Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 26 august 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik SivertsgårdHerrer B-løype (23)42.42+9.4012.56

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Uno HanslienHerrer B-løype (23)47.56+14.5414.31

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Isabelle Morstøl ØvremoDamer B-løype (6)52.46+3.4515.59

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tone ØdegaardDamer B-løype (6)1.01.48+12.4718.43

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Richard Zeiner-GundersenHerrer A-løype (28)42.12+11.4410.17

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigHerrer B-løype (23)33.0210.00
Stig Hultgreen KarlsenHerrer B-løype (23)diskvalifisert

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Eilen VikDamer C-løype (10)46.28+18.4318.35
16Tom EdvardsenHerrer B-løype (23)1.15.12+42.1022.47

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Hallvard BergHerrer A-løype (28)42.59+12.3110.29

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Solveig Eline BergDamer A-løype (14)47.55+9.2911.41

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kirsti BergDamer A-løype (14)58.55+20.2914.22

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Egil HusethHerrer B-løype (23)52.08+19.0615.47

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Kjetil FriestadHerrer A-løype (28)43.32+13.0410.37

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Jansson HaverstadHerrer A-løype (28)30.287.25
14Sindre GåsvikHerrer A-løype (28)47.06+16.3811.29

Lillomarka OL

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlDamer B-løype (6)49.0114.51
1Trym LundebyBarn Nybegynnere (8)17.079.00
2Elias Skjolden SørensenHerrer A-løype (28)34.00+3.328.17
2Liv IngjerdBarn Nybegynnere (8)23.42+6.3512.28
2Sindre RuudHerrer C-løype (5)55.34+19.1122.13
2Tone Aamli SundtjønnDamer A-løype (14)42.40+4.1410.24
3Silas Mestad HansenBarn Nybegynnere (8)25.48+8.4113.34
3Håkon BogasonHerrer B-løype (23)41.19+8.1712.31
3Assaf Bar-NathanHerrer C-løype (5)1.02.20+25.5724.56
4Tor HenriksenVoksne Nybegynnere (4)1.00.26+30.2431.48
4Boye WangensteenHerrer B-løype (23)42.41+9.3912.56
4Netta Bar-NathanDamer A-løype (14)48.28+10.0211.49
4Brynjar FredheimHerrer A-løype (28)37.15+6.479.05
4Thomas MelheimHerrer C-løype (5)1.02.24+26.0124.57
5Teresia WangensteenDamer C-løype (10)38.39+10.5415.27
5Vibeke HøstDamer B-løype (6)1.05.07+16.0619.43
5Signe RingømBarn Nybegynnere (8)33.19+16.1217.32
5Ingrid BlindheimDamer A-løype (14)48.29+10.0311.49
5Rasmus D. EastwoodHerrer A-løype (28)39.39+9.119.40
5Alfred Holtan SanderudHerrer C-løype (5)7.35.32+6.59.093.02.12
6Elisabeth StrandbergDamer B-løype (6)1.34.28+45.2728.37
6Solveig TorgersenBarn Nybegynnere (8)33.23+16.1617.34
7Annike SelmerDamer C-løype (10)51.49+24.0420.43
7Hallvard FjærHerrer A-løype (28)41.56+11.2810.13
8Linus Mestad HansenBarn Nybegynnere (8)55.15+38.0829.04
9Line RudenDamer A-løype (14)1.08.27+30.0116.41
9Mats Olav BergHerrer A-løype (28)42.21+11.5310.19
10Elin BrekkeDamer A-løype (14)1.13.27+35.0117.54
10Edward WoodhouseHerrer B-løype (23)53.42+20.4016.16
11Knut M. OlsenHerrer B-løype (23)57.41+24.3917.28
11Lene ColquhounDamer A-løype (14)1.15.59+37.3318.31
12Trond BotnenHerrer B-løype (23)58.07+25.0517.36
12Nils Ragnar LiholtHerrer A-løype (28)44.35+14.0710.52
12Anne RusteDamer A-løype (14)1.17.32+39.0618.54
13Tore SannesHerrer A-løype (28)45.40+15.1211.08
13Aase MestadDamer A-løype (14)1.17.51+39.2518.59
14Bjørn Sverre GulheimHerrer B-løype (23)1.02.21+29.1918.53
15Roger BrekkeHerrer B-løype (23)1.05.46+32.4419.55
15Nov Bar-NathanHerrer A-løype (28)48.53+18.2511.55
16Dag WangHerrer A-løype (28)50.05+19.3712.12
18Jonathan WoodhouseHerrer A-løype (28)56.58+26.3013.53
19Knut FossgardHerrer A-løype (28)57.25+26.5714.00
20Alfred Eckmann AronsenHerrer A-løype (28)1.02.41+32.1315.17
21Steinar EastwoodHerrer A-løype (28)1.02.44+32.1615.18
22Torbjørn LundebyHerrer A-løype (28)1.02.53+32.2515.20
24Steinar HansenHerrer A-løype (28)1.03.05+32.3715.23
25Truls AngellHerrer A-løype (28)1.04.03+33.3515.37
26Harald SørensenHerrer A-løype (28)1.06.18+35.5016.10
27Lars Audun VoldHerrer A-løype (28)1.18.49+48.2119.13
Leon Jørve IngjerHerrer B-løype (23)diskvalifisert
Audun SanderudHerrer B-løype (23)diskvalifisert
Johan MattssonHerrer B-løype (23)diskvalifisert
Casper Eckmann AronsenHerrer B-løype (23)diskvalifisert
Terje BlindheimHerrer A-løype (28)diskvalifisert
Sissel Pedersen LundebyDamer A-løype (14)diskvalifisert
Selma Mestad HansenDamer C-løype (10)diskvalifisert
Rune FjærHerrer B-løype (23)diskvalifisert

Njård IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Cendrine Holme Damer C-løype (10)33.52+6.0713.32

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marie HoltenDamer A-løype (14)48.52+10.2611.55
6Petter HalvorsenHerrer A-løype (28)40.57+10.299.59
8Alma Rygh HoltenDamer C-løype (10)1.01.01+33.1624.24

Oddersjaa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Monica WigemyrDamer A-løype (14)38.269.22

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Arne KongsnesHerrer B-løype (23)1.01.01+27.5918.29

PRIVAT

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine Taraldsivik LofthaugDamer C-løype (10)27.4511.06
1Hilde KlausenVoksne Nybegynnere (4)30.0215.48
1Per OngstatHerrer C-løype (5)36.2314.33
2Fredrik Taraldsvik LofthaugHerrer B-løype (23)36.59+3.5711.12
2Kari FrognerVoksne Nybegynnere (4)30.05+0.0315.50
2Pernille Hamre SkoglundDamer C-løype (10)30.55+3.1012.22
3Marit HartvedtVoksne Nybegynnere (4)40.38+10.3621.23
3Karen Marie StavdalDamer C-løype (10)33.31+5.4613.24
4Lasse DähnnBarn Nybegynnere (8)32.49+15.4217.16
6Kristoffer LofthaugHerrer B-løype (23)43.04+10.0213.03
7Kristian SolbakkenHerrer B-løype (23)46.39+13.3714.08
7Martine PostDamer A-løype (14)57.20+18.5413.59
7Lisa DähnnBarn Nybegynnere (8)40.28+23.2121.17
17Peter StølenHerrer A-løype (28)51.00+20.3212.26
17Jostein LogHerrer B-løype (23)1.16.42+43.4023.14
23Audun AmundalHerrer A-løype (28)1.02.54+32.2615.20
Anette BergeDamer C-løype (10)diskvalifisert

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristoffer MagerøyHerrer A-løype (28)36.34+6.068.55

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Goro Tillerås UrsetDamer B-løype (6)1.03.44+14.4319.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor