Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusell løp 14 - Individuelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusell løp 14 - Individuelt
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 18 september 2019

Individuell sprint

2 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma16.487.00
2Fanny SkindloIF Trauma19.47+2.598.14
3Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering21.18+4.308.52
4Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering22.32+5.449.23
5Ingrid Bøylestad LandaFroland IL22.42+5.549.27
6Karin SteenIF Trauma22.55+6.079.32
7Tone HirschIF Trauma24.01+7.1310.00
8Ellen TerjesenØyestad IF allianse24.42+7.5410.17
9Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma26.33+9.4511.03
10Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering27.23+10.3511.24
11Inger SkjæveslandIF Trauma29.34+12.4612.19
12Tove FossnesHisøy OK30.38+13.5012.45
13Ingeborg BøbelIL Imås31.03+14.1512.56
14Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering32.18+15.3013.27
15Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering40.10+23.2216.44
16Ine Haslekås SolheimIF Trauma40.34+23.4616.54
17Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering41.50+25.0217.25
18Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering43.57+27.0918.18
19Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse1.03.00+46.1226.15
20Tirild MolundIL Imås1.03.59+47.1126.39
Arnhild U. BråtenVegårsheiil diskvalifisert

Nybegynner 1

1 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering14.059.19
2Aleksander delange NilsenIK Grane Arendal Orientering15.47+1.4210.27
3Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering16.15+2.1010.45
4Vilde Haslekås SolheimIF Trauma16.50+2.4511.08
5Mariann BjørkliØyestad IF allianse17.54+3.4911.51
6Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse18.44+4.3912.24
7Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse18.45+4.4012.25
8Hannah Broers DamsgaardHisøy OK20.19+6.1413.27
9Ylve BoyeIL Imås20.23+6.1813.29
10Julia Broers DamsgaardHisøy OK20.29+6.2413.33
11Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK20.38+6.3313.39
12Anniken FossnesHisøy OK22.37+8.3214.58
13Sanne Marie Nilsen GlommenHisøy OK22.40+8.3515.00
14Vemund HelsørFroland IL27.25+13.2018.09
15Johan Francis EskiltHisøy OK27.50+13.4518.25
16Maren AanonsenØyestad IF allianse27.59+13.5418.31
17Oda Angelica EskiltHisøy OK28.04+13.5918.35
18Didrik GauslåFroland IL28.08+14.0318.37
19Oda Haslekås SolheimIF Trauma33.44+19.3922.20
20Guro Haslekås SolheimIF Trauma34.11+20.0622.38
Frida Sævrås JohansenØyestad IF alliansediskvalifisert

Individuell sprint

3 020 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma17.275.46
2Espen SolheimIF Trauma17.48+0.215.53
3Georg SmedsaasHisøy OK18.50+1.236.14
4Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse20.04+2.376.38
5Widar Taxth LølandHisøy OK20.13+2.466.41
6Steinar FjeldbergHisøy OK21.40+4.137.10
7Øyvind BratlandIF Trauma21.55+4.287.15
8Are SkindloIF Trauma22.01+4.347.17
9Øyvin SimonsenIL Imås23.26+5.597.45
10Inge SkjæveslandIF Trauma23.50+6.237.53
11Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering23.57+6.307.55
12Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering24.06+6.397.58
13Peter SvenningHope IL24.25+6.588.05
14Kjell SandåkerIL Imås25.58+8.318.35
15Jonas Skajå OlimstadFroland IL26.30+9.038.46
16Knut Åge NormannGrane IL28.35+11.089.27
17Reidar GrøsleAustre Moland IL29.37+12.109.48
18Kristen DalandIL Imås31.40+14.1310.29
19Heine Johansen SmedsaasHisøy OK31.41+14.1410.29
20Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK32.28+15.0110.45
21Thomas H FossnesHisøy OK32.33+15.0610.46
22Erling LauvrakIL Imås36.10+18.4311.58
23Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering37.38+20.1112.27
24Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering39.02+21.3512.55
25Ånon Haslekås SolheimIF Trauma40.47+23.2013.30
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert
Rolf MikkelsenIL Imåsdiskvalifisert
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per Kristian TømtIL Imåsdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor