Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 16 september 2019

Herrer A-løype

4 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK35.198.12
2Gard LindsethNydalens SK35.52+0.338.20
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.41+1.228.31
4Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL37.43+2.248.46
5Kristoffer MagerøySkanska Norge 40.37+5.189.26
6Bjørn WangensteenLillomarka OL42.24+7.059.51
7Vidar BenjaminsenLillomarka OL43.32+8.1310.07
8Mats Olav BergLillomarka OL47.44+12.2511.06
9Torbjørn LundebyLillomarka OL48.57+13.3811.23
10Nils Ragnar LiholtLillomarka OL49.05+13.4611.24
11Eirik Høst FossgardLillomarka OL50.40+15.2111.46
12Are EriksenOslostudentenes IK51.43+16.2412.01
13Kjetil FriestadKristiansand OK52.09+16.5012.07
14Dag WangLillomarka OL54.06+18.4712.34
15Hallvard FjærLillomarka OL54.48+19.2912.44
16Martin GranlyLillomarka OL57.33+22.1413.23
17Johan MattssonLillomarka OL57.46+22.2713.26
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL59.59+24.4013.56
19Nov Bar-NathanLillomarka OL1.00.02+24.4313.57
20Morten ØdegaardPrivat1.00.27+25.0814.03
21Fredrik SteiwerLillomarka OL1.02.55+27.3614.37
22Sjur SæterenLillomarka OL1.06.37+31.1815.29
23Håkon BogasonLillomarka OL1.06.55+31.3615.33
24Lars Audun VoldLillomarka OL1.08.00+32.4115.48
25Glenn BorgenSkien OK1.11.05+35.4616.31
26Audun AmundalPrivat1.22.20+47.0119.08
27Harald SørensenLillomarka OL1.26.39+51.2020.09
Truls AngellLillomarka OLdiskvalifisert
Kristoffer LofthaugPrivatdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Steinar EastwoodLillomarka OLikke startet
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

Damer A-løype

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL45.1010.30
2Netta Bar-NathanLillomarka OL46.29+1.1910.48
3Solveig Eline BergTyrving IL50.40+5.3011.46
4Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL1.04.21+19.1114.57
5Trine OldernesLillomarka OL1.05.00+19.5015.06
6Brita Opheim SauarIL Koll1.11.06+25.5616.32
7Hanne BjerkePrivat1.17.50+32.4018.06
8Lise HorntvedtLarvik OK1.17.51+32.4118.06
9Line Bar-NathanLillomarka OL1.29.24+44.1420.47
Merete RørvikLillomarka OLikke startet

Herrer B-løype

3 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune FjærLillomarka OL31.309.50
2Boye WangensteenLillomarka OL32.23+0.5310.07
3Uno Hanslien39.05+7.3512.12
4Audun SanderudLillomarka OL39.55+8.2512.28
5Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL40.39+9.0912.42
6Tom EdvardsenIL Koll42.38+11.0813.19
7Kai Halvorsen AarekolSiemens43.33+12.0313.36
8Jarle NilsenPRIVAT46.26+14.5614.30
9Trond BotnenLillomarka OL46.46+15.1614.36
10Edward WoodhouseLillomarka OL49.35+18.0515.29
11Leon Jørve IngjerLillomarka OL52.10+20.4016.18
12Øyvind RuudLillomarka OL54.27+22.5717.00
13Roger BrekkeLillomarka OL1.01.52+30.2219.20
Audun SanderudLillomarka OLikke startet

Damer B-løype

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL31.429.54
2Frøy GrøndahlLillomarka OL42.47+11.0513.22
3Tone ØdegårdPrivat42.52+11.1013.23
4Elin BrekkeLillomarka OL46.28+14.4614.31
5Reidunn HallanLillomarka OL49.19+17.3715.24
6Vibeke HøstLillomarka OL54.23+22.4116.59
7Teresia WangensteenLillomarka OL54.29+22.4717.01
8Annike SelmerLillomarka OL59.58+28.1618.44
9Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.01.46+30.0419.18
10EIlen VikIL Koll1.06.48+35.0620.52

Herrer C-løype

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL18.388.52
2Per OngstadPRIVAT22.07+3.2910.31
3Kristian ReitenUndheim IL23.54+5.1611.22
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF24.52+6.1411.50
5Martin Oseng LiholtLillomarka OL28.16+9.3813.27
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLikke startet

Damer C-løype

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate MoldestadLillomarka OL24.2711.38
2Pernille Hamre SkoglundPrivat29.20+4.5313.58
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLdiskvalifisert
Katrine SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Karen Marie StavdalPrivatdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor E HenriksenLillomarka OL27.5323.14

Barn Nybegynnere

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoldestadLillomarka OL18.0115.00
2Ida MoldestadLillomarka OL22.23+4.2218.39
3Otto BergsbakkLarvik OK24.16+6.1520.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor