Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 30 august 2020

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Edvin HelleH 70- (10)37.0411.35
9Anders BjørkaasH 70- (10)1.01.43+24.3919.17

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Thord Nystuen SolliH 11-12 (5)36.29+25.0324.19
Rannveig SolliD 60- (4)diskvalifisert

Bergens TF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachD 70- (6)27.1010.52
1Andreas NysæterH 19-20 (1)1.28.5810.59
1Ingeborg Rygg EikelandD 17-18 (2)38.078.28
1Siren GreveD 60- (4)36.3511.25
1Vegard Velle SivertsenH 17-18 (6)53.319.43
2Berit HegdalD 70- (6)27.33+0.2311.01
2Randi HoleD 40- (4)48.28+1.2810.46
3Ingjerd SognnæsD 70- (6)31.30+4.2012.36
3Nina SoligardD 60- (4)38.40+2.0512.05
5Kari SecherD 70- (6)40.27+13.1716.10
5Helene NysæterD 15-16 (7)35.35+7.5211.07
5Dagfinn HoleH 70- (10)48.22+11.1815.06
6Astri Ese HoleD 70- (6)52.48+25.3821.07
Fredrik BlomquistN-åpen (3)fullført
Synne Marie SandviknesB-åpen 10-16 (2)36.1214.28
Josefine BlomquistD 9-10 (3)17.2611.37

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Edvin AakreH 15-16 (11)38.50+3.448.37
2Julie Mydland HellandD 13-14 (9)21.31+0.478.36

Fana IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenD 50- (8)31.599.59
1Jan KocbachH 40- (11)44.358.06
1Bjørn HøllelandH 50- (11)36.078.01
3Judit M. MøllerD 15-16 (7)32.33+4.5010.10
3Karoline StrandenesD 13-14 (9)22.20+1.368.56
3Bjørn BataldenB-åpen 17- (8)32.52+5.2813.08
4Emil HeksemH 11-12 (5)15.35+4.0910.23
4Oskar HeksemH 13-14 (9)18.49+2.157.31
4Elin Cecile Kryvi StrandenesB-åpen 17- (8)34.53+7.2913.57
4Ørjan Eirik ValestrandH 60- (7)38.28+5.4512.01
5Knut UtneH 21- (5)2.03.07+1.00.3315.11
6Kristoffer Heldal HersvikH 13-14 (9)23.15+6.419.18
6Sondre BataldenH 17-18 (6)1.41.39+48.0818.28
6Magne RaadalH 70- (10)49.37+12.3315.30
6Stein Ove DyngelandH 60- (7)44.06+11.2313.46
7Kirsti LysakerD 50- (8)47.56+15.5714.58
8Per VoldH 70- (10)55.04+18.0017.12
8Brage Bell LysakerH 15-16 (11)44.54+9.489.58
9Lars FjellangerH 40- (11)1.41.19+56.4418.25
Geir HeksemH 40- (11)diskvalifisert
Trond DøskelandAL-åpen (1)ikke startet
Kristine Bog VikaneD 17-18 (2)ikke startet
Ketil DøskelandH 50- (11)ikke startet
Per VikaneH 70- (10)ikke startet

Førde IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriH 60- (7)32.4310.13
2Kurt GrønliH 70- (10)40.28+3.2412.38
4Anja HoleD 15-16 (7)33.26+5.4310.26
4Helge ScheiH 70- (10)45.42+8.3814.16
5Anita E. HoleB-åpen 17- (8)35.26+8.0214.10
5Håkon GrønliH 15-16 (11)43.23+8.179.38

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalD 15-16 (7)27.438.39
4Øyvind LamarkH 15-16 (11)41.19+6.139.10

Gneist, IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sturle NordeideN2-åpen 17- (1)34.2022.53
1Ingelinn MolvikB-åpen 17- (8)27.2410.57
2Emilie SolvikD 11-12 (4)18.44+3.4512.29
2Ina Hopland SkageB-åpen 17- (8)29.19+1.5511.43
3Siren HoplandC-åpen 17- (5)22.08+2.5614.45
3Bjørn-Inge SkageAK-åpen (6)38.06+1.4211.54
4Magne KnudsenH 21- (5)1.11.41+9.078.50
4Ingrid SandvollD 50- (8)39.55+7.5612.28
4Jorunn KjærgårdC-åpen 17- (5)39.40+20.2826.26
4Margrete SolvikD 40- (4)1.37.27+50.2721.39
6Jan SteinegerH 50- (11)42.43+6.369.29
6Lars Olav ToloAK-åpen (6)42.17+5.5313.12
7Birte NordeideB-åpen 17- (8)38.41+11.1715.28
Harald August GullaksenC-åpen 10-16 (3)19.3313.02
Eirik Helleve HauglandC-åpen 10-16 (3)20.3413.42
Ingrid HellevangC-åpen 10-16 (3)18.5312.35
Marie KjærgårdD 9-10 (3)21.1014.06
Lovise LitlekalsøyD 9-10 (3)34.2222.54
Håkon SolvikH 9-10 (1)14.199.32
Bjørn Johannessen FieldH 21- (5)ikke startet

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Leif Gunnar HovdenH 60- (7)41.41+8.5813.01

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigleif SteinsvågH 40- (11)47.59+3.248.43
5Miriam SveenD 13-14 (9)22.59+2.159.11
7Selma SteinsvågD 15-16 (7)37.28+9.4511.42

IL Gular

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bård HeklandAK-åpen (6)36.2411.22
2Rune NygaardH 21- (5)1.06.49+4.158.14
2Helen MartinsenD 21- (4)58.29+4.0410.38
2Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (2)51.30+13.2311.26
2Svein LingaH 60- (7)35.24+2.4111.03
4Arne JohannesenH 50- (11)40.21+4.148.58
4Odin LingaAK-åpen (6)41.40+5.1613.01
5Birgitte TorbjørnsenD 50- (8)43.08+11.0913.28
5Bodil HåheimC-åpen 17- (5)1.11.14+52.0247.29
6Hege FjellbirkelandD 50- (8)46.43+14.4414.35
8Mai Helen LingaD 50- (8)57.03+25.0417.49
8Sverre Johan NærheimH 50- (11)45.49+9.4210.10
9Tore JuvikH 50- (11)48.47+12.4010.50
Ane Sofie NærheimB-åpen 10-16 (2)42.0016.48
Samuel Elias NærheimN2-åpen 10-16ikke startet

IL Strand-Ulv

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Triana K NerhusD 11-12 (4)21.46+6.4714.30
7Knut J NerhusH 60- (7)53.00+20.1716.33

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Norvald OspehaugH 60- (7)35.25+2.4211.04

Kvernbit IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Atle AustrheimH 50- (11)ikke startet

Os Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigrid AarbakkeC-åpen 17- (5)19.1212.48
2Turid RognsvågD 60- (4)38.14+1.3911.56
5Steinar DanielsenH 40- (11)52.10+7.359.29

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Dag Terje RøenH 50- (11)49.59+13.5211.06

Sandnes IL (Rogaland)

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina AkslandD 11-12 (4)14.599.59
1Jone ValdalH 13-14 (9)16.346.37
1Thomas DuncanH 11-12 (5)11.267.37
1Markus RichterH 15-16 (11)35.067.48
1Mari RichterD 13-14 (9)20.448.17
2Trygve Skumlien MyrlandH 11-12 (5)13.31+2.059.00
2Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (9)17.04+0.306.49
2Julie AkslandD 15-16 (7)32.03+4.2010.00
2Thomas ValdalH 17-18 (6)1.02.29+8.5811.21
3Magnus HaugH 11-12 (5)14.43+3.179.48
3Tor Gunnar AkslandH 40- (11)48.37+4.028.50
3Peter SæbbøH 13-14 (9)18.41+2.077.28
3Alva ChristiansenD 13-14 (9)22.20+1.368.56
3Stian HaugvaldstadH 15-16 (11)41.04+5.589.07
6Kim RichterH 40- (11)55.28+10.5310.05
6Selma Lothine Fridheim TorpD 15-16 (7)36.15+8.3211.19
6Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (11)44.41+9.359.55
7William Tønnesen LundbergH 13-14 (9)27.38+11.0411.03
7Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (9)27.32+6.4811.00
7Kalle JongenburgerH 15-16 (11)44.46+9.409.56
8Idar JongenburgerH 13-14 (9)28.43+12.0911.29
11Simon Fjermestad HelgesenH 15-16 (11)58.19+23.1312.57
Ola Wathne ThingbøH 15-16 (11)ikke startet

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Christian FrøydH 40- (11)diskvalifisert

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Edel SlettemarkD 70- (6)33.47+6.3713.30
7Sigvald RobberstadH 70- (10)51.42+14.3816.09

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Axel IngvaldsenH 80- (1)41.0316.25
1Mariann ScheiD 40- (4)47.0010.26
2Vidar ScheiH 50- (11)36.51+0.448.11
2May-Lill DammC-åpen 17- (5)21.41+2.2914.27
3Lise ChristensenD 50- (8)35.54+3.5511.13
7Kjetil DammH 50- (11)44.09+8.029.48
10Jan Harald Helmich PedersenH 70- (10)1.03.07+26.0319.43
Ørjan TotlandH 50- (11)ikke startet
Terje Mathias HauglandH 70- (10)ikke startet

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Karl FremstadH 21- (5)1.08.31+5.578.27
3Oda J SikkelandD 21- (4)1.01.29+7.0411.10

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Elise RognsvågD 21- (4)1.11.33+17.0813.00

Varegg Fleridrett

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kim-Andrè Kjenes HauglandAL-åpen (1)52.5411.45
1Oskar RøenH 21- (5)1.02.347.43
1Christiane TrösseD 21- (4)54.259.53
2Jan Kjærner-SembAK-åpen (6)38.03+1.3911.53
2Ragnhild BalsvikD 50- (8)32.23+0.2410.07
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (4)19.49+4.5013.12
3Sveinung RykkjeH 50- (11)39.39+3.328.48
3Kristoffer Kjenes HauglandH 17-18 (6)1.02.42+9.1111.24
3Atle BergsethH 70- (10)43.27+6.2313.34
3Karianne StrømmeD 40- (4)51.02+4.0211.20
4Oskar Madslien SteinhaugH 17-18 (6)1.03.31+10.0011.32
4Jonatan Rosengren DrakeH 40- (11)49.07+4.328.55
5Linda RykkjeAK-åpen (6)42.13+5.4913.11
5Helge Tiger HauglandH 50- (11)42.28+6.219.26
5Andreas Strømme LidH 13-14 (9)22.37+6.039.02
5Jon Erik Doppelhofer ErvikH 17-18 (6)1.06.04+12.3312.00
6Tonje RykkjeD 13-14 (9)27.03+6.1910.49
6Tore LidB-åpen 17- (8)35.59+8.3514.23
10Gernot DoppelhoferH 50- (11)48.54+12.4710.52
Mira MukhidinovaN-åpen (3)fullført
Sofiya MukhidinovaN-åpen (3)fullført
Håvard Serck-HanssenH 13-14 (9)diskvalifisert
Dag BøeB-åpen 17- (8)diskvalifisert
Linda BønesB-åpen 17- (8)ikke startet
Bendik Madslien SteinhaugH 13-14 (9)ikke startet
Magnus Strømme LidH 17-18 (6)ikke startet
Kasper ValestrandH 21- (5)ikke startet

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sturla StokkelandH 40- (11)59.47+15.1210.52
9Samuel A StokkelandH 15-16 (11)56.31+21.2512.33
Ada C StokkelandD 13-14 (9)diskvalifisert

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sturla StokkelandH 40- (11)59.47+15.1210.52
9Samuel A StokkelandH 15-16 (11)56.31+21.2512.33
Ada C StokkelandD 13-14 (9)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor