Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 23 september 2019

Herrer A-løype

4 200 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK27.186.30
2Gard LindsethNydalens SK31.19+4.017.27
3Kristoffer MagerøySkanska Norge 32.31+5.137.44
4Bjørn WangensteenLillomarka OL35.12+7.548.22
5Mats Olav BergLillomarka OL35.16+7.588.23
6Monica WigemyrOddersjaa35.47+8.298.31
7Rasmus D. EastwoodLillomarka OL36.58+9.408.48
8Kjetil FriestadKristiansand OK38.51+11.339.15
9Kristoffer LofthaugPrivat39.23+12.059.22
10Jonathan WoodhouseLillomarka OL41.09+13.519.47
11Rune FjærLillomarka OL41.12+13.549.48
12Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL41.30+14.129.52
13Hallvard FjærLillomarka OL41.31+14.139.53
14Bjørn GrindeIL GeoForm41.54+14.369.58
15Fredrik Taraldsvik LofthaugPrivat43.14+15.5610.17
16Håkon BogasonLillomarka OL44.15+16.5710.32
17Stein MellaOppsal Orientering44.34+17.1610.36
18Audun SanderudLillomarka OL45.47+18.2910.54
19Truls AngellLillomarka OL46.45+19.2711.07
20Johan MattssonLillomarka OL47.25+20.0711.17
21Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL47.37+20.1911.20
22Knut FossgardLillomarka OL49.33+22.1511.47
23Remi BorletPrivat50.10+22.5211.56
24Audun AmundalPrivat54.14+26.5612.54
25Kai Halvorsen AarekolSiemens55.21+28.0313.10
26Sjur SæterenLillomarka OL55.48+28.3013.17
27Tom EdvardsenIL Koll56.22+29.0413.25
28Lars Audun VoldLillomarka OL57.06+29.4813.35
29Henning Hauge-NilsenSiemens1.00.55+33.3714.30
30Marius IngjerdLillomarka OL1.01.19+34.0114.35
31Harald SørensenLillomarka OL1.07.15+39.5716.00
32Michael Eckmann JensenLillomarka OL1.13.42+46.2417.32
Frank Åge KippernesFFI BILdiskvalifisert
Sindre KlakeggPrivatdiskvalifisert
Fredrik SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine PostPrivat39.159.20
2Marie Rygh HoltenNydalens SK39.21+0.069.22
3Solveig Eline BergTyrving IL42.46+3.3110.10
4Merete RørvikLillomarka OL52.02+12.4712.23
5Lene ColquhounLillomarka OL52.06+12.5112.24
6Line RudenLillomarka OL58.57+19.4214.02
Trine OldernesLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm27.078.13
2Boye WangensteenLillomarka OL31.37+4.309.34
3Anders BergePrivat33.27+6.2010.08
4Uno Hanslien34.10+7.0310.21
5Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm34.33+7.2610.28
6Morten Ødegaard36.42+9.3511.07
7Trond BotnenLillomarka OL37.17+10.1011.17
8Edward WoodhouseLillomarka OL40.41+13.3412.19
9Leon Jørve IngjerLillomarka OL49.26+22.1914.58
10Arne KongsnesOppsal Orientering56.14+29.0717.02
11Kristian ReitenUndheim IL56.21+29.1417.04
12Roger BrekkeLillomarka OL58.35+31.2817.45

Damer B-løype

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cendrine Holme Njård IL37.1011.15
2Frøy GrøndahlLillomarka OL39.11+2.0111.52
3Vibeke HøstLillomarka OL39.34+2.2411.59
4Kristine Taraldsvik LofthaugPrivat39.56+2.4612.06
5Sharon BroadwellIL GeoForm41.37+4.2712.36
6Elin BrekkeLillomarka OL42.13+5.0312.47
7Reidunn HallanLillomarka OL44.38+7.2813.31
8Emilie Pedersen VoldLillomarka OL45.04+7.5413.39
9Pernille Hamre SkoglundPrivat45.20+8.1013.44
10Beate MoldestadLillomarka OL50.09+12.5915.11
11Teresia WangensteenLillomarka OL55.43+18.3316.53
12Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.00.17+23.0718.16
13Annike SelmerLillomarka OL1.00.53+23.4318.26
14EIlen VikIL Koll1.03.31+26.2119.14
15Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.16.04+38.5423.03
Anette BergePrivatdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPRIVAT20.509.28
2Alfred Holtan SanderudLillomarka OL25.49+4.5911.44
3Hans Anton EklundLillomarka OL46.09+25.1920.58

Damer C-løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Marie StavdalPrivat27.2412.27
Katrine Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Kristine WergelandPrivatdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor E HenriksenLillomarka OL41.4324.32

Barn Nybegynnere

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MoldestadLillomarka OL26.5615.50
2Jakob MoldestadLillomarka OL27.52+0.5616.23
Gabriel SkipperstuenLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor