Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 26 august 2019

Herrer A-løype

4 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL30.287.25
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL34.00+3.328.17
3Kristoffer MagerøySkanska Norge 36.34+6.068.55
4Brynjar FredheimLillomarka OL37.15+6.479.05
5Rasmus D. EastwoodLillomarka OL39.39+9.119.40
6Petter HalvorsenNydalens SK40.57+10.299.59
7Hallvard FjærLillomarka OL41.56+11.2810.13
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF42.12+11.4410.17
9Mats Olav BergLillomarka OL42.21+11.5310.19
10Hallvard BergIL Tyrving42.59+12.3110.29
11Kjetil FriestadKristiansand OK43.32+13.0410.37
12Nils Ragnar LiholtLillomarka OL44.35+14.0710.52
13Tore SannesLillomarka OL45.40+15.1211.08
14Sindre GåsvikLierbygda OL47.06+16.3811.29
15Nov Bar-NathanLillomarka OL48.53+18.2511.55
16Dag WangLillomarka OL50.05+19.3712.12
17Peter StølenPRIVAT51.00+20.3212.26
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL56.58+26.3013.53
19Knut FossgardLillomarka OL57.25+26.5714.00
20Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL1.02.41+32.1315.17
21Steinar EastwoodLillomarka OL1.02.44+32.1615.18
22Torbjørn LundebyLillomarka OL1.02.53+32.2515.20
23Audun AmundalPrivat1.02.54+32.2615.20
24Steinar HansenLillomarka OL1.03.05+32.3715.23
25Truls AngellLillomarka OL1.04.03+33.3515.37
26Harald SørensenLillomarka OL1.06.18+35.5016.10
27Lars Audun VoldLillomarka OL1.18.49+48.2119.13
Terje BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica WigemyrOddersjaa38.269.22
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL42.40+4.1410.24
3Solveig Eline BergIL Tyrving47.55+9.2911.41
4Netta Bar-NathanLillomarka OL48.28+10.0211.49
5Ingrid BlindheimLillomarka OL48.29+10.0311.49
6Marie HoltenNydalens SK48.52+10.2611.55
7Martine PostPrivat57.20+18.5413.59
8Kirsti BergIL Tyrving58.55+20.2914.22
9Line RudenLillomarka OL1.08.27+30.0116.41
10Elin BrekkeLillomarka OL1.13.27+35.0117.54
11Lene ColquhounLillomarka OL1.15.59+37.3318.31
12Anne RusteLillomarka OL1.17.32+39.0618.54
13Aase MestadLillomarka OL1.17.51+39.2518.59
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm33.0210.00
2Fredrik Taraldsvik LofthaugPrivat36.59+3.5711.12
3Håkon BogasonLillomarka OL41.19+8.1712.31
4Boye WangensteenLillomarka OL42.41+9.3912.56
5Henrik Sivertsgård42.42+9.4012.56
6Kristoffer LofthaugPrivat43.04+10.0213.03
7Kristian SolbakkenPrivat46.39+13.3714.08
8Uno Hanslien47.56+14.5414.31
9Egil HusethKamp/Vestheim IF52.08+19.0615.47
10Edward WoodhouseLillomarka OL53.42+20.4016.16
11Knut M. OlsenLillomarka OL57.41+24.3917.28
12Trond BotnenLillomarka OL58.07+25.0517.36
13Arne KongsnesOppsal Orientering1.01.01+27.5918.29
14Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL1.02.21+29.1918.53
15Roger BrekkeLillomarka OL1.05.46+32.4419.55
16Tom EdvardsenIL Koll1.15.12+42.1022.47
17Jostein LogPrivat1.16.42+43.4023.14
Leon Jørve IngjerLillomarka OLdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Audun SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Johan MattssonLillomarka OLdiskvalifisert
Casper Eckmann AronsenLillomarka OLdiskvalifisert
Rune FjærLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlLillomarka OL49.0114.51
2Isabelle Morstøl Øvremo52.46+3.4515.59
3Tone Ødegaard1.01.48+12.4718.43
4Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering1.03.44+14.4319.18
5Vibeke HøstLillomarka OL1.05.07+16.0619.43
6Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.34.28+45.2728.37

Herrer C-løype

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstatPRIVAT36.2314.33
2Sindre RuudLillomarka OL55.34+19.1122.13
3Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.02.20+25.5724.56
4Thomas MelheimLillomarka OL1.02.24+26.0124.57
5Alfred Holtan SanderudLillomarka OL7.35.32+6.59.093.02.12

Damer C-løype

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Taraldsivik LofthaugPrivat27.4511.06
2Pernille Hamre SkoglundPrivat30.55+3.1012.22
3Karen Marie StavdalPrivat33.31+5.4613.24
4Cendrine Holme Njård IL33.52+6.0713.32
5Teresia WangensteenLillomarka OL38.39+10.5415.27
6Eilen VikIL Koll46.28+18.4318.35
7Annike SelmerLillomarka OL51.49+24.0420.43
8Alma Rygh HoltenNydalens SK1.01.01+33.1624.24
Selma Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Anette BergePrivatdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde KlausenPrivat30.0215.48
2Kari FrognerPrivat30.05+0.0315.50
3Marit HartvedtPrivat40.38+10.3621.23
4Tor HenriksenLillomarka OL1.00.26+30.2431.48

Barn Nybegynnere

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym LundebyLillomarka OL17.079.00
2Liv IngjerdLillomarka OL23.42+6.3512.28
3Silas Mestad HansenLillomarka OL25.48+8.4113.34
4Lasse DähnnPrivat32.49+15.4217.16
5Signe RingømLillomarka OL33.19+16.1217.32
6Solveig TorgersenLillomarka OL33.23+16.1617.34
7Lisa DähnnPrivat40.28+23.2121.17
8Linus Mestad HansenLillomarka OL55.15+38.0829.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor