Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 2 september 2019

Herrer A-løype

4 200 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL33.558.04
2Karl Even RyghHeming Orientering36.05+2.108.35
3Inge LindsethNydalens SK36.24+2.298.40
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL36.24+2.298.40
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.50+2.558.46
6Gard LindsethNydalens SK37.19+3.248.53
7Mathias Pedersen VoldLillomarka OL38.04+4.099.03
8Eirik Høst FossgardLillomarka OL39.23+5.289.22
9Kristoffer MagerøySkanska Norge 40.21+6.269.36
10Øystein HoloFossum IF43.35+9.4010.22
11Petter HalvorsenNydalens SK44.15+10.2010.32
12Bjørn WangensteenLillomarka OL46.19+12.2411.01
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL48.00+14.0511.25
14Einar JensenNydalens SK48.47+14.5211.36
15Martin GranlyLillomarka OL48.53+14.5811.38
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF49.14+15.1911.43
17Arne DybdahlLillomarka OL49.44+15.4911.50
18Fredrik Taraldsvik LofthaugPrivat49.48+15.5311.51
19Hallvard FjærLillomarka OL52.41+18.4612.32
20Knut Jostein SætnanFossum IF54.01+20.0612.51
21Nov Bar-NathanLillomarka OL54.29+20.3412.58
22Jonathan WoodhouseLillomarka OL54.44+20.4913.01
23Håkon BogasonLillomarka OL55.53+21.5813.18
24Dag WangLillomarka OL58.12+24.1713.51
25Kristoffer LofthaugPrivat58.30+24.3513.55
26Jan Øyvind WoldeneFossum IF59.36+25.4114.11
27Anders BergePrivat59.58+26.0314.16
28Sjur SæterenLillomarka OL1.00.06+26.1114.18
29Knut FossgardLillomarka OL1.05.43+31.4815.38
30Torbjørn LundebyLillomarka OL1.07.28+33.3316.03
31Fredrik SteiwerLillomarka OL1.08.32+34.3716.19
32Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.11.26+37.3117.00
33Steinar HansenLillomarka OL1.12.19+38.2417.13
34Lars Audun VoldLillomarka OL1.14.26+40.3117.43
35Michael Eckmann JensenLillomarka OL1.22.10+48.1519.33
Jarle NilsenPRIVATdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Assaf Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Audun AmundalPrivatdiskvalifisert

Damer A-løype

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica WigemyrOddersjaa43.2310.19
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL47.51+4.2811.23
3Netta Bar-NathanLillomarka OL48.05+4.4211.26
4Martine PostPrivat50.18+6.5511.58
5Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL50.51+7.2812.06
6Solveig Eline BergIL Tyrving51.09+7.4612.10
7Marie HoltenNydalens SK51.24+8.0112.14
8Ingrid BlindheimLillomarka OL55.23+12.0013.11
9Anne DanielsenNydalens SK57.06+13.4313.35
10Kjersti OftenCOWI BIL1.06.57+23.3415.56
11Vibeke LamarkGanddal IL1.07.32+24.0916.04
12Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL1.09.20+25.5716.30
13Line Bar-NathanLillomarka OL1.22.52+39.2919.43
14Line RudenLillomarka OL1.24.01+40.3820.00
15Aase MestadLillomarka OL1.24.21+40.5820.05
16Isabelle ØvremoPrivat1.25.59+42.3620.28
17Lene ColquhounLillomarka OL1.32.02+48.3921.54

Herrer B-løype

3 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm39.4711.42
2Boye WangensteenLillomarka OL48.28+8.4114.15
3Audun SanderudLillomarka OL48.33+8.4614.16
4Johan MattssonLillomarka OL50.40+10.5314.54
5Uno HanslienPrivat50.47+11.0014.56
6Ask Felland SætnanFossum IF52.38+12.5115.28
7Kai Halvorsen AarekolSiemens55.10+15.2316.13
8Tom EdvardsenIL Koll58.36+18.4917.14
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.00.40+20.5317.50
10Trond BotnenLillomarka OL1.00.53+21.0617.54
11Roar SigurdsenRingnes BIL1.01.01+21.1417.56
12Lars Eirik EggenLillomarka OL1.02.49+23.0218.28
13Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL1.03.25+23.3818.39
14Kristian SolbakkenPrivat1.09.51+30.0420.32
15Knut M. OlsenLillomarka OL1.20.07+40.2023.33
16Edward WoodhouseLillomarka OL1.20.31+40.4423.40
17Roger BrekkeLillomarka OL1.20.32+40.4523.41
Kjell Andreas SolbergPrivatdiskvalifisert
Lasse DähnnPrivatdiskvalifisert
Casper Eckmann AronsenNittedal OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlLillomarka OL56.5816.45
2Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering59.07+2.0917.23
3Cendrine Holme Njård IL1.02.53+5.5518.29
4Reidunn HallanLillomarka OL1.07.17+10.1919.47
5Teresia WangensteenLillomarka OL1.13.36+16.3821.38
6Sharon BroadwellIL GeoForm1.15.14+18.1622.07
7Kristine Taraldsivik LofthaugPrivat1.18.08+21.1022.58
8Annike SelmerLillomarka OL1.23.10+26.1224.27
9Vibeke HøstLillomarka OL1.24.22+27.2424.48
10Marte EdvardsenIL Koll1.28.27+31.2926.00
Eilen VikIL Kolldiskvalifisert
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Nina WoldeneFossum IFdiskvalifisert

Herrer C-løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPRIVAT22.1611.43
2Stian LillegårdLillomarka OL23.58+1.4212.36
3Thomas MelheimLillomarka OL38.32+16.1620.16
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida og FredrikkePrivat27.4214.34
2Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL34.24+6.4218.06
3Alma Rygh HoltenNydalens SK37.00+9.1819.28
4Ingeborg Sanden HjelmsethLillomarka OL1.03.21+35.3933.20
5Kristine WoldeneFossum IF1.05.17+37.3534.21
Maren EdvardsenIL Kolldiskvalifisert
Pernille Hamre SkoglundPrivatdiskvalifisert
Signe RingøenLillomarka OLdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan IllsethHamar OK39.2726.18
2Marit HartvedtPrivat42.55+3.2828.36
3Tor HenriksenLillomarka OL43.37+4.1029.04

Barn Nybegynnere

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym LundebyLillomarka OL26.2317.35
2Lisa DähnnPrivat44.03+17.4029.22
2Lisa DähnnPrivat44.03+17.4029.22
4Cornelia PostLillomarka OL44.42+18.1929.48
5Jennifer HolgatePrivat45.56+19.3330.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor