Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 9 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

Herrer A-løype

4 400 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK35.438.07
2Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL38.19+2.368.42
3Bjørn WangensteenLillomarka OL42.51+7.089.44
4Olav NedrelidOppsal Orientering44.10+8.2710.02
5Karl Even RyghHeming Orientering44.34+8.5110.07
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF48.28+12.4511.00
7Hallvard FjærLillomarka OL48.31+12.4811.01
8Mats Olav BergLillomarka OL50.05+14.2211.22
9Terje BlindheimLillomarka OL50.23+14.4011.27
10Steinar EastwoodLillomarka OL53.42+17.5912.12
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL53.44+18.0112.12
12Knut FossgardLillomarka OL55.33+19.5012.37
13Johan MattssonLillomarka OL57.33+21.5013.04
14Dag WangLillomarka OL1.00.12+24.2913.40
15Sjur SæterenLillomarka OL1.05.40+29.5714.55
16Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.06.58+31.1515.13
17Håkon BogasonLillomarka OL1.08.32+32.4915.34
18Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.09.30+33.4715.47
19Lars Audun VoldLillomarka OL1.11.24+35.4116.13
20Bent Erik SkaugOppsal Orientering1.12.37+36.5416.30
21Torbjørn LundebyLillomarka OL1.13.18+37.3516.39
22Harald SørensenLillomarka OL1.18.23+42.4017.48
23Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.21.46+46.0318.35
24Audun AmundalPrivat1.25.17+49.3419.22
Kristoffer MagerøySkanska Norge diskvalifisert
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Ole Martin HalckPrivatdiskvalifisert

Damer A-løype

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL48.4311.04
2Ingvild WangNTNUI50.05+1.2211.22
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL51.49+3.0611.46
4Solveig Eline BergTyrving IL58.24+9.4113.16
5Lene ColquhounLillomarka OL1.14.25+25.4216.54
6Merete RørvikLillomarka OL1.14.33+25.5016.56
7Lise HorntvedtLarvik OK1.19.49+31.0618.08
8Hanne BjerkePrivat1.19.50+31.0718.08
9Elin BrekkeLillomarka OL1.30.53+42.1020.39
Aase MestadLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm35.0110.00
2Rune FjærLillomarka OL38.06+3.0510.53
3Boye WangensteenLillomarka OL39.48+4.4711.22
4Roar SigurdsenRingnes BIL40.33+5.3211.35
5Morten ØdegårdPrivat42.29+7.2812.08
6Kristian SolbakkenPrivat43.20+8.1912.22
7Tom EdvardsenIL Koll49.17+14.1614.04
8Kai Halvorsen AarekolSiemens50.28+15.2714.25
9Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm51.27+16.2614.42
10Øyvind RuudNydalens SK53.40+18.3915.20
11Edward WoodhouseLillomarka OL56.05+21.0416.01
12Uno HanslienBilpost59.05+24.0416.52
13Jostein LogPrivat1.00.05+25.0417.10
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.01.34+26.3317.35
15Roger BrekkeLillomarka OL1.08.18+33.1719.30
16Audun SanderudLillomarka OL7.31.36+6.56.352.09.01
Jarle NilsenPRIVATdiskvalifisert

Damer B-løype

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL39.4211.20
2Tone ØdegårdPrivat44.39+4.5712.45
3Frøy GrøndahlLillomarka OL46.13+6.3113.12
4Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL46.48+7.0613.22
5Gunn StabbetorpFolkehelseinstituttet56.55+17.1316.15
6Teresia WangensteenLillomarka OL57.25+17.4316.24
7Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.08.14+28.3219.29
8Vibeke HøstLillomarka OL1.14.42+35.0021.20
9Annike SelmerLillomarka OL1.15.13+35.3121.29
10Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.17.57+38.1522.16
11Eilen VikIL Koll1.18.36+38.5422.27
Sharon BroadwellIL GeoFormdiskvalifisert

Herrer C-løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPRIVAT21.5211.30
2Alfred Holtan SanderudLillomarka OL27.13+5.2114.19
3Jakob MoldestadLillomarka OL36.41+14.4919.18
4Casper Eckmann AronsenNittedal OL1.13.44+51.5238.48
5Lasse MundalPrivat1.42.31+1.20.3953.57

Damer C-løype

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate MoldestadLillomarka OL29.5715.45
2Liv IngjerdLillomarka OL32.51+2.5417.17
3Anette BergePrivat41.05+11.0821.37

Voksne Nybegynnere

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor HenriksenLillomarka OL53.4233.33

Barn Nybegynnere

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MoldestadLillomarka OL31.2619.38
2Henny Holtan SanderudLillomarka OL51.09+19.4331.58
Monica JørgensenHadeland OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor