Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp #3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 28 august 2019

D10-12

2 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK25.2412.42
2Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK30.11+4.4715.05
3Alma Rygh HoltenNydalens SK32.35+7.1116.17
4Caroline SlungaardHeming Orientering37.01+11.3718.30
5Tuva Wilkens JernbergNydalens SK42.12+16.4821.06
6Josefine Oraug RyghNydalens SK43.28+18.0421.44
7Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering49.05+23.4124.32
8Sarah AndreassenHeming Orientering49.08+23.4424.34
9Silja BerstadHeming Orientering49.41+24.1724.50
10Henni Hattestad KristensenHeming Orientering50.16+24.5225.08
11Astrid ReuschHeming Orientering50.46+25.2225.23
12Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK51.32+26.0825.46
13Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK52.05+26.4126.02
14Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK55.29+30.0527.44
15Silje Andresen SkotteFossum IF1.02.56+37.3231.28
16Boiana IordanovaNydalens SK1.04.56+39.3232.28
17Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.06.08+40.4433.04
18Clara WeiszNydalens SK1.09.53+44.2934.56
19Maria ÅrdalHeming Orientering1.15.22+49.5837.41
20Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering1.38.06+1.12.4249.03
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKbrutt
Charlotte HopsnesFossum IFikke startet
Live R. LøbergNydalens SKikke startet
Idun Skjerve-HansenNydalens SKikke startet

H10-12

2 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver AarsethNydalens SK32.2616.13
2Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK35.19+2.5317.39
3Hans-Wilhelm ThommesandHeming Orientering38.14+5.4819.07
4Martin Amlie BrennaHeming Orientering38.19+5.5319.09
5Emil SkaugNydalens SK38.52+6.2619.26
6Aksel Victor SanchisHeming Orientering40.34+8.0820.17
7August BrulandNydalens SK40.51+8.2520.25
8August Lea KabbeNydalens SK41.35+9.0920.47
9Sondre HafskjoldNydalens SK41.50+9.2420.55
10Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK43.57+11.3121.58
11Andreas Nyland AspelundNydalens SK44.02+11.3622.01
12Theo HodneHeming Orientering47.38+15.1223.49
12Emrik Heesch HolmenHeming Orientering47.38+15.1223.49
14Otto Figenschou PiraHeming Orientering50.46+18.2025.23
15Frithjof BraadlieHeming Orientering51.06+18.4025.33
16Marius Haugen JohnsenNydalens SK52.13+19.4726.06
17Bertram BenskovNydalens SK53.17+20.5126.38
18Alfred TeigNydalens SK55.28+23.0227.44
19Henrik KarlsenHeming Orientering1.10.46+38.2035.23
20August TorstveitNydalens SK1.15.05+42.3937.32
21Erlend ArctanderNydalens SK1.19.58+47.3239.59
22Max MackenzieNydalens SK1.19.59+47.3339.59
Jakob Weider EgnerFossum IFikke startet

D8-12N

1 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maud HøylandNydalens SK40.5129.10
0Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK29.2821.02
0Nora MeyerHeming Orientering43.1830.55
0Frida Moe-FinnesandNydalens SK27.5119.53
0Lilja Moe-FinnesandNydalens SK28.1220.08
0Ester  Møll NilsenNydalens SK35.3425.24
0Emily PetersNydalens SK34.5624.57
0Agnes RingenholtNydalens SK35.3525.25
0Ella Tandberg NordvikNydalens SK53.2838.11
0Vilma ThomassenNydalens SK29.3121.05
0Ellenor ThommessandHeming Orientering27.3519.42
0Tind TjoreNydalens SK33.5024.10
0Sine WalbergNydalens SK28.1120.07
0Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK40.4429.05
0Ulla Synnøve Kolle RigenholtNydalens SK35.4425.31
0Linde TonjerNydalens SK32.3523.16
0Vera Skotheim ElfvingNydalens SK28.1920.13
0Amalie TonjerNydalens SK33.4524.06
0Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK27.0019.17
0Tina BakkehøiNydalens SK35.4425.31
0Eira Heesch HolmenHeming Orientering24.5217.45
0Ingrid BakkehøiNydalens SK33.4824.08
Henny GrimsgaardHeming Orienteringikke startet
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orienteringikke startet

H8-12N

1 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kjetil AspelundNydalens SK25.0317.53
0Marius Våge BogerudNOTEAM23.3216.48
0Sølve Bovind ByggeNydalens SK32.1723.03
0Eskild BriseidNydalens SK18.3713.17
0Mio Haugen JohnsenNydalens SK37.2226.41
0Silver Hegli DryerNydalens SK26.0418.37
0Johannes HolmedalNydalens SK34.1124.25
0Samuel LindsetNydalens SK18.4113.20
0Christian Monrad HagenNydalens SK23.5617.05
0Otto Rygh HoltenNydalens SK22.4716.16
0Oskar SteneNydalens SK18.0812.57
0Herman Sødal BergerNydalens SK31.0622.12
0Isak Vikin2Nydalens SK17.3912.36
0Balder Westrum-KarlsenNOTEAM34.4724.50
0Henrik DuvaasFossum IF31.3822.35
0Jone Rygh HoltenNydalens SK17.5012.44
0Eirik Våge BogerudNydalens SK23.2716.45
0Isak VikinNydalens SK23.4716.59
0Amund SaugestadNydalens SK16.4311.56
0Alf Hattestad KristensenHeming Orientering42.1830.12
0Sverre Øen LandstadNydalens SK23.3016.47
0Morten ThomassenNydalens SK41.5529.56
Ulrik Smidt NicolaisenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor