Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-open | N2-open 10-16 | N2-open 17- | C-open 10-16 | C-open 17- | B-open 10-16 | B-open 17- | AK-open | AL-open | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 50-K | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 50-K | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-open

1 260 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Oskar Elias HeggesetFreidigfullført
Sverre August HeggesetFreidigfullført
Tonje HeggesetFreidigfullført
Anne HeksemFana ILfullført
Stian IlievHalden SKfullført
Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SKfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Selma Vilemina SteneNydalens SKfullført
Inga TorbjørnsenIL Gularfullført
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Benjamin Barsnes FrøydSogndal ILbrutt
Magnus FrøydLarvik OKbrutt
Ivar HelgerudHalden SKbrutt
Jørgen Daling KorsøenFørde ILbrutt
Eira MorkNotodden OLbrutt
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Tea StokkelandÅlgård Orienteringbrutt
Troy Victor StoksethHalden SKbrutt

N2-open 10-16

1 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rannveig Elisa EenVoss ILutenfor konkurranse
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKutenfor konkurranse
Markus Mydland HellandEgersund OKutenfor konkurranse

N2-open 17-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bjarte                           DyngjelandFana ILbrutt
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrettbrutt
Håvard Nummedal OsFørde ILbrutt

C-open 10-16

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering3.31.59
2Vilma DanevadFredrikstad SK3.32.21+0.22
Jo Randar HolmøyHadeland OLbrutt
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt

C-open 17-

2 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi Krogstad StendahlFrol IL4.30.06
3Marte ChristensenOppsal Orientering4.46.15+16.09
Anne Kathrine AkselsenNydalens SKbrutt
Marit BrødreskiftFreidigbrutt
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OKbrutt
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Bjørn StrømmeTIF Vikingbrutt
Ann ViljugreinOppsal Orienteringbrutt
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)brutt

B-open 10-16

2 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Olve HeklandIL Gularbrutt
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Hedda SølvbergIL Vetenbrutt

B-open 17-

3 030 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Sylte LundanesEmblem IL3.20.47
2Ole Johannes NedrebøOK Moss3.30.18+9.31
3Silje SelsengLierbygda OL3.32.38+11.51
4Olav HellandEgersund OK3.33.33+12.46
5Marianne HeksemFana IL3.49.54+29.07
6Lars Olav ToloGneist, IL3.58.51+38.04
7Frøydis OlaussenOppsal Orientering4.11.48+51.01
8Øistein PaulsenBergens TF4.14.31+53.44
11Anita E. HoleFørde IL4.30.05+1.09.18
12Ingunn BergsetIL Veten4.30.36+1.09.49
13Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL4.31.35+1.10.48
Lars Andreas EenVoss ILbrutt
Mia EngehultNotodden OLbrutt
Frank FinstadRaumar Orienteringbrutt
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKbrutt
Kjetil JacobsenHamar OKbrutt
Victor JensenGneist, ILbrutt
Per Rune LandTyrving ILbrutt
Olav Gjedrem LundVerdal OKbrutt
Janne Fossum MalmringFreidigbrutt
Jane Mydland HellandEgersund OKbrutt
Silje Jacobsen MyklatunTyrving ILbrutt
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Anne SkjærsteinTyrving ILbrutt
Roar SkoglundGjø-Vard OLbrutt
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana ILbrutt
Trond TaraldsenMalvik ILbrutt
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

AK-open

3 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja WingstedtHalden SK2.55.44
2Johanne Midttun SystadLyn Ski3.24.16+28.32
4Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL4.12.40+1.16.56
5Kristian KlausenNOTEAM4.13.24+1.17.40
6Jon Marius IversenVerdal OK4.15.37+1.19.53
8Bjørn Ivar NielsenNOTEAM4.50.39+1.54.55
Øystein  AmundrudStavanger Orienteringsklubbbrutt
Julie DalingFørde ILbrutt
Ole Morten FrøsethVerdal OKbrutt
Alfred Daling KorsøenFørde ILbrutt
Gunhild Daling KorsøenFørde ILbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringbrutt
Audun Midttun SystadLyn Skibrutt

AL-open

4 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK2.20.23
2Adrian OpheimNTNUI2.54.52+34.29
4Sturle NordeideGneist, IL4.06.51+1.46.28
5Olle MalmringFreidig4.13.15+1.52.52
Bodil HelgerudHalden SKbrutt

D 9-10

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILutenfor konkurranse
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKutenfor konkurranse
Brita Svarstad HeggdalMarkane ILutenfor konkurranse
Elise Holm NedrebøOK Mossutenfor konkurranse
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse
Lea StokkelandÅlgård Orienteringutenfor konkurranse

D 11-12

2 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Holm NedrebøOK Moss2.00.46
2Olina Svarstad HeggdalMarkane IL2.29.34+28.48
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK2.39.48+39.02
Eline KravdalGjø-Vard OLbrutt
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt
Tiril MyklatunTyrving ILbrutt
Julie WoldSturla, IFbrutt

D 13-14

3 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny DanevadFredrikstad SK2.29.46
2Sigrid Schmitt GranHalden SK2.48.54+19.08
3Minna Sofie WingstedtHalden SK2.49.06+19.20
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø2.57.49+28.03
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering3.12.01+42.15
6Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering3.22.40+52.54
7Mari RichterSandnes IL (Rogaland)3.33.01+1.03.15
8Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3.44.13+1.14.27
9Nora HalvorsenFreidig3.56.14+1.26.28
14Ingrid LestebergKongsberg OL5.19.37+2.49.51
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKbrutt
Idun HeklandIL Gularbrutt
Julie Mydland HellandEgersund OKbrutt
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringbrutt
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLbrutt
Karoline StrandenesFana ILbrutt
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKbrutt

D 15-16

3 650 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø2.35.29
2Mathea Spets StorhovFreidig2.39.10+3.41
3Synne SandvenNotodden OL2.46.10+10.41
4Una KittilsenFreidig2.48.07+12.38
5Mari AarsethNydalens SK2.50.45+15.16
6Tora KittilsenFreidig2.57.46+22.17
9Hedda Erica EikangerGneist, IL4.13.15+1.37.46
Marita AskeFreidigbrutt
Klara GraversenIL BUL-Tromsøbrutt
Anja HoleFørde ILbrutt
Marie KravdalGjø-Vard OLbrutt
Ella SandstadFreidigbrutt
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Maria Strømdal WikFreidigbrutt

D 17-A kort

3 170 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering2.40.41
2Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL2.56.29+15.48
3Anne Marie SvarstadMarkane IL3.01.13+20.32
4Trine D. KihleRingerike OL3.06.11+25.30
5Camilla ÖhmanNTNUI3.06.34+25.53
6Marie Roll-TørnqvistFana IL3.16.07+35.26
7Ingvild BrekkeNTNUI3.21.11+40.30
9Synne FossøyNTNUI3.32.54+52.13
10Tonje HolmOK Moss3.51.16+1.10.35
14Gunn Elin RudiHadeland OL4.30.33+1.49.52
15Maj-Lisbet RønningFreidig4.40.23+1.59.42
16Hege GunnerødAsker Skiklubb4.39.29+1.58.48
Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal ILbrutt
Marlin HaavengenKongsberg OLbrutt
Pernille KatlaFossum IFbrutt
Ann-Karin LestebergKongsberg OLbrutt
Ingvild Lien MollandSogndal ILbrutt
Randi MorkNotodden OLbrutt
Katrin Lægreid NesHafslo Ilbrutt
Celine Vik OlsenLarvik OKbrutt
Inger Anette Vik OlsenLarvik OKbrutt
Kine Hallan SteiwerHalden SKbrutt
Christiane TrösseVaregg Fleridrettbrutt
Lenka WestinPorsgrunn OLbrutt

D 17-18

4 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL3.04.04
2Kristin Melby JacobsenLardal OL3.08.43+4.39
3Mari EidsmoFreidig3.11.07+7.03
4Kristine Bog VikaneFana IL3.40.44+36.40
6Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3.53.53+49.49
7Kristin LundanesEmblem IL4.14.07+1.10.03
Emma EngehultNotodden OLbrutt
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Ane Malene KolstadFreidigbrutt
Kristine KravdalGjø-Vard OLbrutt
Eva Örnhagen JørgensenOK Snabbrutt

D 19-20

4 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL3.33.51
2Joelle MeisterNydalens SK3.45.54+12.03
4Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK5.10.48+1.36.57
Jenny BaklidKonnerud ILbrutt
Hedda Raadal BjørloNTNUIbrutt
Ingrid G. KvålsgardFossum IFbrutt
Marie LilandNydalens SKbrutt
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt

D 21-

4 640 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svetlana MironovaHalden SK2.57.53
2Synnøve BråtenVegårshei IL3.00.47+2.54
3Ingrid LundanesNTNUI3.01.53+4.00
4Hanne SandstadFreidig3.07.20+9.27
5Marion AebiTyrving IL3.07.41+9.48
6Ida LindkvistNTNUI3.07.43+9.50
7Anna UlvensøenNydalens SK3.08.04+10.11
8Tilla Farnes HennumNTNUI3.15.37+17.44
9Mariann UlvestadNydalens SK3.16.48+18.55
10Malin SandstadBækkelagets SK3.25.14+27.21
11Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3.30.29+32.36
12Margrethe WisløffNTNUI3.31.40+33.47
13Iliana IlievaHalden SK3.31.49+33.56
14Audhild Bakken RognstadEmblem IL3.34.51+36.58
15Helen MartinsenIL Gular3.40.25+42.32
16Marta UlvensøenEmblem IL3.42.27+44.34
17Sofie AarnesNydalens SK3.45.37+47.44
18Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett3.48.05+50.12
19Hedvig ÅstebølOppsal Orientering3.53.23+55.30
20Vilde Årøen LykkeNTNUI3.55.31+57.38
21Ingrid OkkenhaugNTNUI4.02.03+1.04.10
22Martine ÅstebølFrol IL4.03.31+1.05.38
23Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK4.03.53+1.06.00
26Pauline Røstum BellingmoNTNUI4.10.49+1.12.56
28Roisin LongNydalens SK4.18.03+1.20.10
30Mariell ArntzenNydalens SK4.28.48+1.30.55
31Emilie WestinNydalens SK4.29.29+1.31.36
33Idunn HaavengenNTNUI4.44.42+1.46.49
34Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL4.49.56+1.52.03
35Gunhild Rogne HallandNydalens SK4.50.29+1.52.36
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKbrutt
Helene Brokstad Lund-JohansenTyrving ILbrutt
Marianne DæhliNydalens SKbrutt
Therese HaareKonnerud ILbrutt
Gunvor Hov HøydalFossum IFbrutt
Sofie Skyttersæter IversenNTNUIbrutt
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKbrutt
Karen Oline KolstadNTNUIbrutt
Lea Leuenbergerol norskabrutt
Siri UlvestadNydalens SKbrutt

D 35-

4 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valentina DimitrovaGneist, IL4.43.28

D 40-

4 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK2.49.18
2Vigdis HobølOppsal Orientering3.14.51+25.33
3Heidi StoksethHalden SK3.19.59+30.41
4Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3.28.32+39.14
5Dana B. SteneNydalens SK3.32.29+43.11
Mari Angell-PetersenFreidigbrutt
Linda FredhOK Mossbrutt
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Astrid KravdalGjø-Vard OLbrutt
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Margrete SolvikGneist, ILbrutt
Tina Strømdal WikFreidigbrutt

D 45-

4 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3.18.39
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK3.23.55+5.16
3Margot Bolstad LynumFreidig3.46.53+28.14
4Valborg MadslienLillehammer OK3.48.09+29.30
6Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø4.39.39+1.21.00
7Berit BergsetGjø-Vard OL4.40.36+1.21.57
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt
Katrine Finstad LandTyrving ILbrutt
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLbrutt
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKbrutt
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

D 50-

3 650 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro Sandstad EidsmoFreidig2.49.35
2Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab2.52.40+3.05
3Ingrid KvistadKongsberg OL2.54.06+4.31
4Heidi ArnesenFreidig3.00.26+10.51
5Torunn Spets StorhovFreidig3.02.05+12.30
6Rannveig NordhagenFana IL3.05.04+15.29
7Hege SolerødGjø-Vard OL3.06.04+16.29
8Isa HeggedalKonnerud IL3.06.47+17.12
9Kristin SandvenNotodden OL3.15.06+25.31
10Lise ChristensenTIF Viking3.19.12+29.37
11Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL3.26.13+36.38
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL3.29.59+40.24
13Frauke Schmitt GranHalden SK3.49.41+1.00.06
14Gunhild KvistadSteinkjer OK3.56.25+1.06.50
16Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL4.33.45+1.44.10
Ane BjørnsgaardLillehammer OKbrutt
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Sigrun NygårdAsker Skiklubbbrutt
Anne Guro NøklebyRingerike OLbrutt
Hanne Lerche RaadalHalden SKbrutt

D 50-K

2 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne LykkeEmblem IL3.06.47
2Birgitte TorbjørnsenIL Gular3.21.04+14.17
5Mai Helen LingaIL Gular4.22.18+1.15.31
Hilde ForbordMalvik ILbrutt
Ann Merete HandegårdVoss ILbrutt
Tone HandegårdVoss ILbrutt
Siren HoplandGneist, ILbrutt
Eirin MathiesenRingerike OLbrutt
Tone SkramRøyken OLbrutt

D 55-

3 170 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK2.39.43
2Inger Tone NygårdEgersund OK2.46.32+6.49
3Linda HanssenØstmarka OK2.49.47+10.04
4Tove HeimdalKonnerud IL3.06.12+26.29
5Kjersti HovFossum IF3.13.48+34.05
6Heidi SchatvetNotodden OL3.17.07+37.24
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3.27.18+47.35
9Ingrid SandvollGneist, IL3.27.39+47.56
11Anne FjeldstadÅrstad IL3.42.40+1.02.57
12Nina-Beate LiabakkByåsen IL3.46.20+1.06.37
13Britt KarlsenAskøy Il4.00.40+1.20.57
15Nina Lokøen KnudsenGneist, IL6.09.34+3.29.51
Rine HanssenByåsen ILbrutt
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLbrutt
Hege HeibergHadeland OLbrutt
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt
Anne-Kathrine TorvundGneist, ILbrutt

D 60-

3 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helga HaverstadLierbygda OL2.46.21
2Gunhild HennumLierbygda OL2.52.39+6.18
3Anne SørumIndre Østfold OK3.55.01+1.08.40
4Kjellaug GrødemVoss IL4.00.59+1.14.38
5Randi NilstadTyrving IL4.02.54+1.16.33
6Cathrine NorvikRøyken OL4.04.24+1.18.03
Aslaug Thingnes BøMarkane ILbrutt
Grete Synnøve B HoviSkien OKbrutt
Olaug F MydlandEgersund OKbrutt
Inger SchibstedRøyken OLbrutt
Marianne SpanliLierbygda OLbrutt
Bjørg SvanbergRøyken OLbrutt

D 65-

2 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lis DæhliLøten o-lag2.48.31
2Nina SoligardBergens TF2.55.57+7.26
3Inger TiltnesTyrving IL3.28.51+40.20
5Herdis AlvheimFana IL3.31.30+42.59
Inger FinstadRaumar Orienteringbrutt
Siren GreveBergens TFbrutt
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILbrutt
Jorunn SandsdalenOddersjaa SSKbrutt
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKbrutt
Reidun Fallan SmaavikFreidigbrutt

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL2.51.49
2Edel SlettemarkStord Orientering3.43.19+51.30
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK4.21.20+1.29.31
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb4.21.35+1.29.46
Anne-Lise BrenneOL Trollelgbrutt
Berit HegdalBergens TFbrutt
Aud I SpjelkavikTyrving ILbrutt

D 75-

2 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig3.18.27
2Audny TotlandFana IL3.53.47+35.20
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb4.53.17+1.34.50
Elin DahlenRingerike OLbrutt
Liv FeiringHamar OKbrutt
Bjørg KocbachBergens TFbrutt

D 80-

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF5.37.24

D 85-

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Guldborg SøvikGneist, ILbrutt

H 9-10

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Iver AarsethNydalens SKutenfor konkurranse
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKutenfor konkurranse
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKutenfor konkurranse
Magnus LestebergKongsberg OLutenfor konkurranse
Linus Fossum MalmringFreidigutenfor konkurranse
Nils NikolaisenOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

H 11-12

2 220 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb1.27.34
2Erlend GrønliFreidig1.39.13+11.39
3William Mitchell IversenVerdal OK1.39.47+12.13
4Jonas AlstadFrol IL1.43.21+15.47
5Kirill EikangerGneist, IL1.45.00+17.26
6Eskil HobølOppsal Orientering1.52.43+25.09
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)1.53.19+25.45
9Ville Emil WingstedtHalden SK1.53.55+26.21
10Emil HeksemFana IL1.56.18+28.44
11Nikolai TesloHadeland OL1.57.19+29.45
12Sondre HafskjoldNydalens SK2.13.22+45.48
13Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK2.18.37+51.03
14Eskil OlaussenOppsal Orientering2.20.48+53.14
15Eirik LestebergKongsberg OL2.28.36+1.01.02
17Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering2.31.18+1.03.44
18Simen ÅnensenOppsal Orientering2.33.35+1.06.01
19Herman Finstad LandTyrving IL2.48.26+1.20.52
20Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb2.57.18+1.29.44
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Kristian MorkNotodden OLbrutt
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringbrutt
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Jakob UlvedalIL Vetenbrutt

H 13-14

3 030 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering1.54.36
2Even LienGjø-Vard OL1.55.36+1.00
3Oskar HeksemFana IL1.56.53+2.17
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK2.01.10+6.34
5Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab2.06.40+12.04
6Sondre OlaussenOppsal Orientering2.10.31+15.55
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)2.15.35+20.59
8Alf Petter LynumFreidig2.21.34+26.58
9Erlend OtterleiØstmarka OK2.44.36+50.00
10Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb2.55.25+1.00.49
11Filip Mitchell IversenVerdal OK3.07.06+1.12.30
Rasmus EngehultNotodden OLbrutt
Eskil HafskjoldNydalens SKbrutt
Sigurd HobølOppsal Orienteringbrutt
Jacob Finstad LandTyrving ILbrutt
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbbrutt
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLbrutt
Haakon UlvedalIL Vetenbrutt
Jens WoldSturla, IFbrutt

H 15-16

4 390 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig2.25.10
2Lars LienGjø-Vard OL2.36.30+11.20
3Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)2.39.37+14.27
4Ask OlaussenOppsal Orientering2.41.09+15.59
5Axel AaldeNydalens SK2.45.06+19.56
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL2.50.10+25.00
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)2.52.05+26.55
8Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)2.56.31+31.21
9Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3.06.03+40.53
10Ådne Krogstad StendahlFrol IL3.14.59+49.49
11Magnus AlstadFrol IL3.18.50+53.40
14Samuel A StokkelandÅlgård Orientering3.36.19+1.11.09
Emil GrønliFreidigbrutt
Håkon GrønliFørde ILbrutt
Tristan HalvorsenFreidigbrutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt
Peder NybergIL Vetenbrutt

H 17-A kort

3 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin LingaIL Gular4.49.32
Vebjørn KvisliNotodden OLbrutt
Heine LingaIL Gularbrutt
Håkon MeyerHyllestadbrutt

H 17-18

4 640 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats LindaasElverum OK3.46.06
2Tord SølvbergIL Veten4.03.26+17.20
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb4.06.42+20.36
4Jens KlosterFitjar Il4.15.51+29.45
5Jonas AarsethNydalens SK4.20.53+34.47
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4.35.39+49.33
8Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett5.03.08+1.17.02
11Leif-Inge JevnlidIL Veten5.24.01+1.37.55
Håkon Aa AlbretsenSogndal ILbrutt
Sven Bergset LangvikIL Vetenbrutt
Gaute LindaasElverum OKbrutt
Iver Gjedrem LundVerdal OKbrutt
Ådne SkjærsteinTyrving ILbrutt

H 19-20

5 020 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats EidsmoFreidig2.39.10
2Isak JonssonNydalens SK2.44.02+4.52
3Simen Spets StorhovFreidig3.01.32+22.22
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3.02.14+23.04
5Aslak HeimdalNTNUI3.03.26+24.16
6Jonas GrønliFreidig3.05.32+26.22
7Vegard KittilsenFreidig3.11.45+32.35
8Lars SandstadFreidig3.14.11+35.01
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL3.27.54+48.44
10Even LindaasVang OL3.30.07+50.57
11Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3.31.03+51.53
13Kristian Fredrik LynumFreidig3.38.49+59.39
14Håkon HolstadFreidig3.55.50+1.16.40
15Elias BergsetIL Veten4.22.27+1.43.17
16Trygve Nummedal OsFørde IL4.24.28+1.45.18
Tobias AlstadFrol ILbrutt
Scott JuvikIL Gularbrutt
Jo Even KolstadFreidigbrutt
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Morten Örnhagen JørgensenOK Snabbrutt

H 21-

5 420 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas LilandNydalens SK3.08.41
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3.10.05+1.24
3Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3.17.23+8.42
4Magne DæhliHalden SK3.17.24+8.43
5Vegard GulbrandsenNTNUI3.18.07+9.26
6Olle BoströmTyrving IL3.27.49+19.08
7Ivar LundanesTyrving IL3.28.16+19.35
8Bojan BlumensteinNydalens SK3.30.37+21.56
9Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL3.36.33+27.52
10Bjørn LundanesNTNUI3.40.41+32.00
11Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3.42.39+33.58
12Per Melander OftenNydalens SK3.43.39+34.58
13Andreas JohanssonHalden SK3.44.04+35.23
14Andreas G. PoldenNydalens SK3.49.52+41.11
16Bjørn HaavengenKongsberg OL3.53.34+44.53
17Ruairi LongVaregg Fleridrett3.56.16+47.35
18Øyvind HelgerudHalden SK3.59.58+51.17
19Rune NygaardIL Gular4.00.14+51.33
21Magne KnudsenGneist, IL4.02.04+53.23
22Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL4.03.08+54.27
23Torkil Eide SolstadTyrving IL4.03.15+54.34
25Halvor SaunesNydalens SK4.09.50+1.01.09
27Olav Milian Schmitt GranNTNUI4.11.27+1.02.46
28Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL4.12.11+1.03.30
31Raúl FerraHalden SK4.17.59+1.09.18
39Jørgen FrøydLarvik OK5.14.08+2.05.27
Jørgen BaklidNTNUIbrutt
Isak BergsetFrol ILbrutt
Eirik  BjørkevollOdda Ilbrutt
Håkon Raadal BjørloNTNUIbrutt
Håvard Sandstad EidsmoFreidigbrutt
Henrik EijsinkNydalens SKbrutt
Bjarte EikangerGneist, ILbrutt
Markus GladEmblem ILbrutt
Erik Feyling HaareKonnerud ILbrutt
Audun HeimdalNTNUIbrutt
Sindre  HoffFørde ILbrutt
Mattis HoltFreidigbrutt
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKbrutt
Elias JonssonNTNUIbrutt
Tobias KristensenNTNUIbrutt
Olav LundanesHalden SKbrutt
Kenneth MydlandEgersund OKbrutt
Erlend Nilsen SandnesNTNUIbrutt
Magnus SandvenSogndal ILbrutt
Sverre Turter SandvoldNydalens SKbrutt
Florian SchneiderLillehammer OKbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Oskar Spets StorhovFreidigbrutt
Anders TiltnesTyrving ILbrutt

H 35-

5 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lacho IlievHalden SK3.44.06
2Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL4.34.01+49.55
3Morten FredhOK Moss4.52.41+1.08.35

H 40-

4 640 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer JacobsenTyrving IL2.58.19
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)2.59.30+1.11
3Geir HeksemFana IL3.42.39+44.20
4Gustav RuøFreidig3.52.41+54.22
5Ola LestebergKongsberg OL3.54.36+56.17
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering4.01.00+1.02.41
7Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering4.02.11+1.03.52
Rolf AlstadFrol ILbrutt
Trond DøskelandFana ILbrutt
Rune Kristian MorkNotodden OLbrutt
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Knut Gunnar UlvedalIL Vetenbrutt

H 45-

4 480 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth WesterheimStord Orientering2.33.50
2Espen DanevadFredrikstad SK2.36.16+2.26
3Per Øyvind SteneNydalens SK2.40.42+6.52
4Pål KittilsenFreidig2.44.54+11.04
5Gard LindsethNydalens SK2.46.23+12.33
6Jan KocbachFana IL2.46.44+12.54
7Øyvind LienGjø-Vard OL3.03.30+29.40
8Arild H ClausenFreidig3.14.24+40.34
9Pål Christian IngierdBækkelagets SK3.17.36+43.46
10Thomas OlsenAsker Skiklubb3.21.03+47.13
11Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)3.24.16+50.26
12Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering3.28.23+54.33
13Knut AaldeNydalens SK3.35.32+1.01.42
14Christer JensenEmblem IL3.36.26+1.02.36
21Even ErlienGjø-Vard OL4.41.17+2.07.27
22Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering5.11.31+2.37.41
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILbrutt
Andreas EklundGöteborg Majorna OKbrutt
Christian FrøydSogndal ILbrutt
Vegard GrønliFreidigbrutt
Bård HeklandIL Gularbrutt
Tormod KleppaLillehammer OKbrutt
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLbrutt
Inge LindsethNydalens SKbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringbrutt

H 50-

4 390 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig2.12.47
2Johan IvarssonFreidig2.18.07+5.20
3Per Arne AadlandSamnanger Il2.24.25+11.38
4Flemming JørgensenOK Snab2.31.54+19.07
5Kjetil BjørloHalden SK2.33.16+20.29
6Atle DengerudSteinkjer OK2.37.09+24.22
7Bjørnar OlsrødStokke IL2.59.48+47.01
8Espen LunøeNydalens SK3.00.27+47.40
9Stig MellingRingerike OL3.02.29+49.42
10Bjørnar LynumFreidig3.04.19+51.32
11Rune EngehultNotodden OL3.07.10+54.23
12Håkon WoldSturla, IF3.14.26+1.01.39
13Bjørn Axel GranHalden SK3.20.37+1.07.50
16Rune GraversenIL BUL-Tromsø3.35.38+1.22.51
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringbrutt
Runar HafskjoldNydalens SKbrutt
Jon HolstadFreidigbrutt
Tom KristensenLarvik OKbrutt
Einar LundVerdal OKbrutt
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLbrutt
Jens Even StorhovFreidigbrutt
Espen SvaeSarpsborg OLbrutt

H 50-K

3 170 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar LågAsker Skiklubb2.21.59
2Vemund KongsnesØstmarka OK2.41.08+19.09
3Stein MellaOppsal Orientering2.55.47+33.48
4Svein OtterleiØstmarka OK3.10.07+48.08
5Arne OlaussenOppsal Orientering3.14.09+52.10
6Bjørn BaklidKonnerud IL3.22.08+1.00.09
7Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)3.26.06+1.04.07
8Arild HeggesetFreidig3.35.21+1.13.22
9Arne KongsnesOppsal Orientering4.04.14+1.42.15
Jørn LimiOppsal Orienteringbrutt
Tord Bell MykingFana ILbrutt

H 55-

3 650 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Ivar dynNydalens SK2.21.01
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb2.21.05+0.04
3Are KristiansenTyrving IL2.26.55+5.54
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett2.37.25+16.24
5Svein-Erik SøgårdKongsberg OL2.42.25+21.24
6Tore JuvikIL Gular2.46.34+25.33
7Knut Edvard HellandØstmarka OK2.47.35+26.34
8Geir FrøytlogEgersund OK2.55.24+34.23
9Jan Petter HansenIL Gular2.58.01+37.00
10Rolv Anders SystadLyn Ski3.00.27+39.26
11Harald KvisliNotodden OL3.01.48+40.47
12Ole TørnqvistFana IL3.04.30+43.29
13Børge PedersenNydalens SK3.06.22+45.21
14Geir BråtenVegårshei IL3.11.08+50.07
16Jan HauglandÅrstad IL3.23.38+1.02.37
17Tore Voss FagervoldBærums Skiklub3.28.28+1.07.27
18Ivar BergsetIL Veten3.32.18+1.11.17
19Bjørn-Inge SkageGneist, IL3.40.36+1.19.35
25Erik SlettumGjø-Vard OL4.18.56+1.57.55
26Jon KvisliBø OL4.19.40+1.58.39
27Oskar KaaløySandefjord OK6.43.46+4.22.45
Anders BergsetIL Vetenbrutt
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OKbrutt
Kim Farnes HansenLierbygda OLbrutt
Atle IversenIL BUL-Tromsøbrutt
Svein Terje KolstadFreidigbrutt
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt
Geir PaulsenOL Trollelgbrutt
Erik VikaneFana ILbrutt

H 60-

3 650 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Roger LundanesEmblem IL2.38.47
2Sture OttesenIndre Østfold OK2.50.23+11.36
3Kjell WestinPorsgrunn OL2.53.29+14.42
4Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL2.57.00+18.13
5Rune TeiglandØstmarka OK2.57.58+19.11
6Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3.07.47+29.00
7Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3.12.49+34.02
9Helge EriksenByåsen IL3.28.51+50.04
10Ørjan Eirik ValestrandFana IL3.29.27+50.40
12Bernt HeggøyVoss IL4.11.54+1.33.07
13Christian SchibstedRøyken OL4.27.08+1.48.21
15Ketil ÅstebølOppsal Orientering4.42.41+2.03.54
17Knut OpdalMolde og Omegn IF5.26.08+2.47.21
Knut FolkestadTamberskjelvar Ilbrutt
Jan HerstadTamberskjelvar Ilbrutt
Frode LøsetRingerike OLbrutt
Arvid MydlandEgersund OKbrutt
Jan SteinegerGneist, ILbrutt

H 65-

3 170 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten o-lag2.23.09
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK2.27.47+4.38
3Torgeir StrandhagenRøyken OL2.31.41+8.32
4Morten DåsnesRingerike OL2.33.52+10.43
5Are EriksenOslostudentenes IK2.42.14+19.05
6Ola BroxOL Toten-Troll2.43.21+20.12
7Tor SørevikTIF Viking2.48.19+25.10
8Tor Ragnar AndersenHalden SK2.50.41+27.32
9Geir Holm GundersenKonnerud IL2.53.34+30.25
10Øivind FadumSande Sportsklubb3.00.22+37.13
11Bent GalborgenIndre Østfold OK3.15.05+51.56
12Svein AckenhausenKonnerud IL3.16.21+53.12
13Magne VollenOslostudentenes IK3.20.16+57.07
16Arne TiltnesTyrving IL3.38.21+1.15.12
17Even HofstadFreidig3.40.53+1.17.44
18Audun ÅrøenEmblem IL3.55.37+1.32.28
19Egil KarlsenAskøy Il4.02.46+1.39.37
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbbrutt
Osmund BertelesenTamberskjelvar Ilbrutt
Harald HoviSkien OKbrutt
Svein LingaIL Gularbrutt
Sigbjørn MyhreAndebu ILbrutt
Geir NilsenEmblem ILbrutt
Alf PettersenTyrving ILbrutt
Per Ove TransethRøyken OLbrutt

H 70-

3 170 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL2.31.16
2Kjell WintherOppsal Orientering2.43.27+12.11
3Harry BreilandÅlgård Orientering2.44.20+13.04
4Hans Roar BakkenEiker OL2.45.29+14.13
5Atle AlvheimFana IL3.09.58+38.42
6Eldar BørsumBækkelagets SK3.10.38+39.22
7Torodd OsFørde IL3.22.10+50.54
8Helge RevhaugRingerike OL3.23.31+52.15
9Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb3.28.40+57.24
10Paul SkjakerHadeland OL3.31.30+1.00.14
13Nils Olav VennevikFreidig4.06.28+1.35.12
14Hasse BergstrømTyrving IL4.18.16+1.47.00
15Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL4.34.10+2.02.54
19Øystein SkappelLillehammer OK5.10.05+2.38.49
21Ladislav KocbachBergens TF7.07.28+4.36.12
Jostein FredlyFørde ILbrutt
Hans Lyder HaareKonnerud ILbrutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingbrutt
Egil RepvikOL Trollelgbrutt
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSKbrutt
Bjørn SpjelkavikTyrving ILbrutt
Øyvind SteneAsker Skiklubbbrutt
Anders WaageFreidigbrutt

H 75-

2 920 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per BjørkhaugTIF Viking2.45.08
2Geir TrøanNordre Follo Orientering2.48.42+3.34
3Sigvald RobberstadStord Orientering2.51.01+5.53
4Gunnar KnudsenTIF Viking2.53.11+8.03
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb3.02.30+17.22
6Egill KnudsenTIF Viking3.12.54+27.46
7Helge BjaalandHeming Orientering3.23.21+38.13
8Trond FeiringHamar OK3.25.55+40.47
9Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb3.29.38+44.30
10Gunnar J. AlsakerÅrstad IL3.31.51+46.43
11Tormod DahlenRingerike OL3.34.23+49.15
13Øystein MadsenHaugerud IF4.37.47+1.52.39
Per VoldFana ILbrutt

H 80-

2 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig3.05.56
2Olav TotlandFana IL3.11.19+5.23
3Svein SolerødOL Toten-Troll3.21.51+15.55
4Per HauglandÅrstad IL3.31.12+25.16
7Arne ØfsthusAsker Skiklubb5.42.50+2.36.54
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILbrutt
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Axel IngvaldsenTIF Vikingbrutt

H 85-

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tor DrageHaugerud IFbrutt
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKbrutt
Oddmund SøvikGneist, ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor