Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2020, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-open | N2-open 10-16 | N2-open 17- | C-open 10-16 | C-open 17- | B-open 10-16 | B-open 17- | AK-open | AL-open | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 50-K | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 50-K | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-open

1 380 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Oskar Elias HeggesetFreidigfullført
Sverre August HeggesetFreidigfullført
Tonje HeggesetFreidigfullført
Anne HeksemFana ILfullført
Ivar HelgerudHalden SKfullført
Stian IlievHalden SKfullført
Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SKfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Selma Vilemina SteneNydalens SKfullført
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Inga TorbjørnsenIL Gularfullført
Magnus FrøydLarvik OKdiskvalifisert

N2-open 10-16

1 660 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rannveig Elisa EenVoss IL28.4617.19
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK42.3025.36
Markus Mydland HellandEgersund OK45.4527.33

N2-open 17-

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn StrømmeTIF Viking1.06.3538.15
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

C-open 10-16

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering57.3523.59
2Vilma DanevadFredrikstad SK57.37+0.0224.00
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert

C-open 17-

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann ViljugreinOppsal Orientering1.03.5821.58
2Heidi Krogstad StendahlFrol IL1.10.46+6.4824.19
3Marte ChristensenOppsal Orientering1.15.58+12.0026.06
4Marit BrødreskiftFreidig1.20.56+16.5827.48
5Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK1.36.02+32.0433.00
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Anne Kathrine AkselsenNydalens SKdiskvalifisert
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

B-open 10-16

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL52.0917.55
2Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.27.41+35.3230.07
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hedda SølvbergIL Vetendiskvalifisert

B-open 17-

3 150 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Johannes NedrebøOK Moss43.3113.48
2Marianne HeksemFana IL49.23+5.5215.40
3Marit Sylte LundanesEmblem IL50.39+7.0816.04
4Olav HellandEgersund OK52.45+9.1416.44
5Roar SkoglundGjø-Vard OL54.50+11.1917.24
6Ingunn BergsetIL Veten55.24+11.5317.35
7Silje SelsengLierbygda OL56.21+12.5017.53
8Anita E. HoleFørde IL57.24+13.5318.13
9Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK1.00.06+16.3519.04
10Trond TaraldsenMalvik IL1.00.52+17.2119.19
11Øistein PaulsenBergens TF1.04.49+21.1820.34
12Lars Olav ToloGneist, IL1.05.44+22.1320.52
13Frøydis OlaussenOppsal Orientering1.13.09+29.3823.13
14Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.14.28+30.5723.38
15Victor JensenGneist, IL1.17.11+33.4024.30
16Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1.20.35+37.0425.34
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Mia EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Frank FinstadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Anne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert

AK-open

4 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK43.2510.17
2Johanne Midttun SystadLyn Ski53.40+10.1512.43
3Bjørn Ivar NielsenNOTEAM59.14+15.4914.02
4Kristian KlausenNOTEAM1.01.30+18.0514.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL1.02.00+18.3514.41
6Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.07.07+23.4215.54
7Jon Marius IversenVerdal OK1.27.38+44.1320.45
Ole Morten FrøsethVerdal OKdiskvalifisert

AL-open

4 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK38.097.39
2Adrian OpheimNTNUI43.45+5.368.47
3Bodil HelgerudHalden SK47.12+9.039.28
4Olle MalmringFreidig54.59+16.5011.02
5Sturle NordeideGneist, IL1.03.57+25.4812.50

D 9-10

1 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL34.3219.50
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK27.0315.32
Brita Svarstad HeggdalMarkane IL30.0117.15
Elise Holm NedrebøOK Moss46.1126.32
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)32.5718.56

D 11-12

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK32.3213.33
2Sofie Holm NedrebøOK Moss32.59+0.2713.44
4Olina Svarstad HeggdalMarkane IL43.00+10.2817.55
5Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK47.41+15.0919.52
6Julie WoldSturla, IF1.05.27+32.5527.16

D 13-14

3 150 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Minna Sofie WingstedtHalden SK33.1610.33
2Jenny DanevadFredrikstad SK35.46+2.3011.21
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø37.15+3.5911.49
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)38.15+4.5912.08
5Sigrid Schmitt GranHalden SK39.15+5.5912.27
6Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering45.47+12.3114.32
7Ada C StokkelandÅlgård Orientering46.59+13.4314.54
8Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL48.22+15.0615.21
9Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb48.24+15.0815.21
10Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering52.32+19.1616.40
11Nora HalvorsenFreidig1.00.26+27.1019.11
12Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK1.12.07+38.5122.53
13Ingrid LestebergKongsberg OL1.35.06+1.01.5030.11
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert

D 15-16

4 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø40.229.33
2Mathea Spets StorhovFreidig41.19+0.579.47
3Una KittilsenFreidig41.24+1.029.48
4Tora KittilsenFreidig44.29+4.0710.32
5Mari AarsethNydalens SK45.14+4.5210.43
6Synne SandvenNotodden OL45.26+5.0410.45
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb45.28+5.0610.46
8Klara GraversenIL BUL-Tromsø48.13+7.5111.25
9Anja HoleFørde IL49.15+8.5311.40
10Marita AskeFreidig1.00.36+20.1414.21
11Hedda Erica EikangerGneist, IL1.02.49+22.2714.53
12Ella SandstadFreidig1.11.13+30.5116.52

D 17-A kort

3 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering35.2311.09
2Pernille KatlaFossum IF38.44+3.2112.13
3Marie Roll-TørnqvistFana IL38.58+3.3512.17
4Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL40.30+5.0712.46
5Anne Marie SvarstadMarkane IL42.16+6.5313.20
6Camilla ÖhmanNTNUI45.02+9.3914.12
7Ingvild BrekkeNTNUI45.10+9.4714.14
8Synne FossøyNTNUI45.49+10.2614.27
9Trine D. KihleRingerike OL46.12+10.4914.34
10Tonje HolmOK Moss55.14+19.5117.25
11Randi MorkNotodden OL57.11+21.4818.02
12Lenka WestinPorsgrunn OL1.00.25+25.0219.03
13Maj-Lisbet RønningFreidig1.01.03+25.4019.15
14Hege GunnerødAsker Skiklubb1.01.50+26.2719.30
15Gunn Elin RudiHadeland OL1.03.26+28.0320.00
16Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.15.25+40.0223.47

D 17-18

4 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig45.159.05
2Åsne HaavengenKongsberg OL47.45+2.309.35
3Kristin Melby JacobsenLardal OL47.54+2.399.37
4Eva Örnhagen JørgensenOK Snab51.45+6.3010.23
5Ane Malene KolstadFreidig54.33+9.1810.57
6Kristine Bog VikaneFana IL54.45+9.3010.59
7Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK56.22+11.0711.19
8Kristin LundanesEmblem IL1.03.05+17.5012.40
9Emma EngehultNotodden OL1.05.11+19.5613.05

D 19-20

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL48.479.22
2Hedda Raadal BjørloNTNUI51.14+2.279.51
3Joelle MeisterNydalens SK55.07+6.2010.35
4Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.04.15+15.2812.21
5Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.08.12+19.2513.06

D 21-

5 200 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL38.437.26
2Synnøve BråtenVegårshei IL40.29+1.467.47
3Ingrid LundanesNTNUI40.40+1.577.49
4Anna UlvensøenNydalens SK41.03+2.207.53
5Mariann UlvestadNydalens SK42.55+4.128.15
6Svetlana MironovaHalden SK43.04+4.218.16
7Gunvor Hov HøydalFossum IF43.52+5.098.26
8Hanne SandstadFreidig43.53+5.108.26
9Ida LindkvistNTNUI44.05+5.228.28
10Tilla Farnes HennumNTNUI44.31+5.488.33
11Ida Marie Næss BjørgulHalden SK44.59+6.168.39
12Arntraut GötschIL BUL-Tromsø45.05+6.228.40
13Audhild Bakken RognstadEmblem IL45.11+6.288.41
14Malin SandstadBækkelagets SK46.40+7.578.58
15Margrethe WisløffNTNUI47.07+8.249.03
16Therese HaareKonnerud IL47.09+8.269.04
17Siri UlvestadNydalens SK47.39+8.569.09
18Vilde Årøen LykkeNTNUI47.52+9.099.12
19Hedvig ÅstebølOppsal Orientering48.48+10.059.23
20Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett49.12+10.299.27
21Helen MartinsenIL Gular49.18+10.359.28
22Sofie Skyttersæter IversenNTNUI50.30+11.479.42
23Iliana IlievaHalden SK51.00+12.179.48
24Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK51.26+12.439.53
25Marta UlvensøenEmblem IL52.40+13.5710.07
26Martine ÅstebølFrol IL52.44+14.0110.08
27Sofie AarnesNydalens SK54.50+16.0710.32
28Pauline Røstum BellingmoNTNUI58.00+19.1711.09
29Ingrid OkkenhaugNTNUI58.24+19.4111.13
30Emilie WestinNydalens SK1.00.02+21.1911.32
31Roisin LongNydalens SK1.00.32+21.4911.38
32Mariell ArntzenNydalens SK1.02.38+23.5512.02
33Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.03.51+25.0812.16
34Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.04.54+26.1112.28
35Idunn HaavengenNTNUI1.08.51+30.0813.14
36Marianne DæhliNydalens SK1.15.24+36.4114.30
Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 35-

4 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valentina DimitrovaGneist, IL1.14.2714.56

D 40-

4 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK42.448.39
2Mari Angell-PetersenFreidig44.52+2.089.04
3Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK45.22+2.389.11
4Heidi StoksethHalden SK49.54+7.1010.06
5Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb50.05+7.2110.08
6Dana B. SteneNydalens SK54.22+11.3811.00
7Vigdis HobølOppsal Orientering56.14+13.3011.22
8Tina Strømdal WikFreidig1.13.38+30.5414.54
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 45-

4 940 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering51.3010.25
2Katrine Finstad LandTyrving IL51.49+0.1910.29
3Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK55.05+3.3511.09
4Margot Bolstad LynumFreidig1.04.53+13.2313.08
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.05.53+14.2313.20
6Berit BergsetGjø-Vard OL1.07.28+15.5813.39
7Valborg MadslienLillehammer OK1.08.36+17.0613.53
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.11.31+20.0114.28
9Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.18.55+27.2515.58
10Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.27.03+35.3317.37
11Elise HafskjoldNydalens SK1.32.28+40.5818.43
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKdiskvalifisert

D 50-

4 220 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig41.189.47
2Ingrid KvistadKongsberg OL42.27+1.0910.03
3Kristin SandvenNotodden OL43.12+1.5410.14
4Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab45.36+4.1810.48
5Hege SolerødGjø-Vard OL45.40+4.2210.49
6Isa HeggedalKonnerud IL46.56+5.3811.07
7Lise ChristensenTIF Viking47.27+6.0911.14
8Anne Guro NøklebyRingerike OL48.26+7.0811.28
9Hanne Lerche RaadalHalden SK48.41+7.2311.32
10Torunn Spets StorhovFreidig49.10+7.5211.39
11Heidi ArnesenFreidig49.48+8.3011.48
12Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL51.54+10.3612.17
13Arnhild U. BråtenVegårshei IL52.47+11.2912.30
14Rannveig NordhagenFana IL55.12+13.5413.04
15Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL57.23+16.0513.35
16Gunhild KvistadSteinkjer OK59.45+18.2714.09
17Frauke Schmitt GranHalden SK1.01.02+19.4414.27
18Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.07.51+26.3316.04

D 50-K

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL41.2714.14
2Birgitte TorbjørnsenIL Gular45.29+4.0215.37
3Marianne LykkeEmblem IL59.03+17.3620.17
4Mai Helen LingaIL Gular1.06.54+25.2722.59
5Tone HandegårdVoss IL1.09.39+28.1223.56
6Eirin MathiesenRingerike OL1.13.16+31.4925.10
7Siren HoplandGneist, IL1.30.21+48.5431.02
Ann Merete HandegårdVoss ILdiskvalifisert

D 55-

3 170 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK34.1910.49
2Rine HanssenByåsen IL35.33+1.1411.12
3Inger Tone NygårdEgersund OK38.03+3.4412.00
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL38.46+4.2712.13
5Kjersti HovFossum IF40.41+6.2212.50
6Kari ChristiansenSandefjord OK41.20+7.0113.02
7Tove HeimdalKonnerud IL44.04+9.4513.54
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL45.02+10.4314.12
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL47.27+13.0814.58
10Anne FjeldstadÅrstad IL50.30+16.1115.55
11Britt KarlsenAskøy Il51.37+17.1816.16
12Heidi SchatvetNotodden OL56.13+21.5417.44
13Ingrid SandvollGneist, IL57.29+23.1018.08
14Anne-Kathrine TorvundGneist, IL1.10.57+36.3822.22
15Nina Lokøen KnudsenGneist, IL1.19.43+45.2425.08

D 60-

3 150 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL39.4412.36
2Helga HaverstadLierbygda OL40.24+0.4012.49
3Bjørg SvanbergRøyken OL43.19+3.3513.45
4Aslaug Thingnes BøMarkane IL47.45+8.0115.09
5Anne SørumIndre Østfold OK49.00+9.1615.33
6Cathrine NorvikRøyken OL52.37+12.5316.42
7Kjellaug GrødemVoss IL52.53+13.0916.47
8Randi NilstadTyrving IL56.42+16.5818.00
9Inger SchibstedRøyken OL1.27.31+47.4727.46
Olaug F MydlandEgersund OKdiskvalifisert

D 65-

2 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK47.3416.20
2Lis DæhliLøten o-lag50.10+2.3617.14
3Nina SoligardBergens TF52.32+4.5818.03
4Siren GreveBergens TF59.55+12.2120.35
5Inger FinstadRaumar Orientering1.02.10+14.3621.21
6Herdis AlvheimFana IL1.02.47+15.1321.34
7Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.06.42+19.0822.55
8Inger TiltnesTyrving IL1.08.46+21.1223.37
9Reidun Fallan SmaavikFreidig1.17.14+29.4026.32
Jorunn SandsdalenOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 70-

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL44.4415.22
2Edel SlettemarkStord Orientering1.02.17+17.3321.24
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.08.31+23.4723.32
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.12.38+27.5424.57

D 75-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF50.2817.20
2Torid KvaalFreidig57.38+7.1019.48
3Audny TotlandFana IL1.00.10+9.4220.40
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.04.22+13.5422.07
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert

D 80-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1.31.0431.17

D 85-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guldborg SøvikGneist, IL1.45.1036.08

H 9-10

1 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK17.2610.01
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK21.4712.31
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25.2114.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK24.2314.00
Magnus LestebergKongsberg OL36.0520.44
Nils NikolaisenOppsal Orientering28.2216.18
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)40.5323.29
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert

H 11-12

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb26.1110.54
2Erlend GrønliFreidig30.08+3.5712.33
3Ville Emil WingstedtHalden SK30.53+4.4212.52
4Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)31.17+5.0613.02
5William Mitchell IversenVerdal OK31.33+5.2213.08
6Kirill EikangerGneist, IL32.29+6.1813.32
7Eskil HobølOppsal Orientering35.40+9.2914.51
8Nikolai TesloHadeland OL36.06+9.5515.02
9Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering36.09+9.5815.03
10Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)36.31+10.2015.12
11Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering37.41+11.3015.42
12Jonas AlstadFrol IL37.47+11.3615.44
14Kristian MorkNotodden OL38.53+12.4216.12
15Emil HeksemFana IL39.32+13.2116.28
16Eirik LestebergKongsberg OL44.31+18.2018.32
17Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK45.20+19.0918.53
18Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb45.41+19.3019.02
19Simen ÅnensenOppsal Orientering45.42+19.3119.02
20Eskil OlaussenOppsal Orientering48.38+22.2720.15
21Sondre HafskjoldNydalens SK51.35+25.2421.29
22Herman Finstad LandTyrving IL58.00+31.4924.10
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-14

3 150 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering27.168.39
2Oskar HeksemFana IL27.19+0.038.40
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.45+0.298.48
4Even LienGjø-Vard OL28.06+0.508.55
5Sondre OlaussenOppsal Orientering28.37+1.219.05
6Erlend OtterleiØstmarka OK29.45+2.299.26
7Sigurd HobølOppsal Orientering30.57+3.419.49
8Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb33.21+6.0510.35
9Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab34.31+7.1510.57
10Alf Petter LynumFreidig36.14+8.5811.30
11Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.06+9.5011.46
12Eskil HafskjoldNydalens SK38.24+11.0812.11
13Jacob Finstad LandTyrving IL44.01+16.4513.58
14Filip Mitchell IversenVerdal OK44.25+17.0914.06
15Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL49.10+21.5415.36
16Jens WoldSturla, IF58.04+30.4818.26
17Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.06.41+39.2521.10
Rasmus EngehultNotodden OLbrutt

H 15-16

4 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig33.306.46
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)38.05+4.357.42
3Axel AaldeNydalens SK38.57+5.277.53
4Brage Bell LysakerFana IL40.51+7.218.16
5Lars LienGjø-Vard OL41.32+8.028.24
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL42.08+8.388.31
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)42.42+9.128.38
8Ask OlaussenOppsal Orientering43.53+10.238.52
9Ådne Krogstad StendahlFrol IL45.01+11.319.06
10Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK46.45+13.159.27
11Emil GrønliFreidig47.18+13.489.34
12Markus RichterSandnes IL (Rogaland)51.13+17.4310.22
13Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL52.22+18.5210.36
14Magnus AlstadFrol IL55.00+21.3011.08
15Håkon GrønliFørde IL56.20+22.5011.24
16Samuel A StokkelandÅlgård Orientering56.42+23.1211.28
17Peder NybergIL Veten1.01.42+28.1212.29
Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert

H 17-A kort

4 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin LingaIL Gular1.17.0218.15

H 17-18

5 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL33.096.22
2Ådne SkjærsteinTyrving IL46.56+13.479.01
3Mats LindaasElverum OK53.24+20.1510.16
4Jens KlosterFitjar Il54.29+21.2010.28
5Jonas AarsethNydalens SK55.08+21.5910.36
6Iver Gjedrem LundVerdal OK57.20+24.1111.01
7Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett57.30+24.2111.03
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.02.45+29.3612.04
9Tord SølvbergIL Veten1.04.55+31.4612.29
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.10.25+37.1613.32
11Leif-Inge JevnlidIL Veten1.29.31+56.2217.12
12Gaute LindaasElverum OK1.36.32+1.03.2318.33

H 19-20

5 090 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats EidsmoFreidig32.196.20
2Isak JonssonNydalens SK34.01+1.426.40
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.31+2.126.46
4Simen Spets StorhovFreidig36.24+4.057.09
5Aslak HeimdalNTNUI36.42+4.237.12
6Morten Örnhagen JørgensenOK Snab37.17+4.587.19
7Lars SandstadFreidig37.51+5.327.26
7Jonas GrønliFreidig37.51+5.327.26
9Even LindaasVang OL39.12+6.537.42
10Jo Even KolstadFreidig41.32+9.138.09
11Kristian Fredrik LynumFreidig42.02+9.438.15
12Vegard KittilsenFreidig43.18+10.598.30
13Håkon HolstadFreidig43.26+11.078.31
14Petter Liabakk EriksenByåsen IL44.06+11.478.39
15Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø44.59+12.408.50
16Trygve Nummedal OsFørde IL49.25+17.069.42
17Elias BergsetIL Veten53.15+20.5610.27
18Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL56.36+24.1711.07

H 21-

5 770 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK37.246.28
2Jørgen BaklidNTNUI38.47+1.236.43
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39.51+2.276.54
4Lukas LilandNydalens SK39.53+2.296.54
5Vegard Jarvis WestergårdNTNUI41.08+3.447.07
6Håvard Sandstad EidsmoFreidig41.59+4.357.16
7Isak BergsetFrol IL42.10+4.467.18
8Magne DæhliHalden SK42.44+5.207.24
9Per Melander OftenNydalens SK42.51+5.277.25
10Vegard GulbrandsenNTNUI43.03+5.397.27
11Håkon Raadal BjørloNTNUI43.10+5.467.28
12Olle BoströmTyrving IL43.52+6.287.36
13Eirik Kamstrup HovindNydalens SK44.24+7.007.41
14Ivar LundanesTyrving IL44.41+7.177.44
15Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL45.15+7.517.50
16Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK45.25+8.017.52
17Erlend Nilsen SandnesNTNUI45.48+8.247.56
18Oskar Spets StorhovFreidig45.51+8.277.56
19Bjørn LundanesNTNUI45.59+8.357.58
20Ruairi LongVaregg Fleridrett46.21+8.578.01
21Andreas G. PoldenNydalens SK46.30+9.068.03
22Bojan BlumensteinNydalens SK46.45+9.218.06
23Andreas JohanssonHalden SK47.32+10.088.14
24Øyvind HelgerudHalden SK48.34+11.108.25
25Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL49.37+12.138.35
26Magne KnudsenGneist, IL49.48+12.248.37
27Magnus SandvenSogndal IL50.11+12.478.41
28Bjørn HaavengenKongsberg OL50.21+12.578.43
29Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL51.42+14.188.57
30Henrik EijsinkNydalens SK51.49+14.258.58
31Torkil Eide SolstadTyrving IL52.37+15.139.07
32Raúl FerraHalden SK52.47+15.239.08
33Halvor SaunesNydalens SK53.24+16.009.15
34Olav Milian Schmitt GranNTNUI55.21+17.579.35
35Erik Feyling HaareKonnerud IL56.13+18.499.44
36Bjarte EikangerGneist, IL56.53+19.299.51
37Kenneth MydlandEgersund OK58.55+21.3110.12
38Rune NygaardIL Gular59.55+22.3110.23
39Jørgen FrøydLarvik OK1.01.20+23.5610.37
Pål SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 35-

5 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK51.0410.01
2Morten FredhOK Moss55.21+4.1710.52
3Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL59.19+8.1511.39

H 40-

5 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL39.147.32
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)40.22+1.087.45
3Ola LestebergKongsberg OL48.06+8.529.15
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering52.38+13.2410.07
6Geir HeksemFana IL52.47+13.3310.09
7Gustav RuøFreidig54.05+14.5110.24
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)54.40+15.2610.30
9Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering56.27+17.1310.51
10Rune Kristian MorkNotodden OL1.00.43+21.2911.40

H 45-

4 980 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering37.187.29
2Espen DanevadFredrikstad SK38.12+0.547.40
3Christian FrøydSogndal IL39.57+2.398.01
4Jan KocbachFana IL40.08+2.508.03
5Gard LindsethNydalens SK40.20+3.028.05
6Per Øyvind SteneNydalens SK40.30+3.128.07
7Pål KittilsenFreidig42.54+5.368.36
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL46.49+9.319.24
9Vegard GrønliFreidig47.38+10.209.33
10Øyvind LienGjø-Vard OL48.28+11.109.43
11Arild H ClausenFreidig49.15+11.579.53
12Knut AaldeNydalens SK49.52+12.3410.00
13Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering49.54+12.3610.01
14Thomas OlsenAsker Skiklubb50.21+13.0310.06
15Pål Christian IngierdBækkelagets SK50.24+13.0610.07
16Øyvind StoksethHalden SK51.32+14.1410.20
17Christer JensenEmblem IL52.09+14.5110.28
18Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)56.14+18.5611.17
19Tormod KleppaLillehammer OK59.26+22.0811.56
20Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.10.39+33.2114.11
21Even ErlienGjø-Vard OL1.14.19+37.0114.55
Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert

H 50-

4 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Arne AadlandSamnanger Il34.146.55
2Tomas EidsmoFreidig35.40+1.267.13
3Johan IvarssonFreidig36.36+2.227.24
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering37.33+3.197.36
5Flemming JørgensenOK Snab38.36+4.227.48
6Runar HafskjoldNydalens SK39.38+5.248.01
7Jens Even StorhovFreidig40.06+5.528.07
8Atle DengerudSteinkjer OK42.17+8.038.33
9Kjetil BjørloHalden SK42.40+8.268.38
10Stig MellingRingerike OL44.36+10.229.01
11Espen LunøeNydalens SK44.47+10.339.03
12Bjørnar LynumFreidig44.58+10.449.06
13Bjørnar OlsrødStokke IL45.13+10.599.09
14Rune EngehultNotodden OL45.56+11.429.17
15Einar LundVerdal OK46.54+12.409.29
16Espen SvaeSarpsborg OL49.04+14.509.55
17Bjørn Axel GranHalden SK50.22+16.0810.11
18Håkon WoldSturla, IF51.52+17.3810.29
19Rune GraversenIL BUL-Tromsø58.58+24.4411.56
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert

H 50-K

3 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar LågAsker Skiklubb33.2010.30
2Jørn LimiOppsal Orientering34.12+0.5210.47
3Vemund KongsnesØstmarka OK37.38+4.1811.52
4Svein OtterleiØstmarka OK38.06+4.4612.01
5Arne OlaussenOppsal Orientering41.32+8.1213.06
6Bjørn BaklidKonnerud IL44.55+11.3514.10
7Stein MellaOppsal Orientering45.07+11.4714.13
8Arne KongsnesOppsal Orientering46.45+13.2514.44
9Arild HeggesetFreidig49.10+15.5015.30
10Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)50.47+17.2716.01

H 55-

4 220 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars-Ivar dynNydalens SK33.468.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Are KristiansenTyrving IL37.00+3.148.46
3Svein-Erik SøgårdKongsberg OL37.01+3.158.46
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb37.37+3.518.54
5Anders BergsetIL Veten37.48+4.028.57
6Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK37.54+4.088.58
7Tore JuvikIL Gular39.49+6.039.26
8Harald KvisliNotodden OL40.43+6.579.38
9Geir FrøytlogEgersund OK42.17+8.3110.01
10Svein Terje KolstadFreidig42.45+8.5910.07
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett43.35+9.4910.19
12Børge PedersenNydalens SK44.04+10.1810.26
13Knut Edvard HellandØstmarka OK45.43+11.5710.50
14Atle IversenIL BUL-Tromsø47.21+13.3511.13
15Geir BråtenVegårshei IL47.23+13.3711.13
16Ole TørnqvistFana IL47.30+13.4411.15
17Jan Petter HansenIL Gular47.41+13.5511.17
18Tore Voss FagervoldBærums Skiklub51.36+17.5012.13
19Jan HauglandÅrstad IL51.49+18.0312.16
20Ivar BergsetIL Veten53.47+20.0112.44
21Rolv Anders SystadLyn Ski55.44+21.5813.12
22Bjørn-Inge SkageGneist, IL1.00.04+26.1814.14
23Jon KvisliBø OL1.09.10+35.2416.23
24Erik SlettumGjø-Vard OL1.15.36+41.5017.54
25Oskar KaaløySandefjord OK1.29.16+55.3021.09

H 60-

4 220 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan SteinegerGneist, IL40.249.34
2Lars Roger LundanesEmblem IL40.59+0.359.42
3Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL41.14+0.509.46
4Rune TeiglandØstmarka OK42.56+2.3210.10
5Sture OttesenIndre Østfold OK43.13+2.4910.14
6Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL45.23+4.5910.45
7Kjell WestinPorsgrunn OL45.36+5.1210.48
8Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL46.54+6.3011.06
9Helge EriksenByåsen IL48.18+7.5411.26
10Frode LøsetRingerike OL50.27+10.0311.57
11Svein LingaIL Gular51.02+10.3812.05
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL53.45+13.2112.44
13Bernt HeggøyVoss IL1.11.14+30.5016.52
14Christian SchibstedRøyken OL1.11.31+31.0716.56
15Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.16.46+36.2218.11
16Knut OpdalMolde og Omegn IF1.41.25+1.01.0124.01
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert

H 65-

3 170 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK34.0310.44
2Morten DåsnesRingerike OL34.42+0.3910.56
3Tor SørevikTIF Viking34.45+0.4210.57
4Are EriksenOslostudentenes IK34.53+0.5011.00
5Ola BroxOL Toten-Troll37.40+3.3711.52
6Sigurd DæhliLøten o-lag37.44+3.4111.54
7Torgeir StrandhagenRøyken OL38.57+4.5412.17
8Geir Holm GundersenKonnerud IL39.01+4.5812.18
9Alf PettersenTyrving IL39.03+5.0012.19
10Øivind FadumSande Sportsklubb39.57+5.5412.36
11Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.15+6.1212.41
12Tor Ragnar AndersenHalden SK41.34+7.3113.06
13Svein AckenhausenKonnerud IL43.02+8.5913.34
14Geir NilsenEmblem IL43.09+9.0613.36
15Bent GalborgenIndre Østfold OK44.43+10.4014.06
16Even HofstadFreidig47.21+13.1814.56
17Arne TiltnesTyrving IL48.10+14.0715.11
18Magne VollenOslostudentenes IK49.28+15.2515.36
19Audun ÅrøenEmblem IL50.18+16.1515.52
20Sigbjørn MyhreAndebu IL55.42+21.3917.34
21Egil KarlsenAskøy Il1.03.24+29.2120.00
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert

H 70-

3 170 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL33.5010.40
2Kjell WintherOppsal Orientering34.06+0.1610.45
3Hans Roar BakkenEiker OL34.44+0.5410.57
4Harry BreilandÅlgård Orientering36.42+2.5211.34
5Torodd OsFørde IL38.37+4.4712.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Eldar BørsumBækkelagets SK40.45+6.5512.51
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.59+9.0913.33
8Øyvind SteneAsker Skiklubb45.54+12.0414.28
9Atle AlvheimFana IL48.52+15.0215.24
10Jostein FredlyFørde IL52.33+18.4316.34
11Nils Olav VennevikFreidig55.41+21.5117.33
12Paul SkjakerHadeland OL1.01.34+27.4419.25
13Hasse BergstrømTyrving IL1.02.09+28.1919.36
14Helge RevhaugRingerike OL1.05.08+31.1820.32
15Egil RepvikOL Trollelg1.05.39+31.4920.42
16Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.06.16+32.2620.54
17Hans Lyder HaareKonnerud IL1.11.30+37.4022.33
18Øystein SkappelLillehammer OK1.20.14+46.2425.18
19Ladislav KocbachBergens TF2.07.56+1.34.0640.21
Anders WaageFreidigdiskvalifisert
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 75-

2 910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per BjørkhaugTIF Viking38.0613.05
2Geir TrøanNordre Follo Orientering40.44+2.3813.59
3Gunnar KnudsenTIF Viking42.07+4.0114.28
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45.08+7.0215.30
5Per VoldFana IL45.34+7.2815.39
6Sigvald RobberstadStord Orientering47.45+9.3916.24
7Egill KnudsenTIF Viking50.12+12.0617.15
8Gunnar J. AlsakerÅrstad IL58.20+20.1420.02
9Helge BjaalandHeming Orientering58.25+20.1920.04
10Trond FeiringHamar OK1.00.28+22.2220.46
11Tormod DahlenRingerike OL1.05.06+27.0022.22
12Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.08.23+30.1723.29
13Øystein MadsenHaugerud IF1.22.09+44.0328.13

H 80-

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav TotlandFana IL44.0315.08
2Svein SolerødOL Toten-Troll56.54+12.5119.33
3Gunnar ØsterbøFreidig59.33+15.3020.27
4Per HauglandÅrstad IL1.00.38+16.3520.50
5Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.00.58+16.5520.57
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.38.31+54.2833.51
7Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.41.55+57.5235.01
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

H 85-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.35.5732.58
Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert
Oddmund SøvikGneist, ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor