Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Stokke og Andebu

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Stokke og Andebu
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: torsdag 5 september 2019

Andebu IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen HaraldseidN-åpen (17)26.3912.06
0Kristian HaugbergN-åpen (17)22.5410.24
0Leah LefsakerN-åpen (17)32.2214.42
0Mia LefsakerN-åpen (17)35.1616.01
0Halvard Sommerstad-EidN-åpen (17)39.1517.50
0Johan Sommerstad-EidN-åpen (17)39.4218.02
0Ole TherkelsenN-åpen (17)29.0113.11
1Anne HaugbergD 10-12 (2)23.1410.06
1Emilie JahreD 13-16 (2)26.0211.19
1Sigurd Hem EidH 17 C (3)27.2411.54
1Erling LefsakerH 17 (14)25.028.56
1Elling AakreH 60 (4)36.4513.07
1Elisabeth RødD 60 (2)53.3421.25
2Rune Firing HaugbergH 17 (14)25.07+0.058.58
3Ingrid Knotten HaugbergD 17 (7)57.20+20.0120.28
3Trond Olav JahreH 17 C (3)1.43.11+1.15.4744.51
3Stian KvernsmyrH 17 (14)27.01+1.599.38
4Martin AskeH 17 (14)28.15+3.1310.05
Mathias JahreH 13-16 (2)diskvalifisert
Lars Sørsdal IdlandN-åpen (17)ikke startet
Mathilde Sørsdal IdlandN-åpen (17)ikke startet
Ragnhild Sørsdal IdlandD 10-12 (2)ikke startet
Einar IdlandH 17 (14)ikke startet
Ingrid KvernsmyrN-åpen (17)ikke startet

Stokke IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nicolai AmsrudN-åpen (17)42.0719.08
0Victoria Rodrigues AnholtN-åpen (17)43.1019.37
0Nokolai Varløs BjerkelyN-åpen (17)42.2619.17
0Odin HofstadN-åpen (17)37.0216.50
0Benjamin JohanssonN-åpen (17)38.4617.37
0Douglas LindqvistN-åpen (17)41.2718.50
0Rebecca LindqvistN-åpen (17)39.1917.52
0Leon Storm RåheimN-åpen (17)42.1919.14
0Sturla SigurdssonN-åpen (17)31.2614.17
1Elin GravningenD 17 (7)37.1913.19
1Magnus SigurdssonH 10-12 (6)15.586.56
1Hallgeir BrevikH 13-16 (2)31.3212.36
1Marit RöhrsD 17 C (2)41.1717.56
2Vigdis SigurdsdottirD 10-12 (2)24.19+1.0510.34
2Maike RöhrsD 13-16 (2)39.59+13.5717.23
2Astrid BrevikD 17 (7)54.42+17.2319.32
2Jens G. DybvikH 10-12 (6)23.43+7.4510.18
2Roy LillevoldH 17 C (3)37.39+10.1516.22
2Ragnar Niemi BergH 60 (4)44.31+7.4615.53
2Margareta BrynhildsenD 60 (2)57.44+4.1023.05
2Hanne VilkeD 17 C (2)1.01.00+19.4326.31
3Leo Mathias Skjelbred FevangH 10-12 (6)39.31+23.3317.10
3Ove Gunnar JacobsenH 60 (4)45.17+8.3216.10
4Anikken Gjein DybvikD 17 (7)59.42+22.2321.19
4Emanuel LillevoldH 10-12 (6)40.26+24.2817.34
4Arne KristensenH 60 (4)46.20+9.3516.32
5Eirunn HiisD 17 (7)1.00.11+22.5221.29
5Kristian Magnus RåheimH 10-12 (6)48.45+32.4721.11
5Audun BrevikH 17 (14)30.31+5.2910.53
6Heidi Ravndal JohnsenD 17 (7)1.16.48+39.2927.25
6Magnus Veum SkrettebergH 10-12 (6)54.04+38.0623.30
6Arne KristensenH 17 (14)33.10+8.0811.50
7Kristine Sparre KnudsenD 17 (7)1.25.56+48.3730.41
7Tor Sverre GravningenH 17 (14)35.13+10.1112.34
8Morten JohnsenH 17 (14)35.55+10.5312.49
9Magne KløveH 17 (14)37.04+12.0213.14
10Sigurdur Freyr SigurdssonH 17 (14)47.07+22.0516.49
11Jan SkrettebergH 17 (14)50.19+25.1717.58
12Jon Harald BøvreH 17 (14)51.20+26.1818.20
13Kenneth DybvikH 17 (14)1.12.06+47.0425.45
14Atle JensenH 17 (14)1.14.47+49.4526.42
Joel RöhrsN-åpen (17)diskvalifisert
Teodor HiisH 10-12 (6)ikke startet
Inger NergaardD 60 (2)ikke startet
Anker AbrahamsenN-åpen (17)ikke startet
Kevin LindqvistN-åpen (17)ikke startet
Charlotte LindqvistD 17 C (2)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor