Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 30 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført

N2-åpen 10-16

1 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Samuel Elias NærheimIL Gularikke startet

N2-åpen 17-

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle NordeideGneist, IL34.2022.53

C-åpen 10-16

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald August GullaksenGneist, IL19.3313.02
Eirik Helleve HauglandGneist, IL20.3413.42
Ingrid HellevangGneist, IL18.5312.35

C-åpen 17-

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb19.1212.48
2May-Lill DammTIF Viking21.41+2.2914.27
3Siren HoplandGneist, IL22.08+2.5614.45
4Jorunn KjærgårdGneist, IL39.40+20.2826.26
5Bodil HåheimIL Gular1.11.14+52.0247.29

B-åpen 10-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ane Sofie NærheimIL Gular42.0016.48
Synne Marie SandviknesBergens TF36.1214.28

B-åpen 17-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingelinn MolvikGneist, IL27.2410.57
2Ina Hopland SkageGneist, IL29.19+1.5511.43
3Bjørn BataldenFana IL32.52+5.2813.08
4Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL34.53+7.2913.57
5Anita E. HoleFørde IL35.26+8.0214.10
6Tore LidVaregg Fleridrett35.59+8.3514.23
7Birte NordeideGneist, IL38.41+11.1715.28
Dag BøeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Linda BønesVaregg Fleridrettikke startet

AK-åpen

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård HeklandIL Gular36.2411.22
2Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett38.03+1.3911.53
3Bjørn-Inge SkageGneist, IL38.06+1.4211.54
4Odin LingaIL Gular41.40+5.1613.01
5Linda RykkjeVaregg Fleridrett42.13+5.4913.11
6Lars Olav ToloGneist, IL42.17+5.5313.12

AL-åpen

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett52.5411.45
Trond DøskelandFana ILikke startet

D 9-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Josefine BlomquistBergens TF17.2611.37
Marie KjærgårdGneist, IL21.1014.06
Lovise LitlekalsøyGneist, IL34.2222.54

D 11-12

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14.599.59
2Emilie SolvikGneist, IL18.44+3.4512.29
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.49+4.5013.12
4Triana K NerhusIL Strand-Ulv21.46+6.4714.30

D 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20.448.17
2Julie Mydland HellandEgersund OK21.31+0.478.36
3Karoline StrandenesFana IL22.20+1.368.56
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22.20+1.368.56
5Miriam SveenHaugesund IL Orientering22.59+2.159.11
6Tonje RykkjeVaregg Fleridrett27.03+6.1910.49
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)27.32+6.4811.00
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL27.438.39
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)32.03+4.2010.00
3Judit M. MøllerFana IL32.33+4.5010.10
4Anja HoleFørde IL33.26+5.4310.26
5Helene NysæterBergens TF35.35+7.5211.07
6Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)36.15+8.3211.19
7Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37.28+9.4511.42

D 17-18

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF38.078.28
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular51.30+13.2311.26
Kristine Bog VikaneFana ILikke startet

D 21-

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett54.259.53
2Helen MartinsenIL Gular58.29+4.0410.38
3Oda J SikkelandTyrving IL1.01.29+7.0411.10
4Elise RognsvågUmeå OK1.11.33+17.0813.00

D 40-

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann ScheiTIF Viking47.0010.26
2Randi HoleBergens TF48.28+1.2810.46
3Karianne StrømmeVaregg Fleridrett51.02+4.0211.20
4Margrete SolvikGneist, IL1.37.27+50.2721.39

D 50-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL31.599.59
2Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett32.23+0.2410.07
3Lise ChristensenTIF Viking35.54+3.5511.13
4Ingrid SandvollGneist, IL39.55+7.5612.28
5Birgitte TorbjørnsenIL Gular43.08+11.0913.28
6Hege FjellbirkelandIL Gular46.43+14.4414.35
7Kirsti LysakerFana IL47.56+15.5714.58
8Mai Helen LingaIL Gular57.03+25.0417.49

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF36.3511.25
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb38.14+1.3911.56
3Nina SoligardBergens TF38.40+2.0512.05
Rannveig SolliAskøy OLdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF27.1010.52
2Berit HegdalBergens TF27.33+0.2311.01
3Ingjerd SognnæsBergens TF31.30+4.2012.36
4Edel SlettemarkStord Orientering33.47+6.3713.30
5Kari SecherBergens TF40.27+13.1716.10
6Astri Ese HoleBergens TF52.48+25.3821.07

H 9-10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon SolvikGneist, IL14.199.32

H 11-12

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)11.267.37
2Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)13.31+2.059.00
3Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)14.43+3.179.48
4Emil HeksemFana IL15.35+4.0910.23
5Thord Nystuen SolliAskøy OL36.29+25.0324.19

H 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)16.346.37
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.04+0.306.49
3Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)18.41+2.077.28
4Oskar HeksemFana IL18.49+2.157.31
5Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett22.37+6.039.02
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL23.15+6.419.18
7William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)27.38+11.0411.03
8Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)28.43+12.0911.29
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)35.067.48
2Edvin AakreEgersund OK38.50+3.448.37
3Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)41.04+5.589.07
4Øyvind LamarkGanddal IL41.19+6.139.10
5Håkon GrønliFørde IL43.23+8.179.38
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)44.41+9.359.55
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)44.46+9.409.56
8Brage Bell LysakerFana IL44.54+9.489.58
9Samuel A StokkelandÅlgård Orientering56.31+21.2512.33
9Samuel A StokkelandÅlgård Orientering56.31+21.2512.33
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)58.19+23.1312.57
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-18

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Velle SivertsenBergens TF53.319.43
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.02.29+8.5811.21
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.02.42+9.1111.24
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1.03.31+10.0011.32
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.06.04+12.3312.00
6Sondre BataldenFana IL1.41.39+48.0818.28
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20

8 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NysæterBergens TF1.28.5810.59

H 21-

8 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1.02.347.43
2Rune NygaardIL Gular1.06.49+4.158.14
3Karl FremstadTyrving IL1.08.31+5.578.27
4Magne KnudsenGneist, IL1.11.41+9.078.50
5Knut UtneFana IL2.03.07+1.00.3315.11
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke startet

H 40-

5 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan KocbachFana IL44.358.06
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering47.59+3.248.43
3Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)48.37+4.028.50
4Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett49.07+4.328.55
5Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb52.10+7.359.29
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)55.28+10.5310.05
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering59.47+15.1210.52
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering59.47+15.1210.52
9Lars FjellangerFana IL1.41.19+56.4418.25
Christian FrøydSogndal ILdiskvalifisert
Geir HeksemFana ILdiskvalifisert

H 50-

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HøllelandFana IL36.078.01
2Vidar ScheiTIF Viking36.51+0.448.11
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett39.39+3.328.48
4Arne JohannesenIL Gular40.21+4.148.58
5Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett42.28+6.219.26
6Jan SteinegerGneist, IL42.43+6.369.29
7Kjetil DammTIF Viking44.09+8.029.48
8Sverre Johan NærheimIL Gular45.49+9.4210.10
9Tore JuvikIL Gular48.47+12.4010.50
10Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett48.54+12.4710.52
11Dag Terje RøenSamnanger IL49.59+13.5211.06
Atle AustrheimKvernbit ILikke startet
Ketil DøskelandFana ILikke startet
Ørjan TotlandTIF Vikingikke startet

H 60-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL32.4310.13
2Svein LingaIL Gular35.24+2.4111.03
3Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar35.25+2.4211.04
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL38.28+5.4512.01
5Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL41.41+8.5813.01
6Stein Ove DyngelandFana IL44.06+11.2313.46
7Knut J NerhusIL Strand-Ulv53.00+20.1716.33

H 70-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL37.0411.35
2Kurt GrønliFørde IL40.28+3.2412.38
3Atle BergsethVaregg Fleridrett43.27+6.2313.34
4Helge ScheiFørde IL45.42+8.3814.16
5Dagfinn HoleBergens TF48.22+11.1815.06
6Magne RaadalFana IL49.37+12.3315.30
7Sigvald RobberstadStord Orientering51.42+14.3816.09
8Per VoldFana IL55.04+18.0017.12
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.01.43+24.3919.17
10Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.03.07+26.0319.43
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet
Per VikaneFana ILikke startet

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel IngvaldsenTIF Viking41.0316.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor