Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløpene, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 12 mai 2012 - søndag 13 mai 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aydin JackobsenKristiansand OK18.5112.34
2Fredrik PyttenTorridal IL20.56+2.0513.57
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK25.00+6.0916.40
4Anne VisscherOK Sør26.37+7.4617.44

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.0112.40

D 13-14

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida AurebekkTorridal IL48.5418.48
2Kristin MestadTorridal IL1.07.06+18.1225.48
3Elin VisscherOK Sør1.08.37+19.4326.23

D 17-B

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari N. NesseOddersjaa SSK50.4519.31
2Mia BrattOK Sør55.30+4.4521.20

D 17-C

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK26.4212.42
2Liv Astri JørgensenOddersjaa SSK30.37+3.5514.34
3Solveig SchouOK Sør31.13+4.3114.51
4Else Iren JacobsenKristiansand OK34.49+8.0716.34
5Aileen RundeKristiansand OK51.23+24.4124.28
6Bettina SimonsenIL Imås1.32.45+1.06.0344.10

D 17-20

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin Mari FossøyNotodden OL39.1312.15
2Ida Mari Borge HoviKristiansand OK40.29+1.1612.39
3Aurora FossøyLia IL43.56+4.4313.43
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OKdiskvalifisert

D 21-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.0110.56
2Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK40.55+5.5412.47
3Olena StrugalovaKristiansand OK42.38+7.3713.19
4Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK1.00.10+25.0918.48

D 35-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK42.4213.20
2Kristin Oterholt VårdalOK Sør44.40+1.5813.57
3Heidi Fidje AndersenOK Sør49.14+6.3215.23
4Gro EideOK Sør51.34+8.5216.06
5Inger SkjæveslandIF Trauma1.00.25+17.4318.52
6Aud AuslandOddersjaa SSK1.10.35+27.5322.03

D 45-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild MulenKristiansand OK34.3912.49
2Mette MestadTorridal IL36.04+1.2513.21
3Bente MestadTorridal IL37.36+2.5713.55
4Ragnhild HaldKristiansand OK37.52+3.1314.01
5Hege WangLillomarka OL40.31+5.5215.00
6Siri BjorvandBirkenes IL50.33+15.5418.43
7Bodil HulløenKristiansand OK57.31+22.5221.18

D 60-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK47.0817.27
2Anne Karin JørgensenLia IL54.38+7.3020.14
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.01.36+14.2822.48

D 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv HorntvedtLia IL59.4722.59
2Randi MellingsæterKristiansand OK1.07.39+7.5226.01
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius AurebekkTorridal IL23.1411.03
2Kristian PyttenTorridal IL28.07+4.5313.23
3David RundeKristiansand OK31.25+8.1114.57
4Erlend Fidje AndersenOK Sør40.53+17.3919.28

H 11-12N

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius VårdalOK Sør13.288.58
2Odd-Anton HermansenKristiansand OK16.07+2.3910.44
3Aleksander ØsterhusOK Sør19.34+6.0613.02
4Sindre Fidje AndersenOK Sør26.33+13.0517.42

H 13-14

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK33.5113.01
2Sigurd Svaland AasBirkenes IL40.49+6.5815.41
3Bjørn Kristian TeisrudOK Sør44.51+11.0017.15
4Einar EkelandOddersjaa SSK46.51+13.0018.01
5Even EideOK Sør57.36+23.4522.09
Haakon SvendsenOK Sørdiskvalifisert

H 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin SøderlindOK Sør43.3313.36
2Henrik UpsalKristiansand OK50.40+7.0715.50
3Eirik SmithsenOK Sør55.44+12.1117.25

H 17-A kort

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering46.5714.40

H 17-B

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove KjetsåOtra IL41.4716.04
2Tony HalsallOtra IL51.47+10.0019.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild JørgensenOddersjaa SSK33.4016.01

H 17-20

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten JørgensenKristiansand OK37.359.38
2Thorstein WangLillomarka OL42.36+5.0110.55
3Håkon EideOK Sør44.52+7.1711.30

H 21-

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Holger HottKristiansand OK29.357.35
2Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK32.15+2.408.16
3Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK32.16+2.418.16
4Vit BravenyKristiansand OK32.40+3.058.22
5Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät34.01+4.268.43
6Jostein MoeKristiansand OK34.40+5.058.53
7Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK34.59+5.248.58
8Stig DalsørenKristiansand OK38.16+8.419.48
9Magnus JohanssonKristiansand OK39.53+10.1810.13
10Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering43.30+13.5511.09
11Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK43.39+14.0411.11
12Rune StrandbergØvrebø/Vindbjart Orientering47.36+18.0112.12

H 35-

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir AuslandOddersjaa SSK38.009.44
2Halvor VassbøØvrebø/Vindbjart Orientering39.21+1.2110.05
3Bjørn Idar SætranIF Trauma42.12+4.1210.49
4Øystein HålandKristiansand OK43.21+5.2111.06
5Knut AurebekkTorridal IL51.09+13.0913.06
6Rune SkogerbøKristiansand OK1.05.53+27.5316.53
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H 45-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon BjørgumKristiansand OK30.339.32
2Helge FossøyLia IL30.48+0.159.37
3Steinar AasBirkenes IL35.58+5.2511.14
4Jan BlandkjennKristiansand OK36.12+5.3911.18
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK36.54+6.2111.31
6Morten HulløenKristiansand OK44.32+13.5913.55
7Dag WangLillomarka OL46.42+16.0914.35
8Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK50.05+19.3215.39

H 55-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK36.4311.28
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK37.33+0.5011.44
3John HansenKristiansand OK37.42+0.5911.46
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK44.23+7.4013.52
5Rune KittelsenKristiansand OK45.19+8.3614.09
6Even JahnsenFlosta IL47.31+10.4814.50
7Reidar SæstadKristiansand OK48.56+12.1315.17
8Per LarsenKristiansand OK58.33+21.5018.17
Åge AashamarFlosta ILdiskvalifisert

H 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin SimonsenIL Imås42.2913.16
2Sigmund SalthaugKristiansand OK1.25.12+42.4326.37
Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 65-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LølandBirkenes IL34.0412.37
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK37.08+3.0413.45
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK38.14+4.1014.09
4Widar Taxth LølandLia IL42.56+8.5215.54
5Ole Kristian LauvnesKristiansand OK47.11+13.0717.28
6Tor Svein LangåsTorridal IL49.52+15.4818.28
7Bjørn A. SchouOK Sør57.10+23.0621.10
8Terje MellingsæterKristiansand OK1.11.37+37.3326.31

H 70-

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar OlsenLia IL39.3814.40
2Bjørn SyvertsenØvrebø/Vindbjart Orientering43.57+4.1916.16
3Stein Reinholt JensenLia IL49.02+9.2418.09
4Arild TelstøØvrebø/Vindbjart Orientering49.06+9.2818.11
5Olav StrislandØvrebø/Vindbjart Orientering55.18+15.4020.28
Knut SkjævelandOK Sørdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor