Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 14 oktober 2019

D/H 11-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunde TumelionisFossum IF22.02
2Mikkel RastadAsker Skiklubb22.04+0.02
3Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb27.46+5.44
3Astrid YtterbøAsker Skiklubb27.46+5.44
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.49+5.47
6Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb29.44+7.42
7Fredrik Fet AndersenKonnerud IL30.40+8.38

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kathinka Zahl HagenFossum IF43.20
2Helene Bjørkvold JendalFossum IF43.55+0.35

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb33.31
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb33.45+0.14

D 17- Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb43.22
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb43.42+0.20
3Karoline AndersenTyrving IL45.48+2.26
4Marit IsachsenAsker Skiklubb48.47+5.25
5Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.09.27+26.05
Ann-Mari LeivannRøyken OLdiskvalifisert

H 17- Kort

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads Dahl35.26
2Vidar StrandLierbygda OL35.38+0.12
3Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL35.54+0.28
4Håkon LøvliAsker Skiklubb38.04+2.38
5Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38.28+3.02
6Arne FossheimAsker Skiklubb39.11+3.45
7Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb40.30+5.04
8Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering41.36+6.10
9Hallvard KorenOK Moss43.17+7.51
10Kjetil Hannevig RuudAsker Skiklubb43.48+8.22
11Håkon JendalFossum IF44.35+9.09
12Per Magnus DahlElverum OK45.42+10.16
13Harald HeiaasRøyken OL47.42+12.16
14Morten JohannessenRøyken OL49.12+13.46
15Eirik WetterhusKlubbløs49.45+14.19
16Tom GrettebergBotne SK50.54+15.28
17Haakon DolvenAsker Skiklubb56.14+20.48
18Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb57.05+21.39
19Paul WadeFossum IF1.02.12+26.46
20Hasse BergstrømTyrving IL1.07.07+31.41
21Arild NyhaugAsker Skiklubb1.10.38+35.12
22Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.19.58+44.32
Gjermund GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan Anders IstadAsker Skiklubbikke startet

D 17- Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandAsker Skiklubb53.10
2Maria BrodinFossum IF1.04.10+11.00
3Line Drange RuudRøyken OL1.24.36+31.26
Anna BrodinSavedalen AIKdiskvalifisert

H 17- Lang

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen JakobsenTyrving IL40.02
2Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK43.24+3.22
3Erling SommerfeldtAsker Skiklubb43.44+3.42
4Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL49.13+9.11
5Cornelius BjørkSandefjord OK50.36+10.34
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb51.52+11.50
7Halvor SaunesNydalens SK52.57+12.55
8Tommy JauhojärviAsker Skiklubb53.34+13.32
9Svein GranerudAsker Skiklubb55.28+15.26
10Eivind Berner MyhreFossum IF1.01.13+21.11
11Pål SkogedalAsker Skiklubb1.04.04+24.02
12Georg BuggePrivat1.05.01+24.59
13Christian GrotnesTyrving IL1.08.00+27.58
14Peter CarlsenSturla, IF1.11.26+31.24
15Tibor VáriSturla, IF1.14.14+34.12
16Ståle HeitmannFossum IF1.16.00+35.58
Kjell Jarle GausemelRøyken OLdiskvalifisert
Jacob DybwadPrivatdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbikke startet

C-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm21.39
2Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb30.19+8.40
3Sharon BroadwellIL GeoForm41.16+19.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor