Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2020, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-open | N2-open 10-16 | N2-open 17- | C-open 10-16 | C-open 17- | B-open 10-16 | B-open 17- | AK-open | AL-open | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 50-K | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 50-K | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

H 21-

5 420 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig29.19
2Olav LundanesHalden SK30.33+1.14
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK30.39+1.20
4Magne DæhliHalden SK30.48+1.29
5Jørgen BaklidNTNUI31.37+2.18
6Vegard Jarvis WestergårdNTNUI31.46+2.27
7Lukas LilandNydalens SK32.21+3.02
8Anders TiltnesTyrving IL32.59+3.40
9Olle BoströmTyrving IL33.18+3.59
10Ivar LundanesTyrving IL33.57+4.38
11Vegard GulbrandsenNTNUI34.06+4.47
12Erlend Nilsen SandnesNTNUI34.45+5.26
13Andreas JohanssonHalden SK35.00+5.41
14Magne KnudsenGneist, IL35.58+6.39
15Bojan BlumensteinNydalens SK36.43+7.24
16Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL36.46+7.27
17Henrik EijsinkNydalens SK36.49+7.30
18Håkon Raadal BjørloNTNUI36.50+7.31
19Torkil Eide SolstadTyrving IL36.56+7.37
20Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK37.10+7.51
21Sverre Turter SandvoldNydalens SK37.25+8.06
22Bjørn HaavengenKongsberg OL37.35+8.16
23Raúl FerraHalden SK37.55+8.36
24Per Melander OftenNydalens SK37.57+8.38
25Olav Milian Schmitt GranNTNUI38.03+8.44
26Bjørn LundanesNTNUI38.21+9.02
27Rune NygaardIL Gular38.25+9.06
28Bjarte EikangerGneist, IL38.26+9.07
29Magnus SandvenSogndal IL39.29+10.10
30Halvor SaunesNydalens SK40.24+11.05
31Andreas G. PoldenNydalens SK40.29+11.10
32Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL40.43+11.24
33Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL41.16+11.57
34Øyvind HelgerudHalden SK41.37+12.18
35Audun HeimdalNTNUI42.48+13.29
36Ruairi LongVaregg Fleridrett44.20+15.01
37Tobias KristensenNTNUI44.24+15.05
38Eirik  BjørkevollOdda Il47.56+18.37
39Sindre  HoffFørde IL54.14+24.55
40Jørgen FrøydLarvik OK54.20+25.01
41Kenneth MydlandEgersund OK56.10+26.51
42Pål SkogedalAsker Skiklubb1.03.38+34.19
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKdiskvalifisert
Markus GladEmblem ILinaktiv
Elias JonssonNTNUIinaktiv
Mattis HoltFreidiginaktiv
Florian SchneiderLillehammer OKinaktiv
Isak BergsetFrol ILinaktiv
Oskar Spets StorhovFreidiginaktiv
Erik Feyling HaareKonnerud ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor