Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vest-Mjøsa cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vest-Mjøsa cup 5
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 4 september 2019

N åpen

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll54.4725.00
0Selma KvammeOL Toten-Troll39.2217.58

C åpen

2 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL50.2021.41
2Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL50.41+0.2121.50
3Maren SogstadGjø-Vard OL53.27+3.0723.02
4Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL1.10.30+20.1030.23
5Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.23.12+32.5235.51
6Espen TorsethGjø-Vard OL1.23.14+32.5435.52
Jens Egil RostadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eline KravdalGjø-Vard OLikke startet
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OLikke startet
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

H13-14

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL34.309.51
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll51.00+16.3014.34
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.12.53+38.2320.49
Mats LigaardenGjø-Vard OLbrutt

H80

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll37.5812.54

D11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.05.4328.19

H70

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per AasRaumar Orientering52.1614.56
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering52.29+0.1314.59

D50

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin LodgaardByåsen IL49.2314.06

D60

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL45.4513.04

H50

4 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarte LindstadOL Toten-Troll50.3311.51

H60

4 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HjorthHamar OK47.3311.09
2John HofossHadeland OL1.01.28+13.5514.25
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

D17

4 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL40.329.30
2Ida HjorthGjø-Vard OL44.00+3.2810.19
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll45.52+5.2010.46
4Hege SolerødGjø-Vard OL49.03+8.3111.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.01.07+20.3514.20
Hildegunn LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Astrid KravdalGjø-Vard OLikke startet
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet

D15-16

4 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL46.4010.57
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL52.24+5.4412.18
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL54.27+7.4712.46

H15-16

4 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL50.5911.58

H17

5 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL49.269.00
2Øyvind LienGjø-Vard OL50.22+0.569.10
3Sigmund HansenGjø-Vard OL51.30+2.049.22
4Lars LienGjø-Vard OL52.35+3.099.34
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll55.25+5.5910.05
6Torbjørn KravdalGjø-Vard OL58.05+8.3910.34
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll59.48+10.2210.53
8Even ErlienGjø-Vard OL1.15.13+25.4713.42
9Håvard KvammeOL Toten-Troll1.19.05+29.3914.24
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet

B lang

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkoglundGjø-Vard OL1.18.0022.17

B kort

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.24.0828.37
2Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.24.14+0.0628.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor