711.10
5Henrik EilevstjønnGanddal IL17.12+6.2713.13
6Liven OrstadGanddal IL20.13+9.2815.33
7Inger RothGanddal IL29.27+18.4222.39

Herrer kort

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve LundeGanddal IL39.3220.48

Damer kort

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norah BreivoldGanddal IL26.4614.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor