Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusellen Vågan 5. løp, Teisthaugan

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusellen Vågan 5. løp, Teisthaugan
Arrangørorganisasjon: Kabelvåg O-lag
Dato: tirsdag 10 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

Nybegynner

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emine AndersenKabelvåg O-lag50.3836.41

B-mellomlang

2 850 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HåkstadAust-Lofoten vgs1.04.44+17.5922.42
2Fredrikke SørensenAust-Lofoten vgs1.04.45+18.0022.43
3Julie LinchausenAust-Lofoten vgs59.52+13.0721.00
4Sigrid OslandAust-Lofoten vgs1.02.36+15.5121.57
5Tora SchultzAust-Lofoten vgs1.02.37+15.5221.58
6Mimi RavnåsenAust-Lofoten vgs59.57+13.1221.02
7Isak MellingsætherAust-Lofoten vgs46.4516.24
8Pia Bokwa PedersenAust-Lofoten vgs1.02.56+16.1122.04
9Anitha PoothappillaiAust-Lofoten vgs1.03.11+16.2622.10
10Henrik ØstingsenAust-Lofoten vgs48.29+1.4417.00
11Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering58.17+11.3220.27
12Linn Merethe KrogstadKabelvåg O-lag53.18+6.3318.42
13Nora LorentzenAust-Lofoten vgs1.10.43+23.5824.48
14Ronnie Maas PedersenKabelvåg O-lag1.04.31+17.4622.38
15Frida PedersenKabelvåg O-lag1.04.36+17.5122.40
16Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering56.20+9.3519.45
17Synne DrechslerAust-Lofoten vgs1.02.31+15.4621.56
18Mia WillasenAust-Lofoten vgs1.02.31+15.4621.56
19Ole Christian HaugenKabelvåg O-lag1.11.48+25.0325.11
20Agnethe NohrKabelvåg O-lag1.11.54+25.0925.13
21Alfred HammerKabelvåg O-lag1.32.09+45.2432.20
22Mikkel LarsenKabelvåg O-lag1.32.56+46.1132.36
23Gard LarsenKabelvåg O-lag1.31.58+45.1332.16
24Erik HammerKabelvåg O-lag1.32.52+46.0732.35
25Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag49.18+2.3317.17
Anna Ellingsen MortensenAust-Lofoten vgsdiskvalifisert
Line EllingsenKabelvåg O-lagdiskvalifisert
Ada HansenAust-Lofoten vgsdiskvalifisert

A-lang

5 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Paul KlausenKabelvåg O-lag1.19.16+12.5715.49
3Haldan MelåKabelvåg O-lag1.40.04+33.4519.58
4Charlotte HalkierKabelvåg O-lag1.27.56+21.3717.33
5Line LysvoldKabelvåg O-lag1.23.19+17.0016.37
6Agnes WestlundKabelvåg O-lag1.06.1913.14
Camilla JohanssonKabelvåg O-lagdiskvalifisert
Anne-Gunn WintherKabelvåg O-lagbrutt
Arnt WintherKabelvåg O-lagbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor