Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for OTO og OK Horten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for OTO og OK Horten
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: torsdag 29 august 2019

OK Horten

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eivind MartinsenH 17-C (2)32.0612.47
2Tuva Eckdahl BookD 11-12 (4)28.28+8.1311.20
2Silje Skatvedt StensrudD 17-C (3)38.03+16.5815.09
4Andreas MarthinsH 17-20 (4)47.13+17.5511.48
Vetle Eckdahl BookN-åpen (7)fullført
Sverre Johan Eckdahl TohnN-åpen (7)fullført
Eivind ElverumH 17-20 (4)brutt
Kristoffer EckdahlH 15-16 (1)ikke startet
Per Anders EckdahlH 17-20 (4)ikke startet
Jonas Gran MelandsørH 17-20 (4)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenD 11-12 (4)20.158.04
1Ane MathisenD 13-16C (1)35.1214.01
1Mathea GløersenD 15-16 (4)29.227.20
1Kristin MikkelsenD 17-C (3)21.058.23
1Anny Horge RogneD 17-20 (1)50.1412.33
1Tonje RasmussenD 21- (2)33.578.29
1Bente KonstD 40- (6)29.279.41
1Turid ØdegårdD 60- (3)40.0713.11
1Wilmer HanssonH 11-12 (2)23.399.25
1Sindre MathisenH 13-14 (3)25.358.56
1Sondre EvensenH 15-16 (1)32.078.01
1Jakob HjelsethH 17-20 (4)29.187.19
1Trond EvensenH 21- (3)34.228.35
1Johnny MathisenH 40- (2)42.1010.32
1Roar MathisenH 50- (5)37.249.21
1Tore WatterdalH 60- (5)29.109.35
1Hans StordalH 70- (2)44.5514.46
2Maria GrovanD 15-16 (4)47.00+17.3811.45
2Jannicke ØdegårdD 21- (2)37.27+3.309.21
2Anita MathisenD 40- (6)37.23+7.5612.17
2Anne-Berit RasmussenD 60- (3)49.34+9.2716.18
2Henrik MathisenH 11-12 (2)29.20+5.4111.41
2Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (3)27.34+1.599.38
2Stig HjelsethH 17-C (2)39.57+7.5115.54
2Vetle MathisenH 17-20 (4)34.05+4.478.31
2Espen Disch ThorvaldsenH 21- (3)38.05+3.439.31
2David HanssonH 40- (2)42.38+0.2810.39
2Gløer GløersenH 50- (5)38.22+0.589.35
2Karl MikkelsenH 60- (5)30.36+1.2610.03
2Odd Egil FrognerH 70- (2)1.16.17+31.2225.05
3Solveig Sollerud KonstD 11-12 (4)33.23+13.0813.18
3Lerke HjelsethD 15-16 (4)47.39+18.1711.54
3Katinka WeynsD 17-C (3)41.45+20.4016.38
3Lene LoftesnesD 40- (6)39.20+9.5312.56
3Lars Emil BueH 13-14 (3)32.45+7.1011.27
3Olav Aasmundtveit HoffH 17-20 (4)43.26+14.0810.51
3Hans BerulfsenH 21- (3)42.46+8.2410.41
3Per Jarle EikelandH 50- (5)43.45+6.2110.56
3Stein ØdegårdH 60- (5)42.00+12.5013.48
4Ida Kristine BueD 11-12 (4)35.04+14.4913.58
4Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (4)51.58+22.3612.59
4Anne Sofie Forseth BueD 40- (6)40.47+11.2013.24
4Børre GrovanH 50- (5)51.49+14.2512.57
5Kristin MelenD 40- (6)1.05.26+35.5921.31
5Jarl BerulfsenH 50- (5)58.25+21.0114.36
5Odd Harald NilsenH 60- (5)48.10+19.0015.50
6Linnea EvensenD 40- (6)1.15.31+46.0424.50
Ada Josefine KnoopN-åpen (7)fullført
Marlene KnoopN-åpen (7)fullført
Signe Sollerud KonstN-åpen (7)fullført
Aina RogneN-åpen (7)fullført
Ane Høiås UgelstadN-åpen (7)fullført
Silje Loftesnes KaupangD 9-10 (1)34.3717.34
Fredrik BueH 9-10 (1)22.4211.31
Julie EikelandD 17-20 (1)brutt
Else StordalD 60- (3)brutt
Terje RasmussenH 60- (5)brutt
Christian UgelstadH 17-C (2)ikke startet
Emma ÅsheimerN-åpen (7)ikke startet

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Inger NergaardD 60- (3)50.04+9.5716.28
4Ragnar Niemi BergH 60- (5)46.53+17.4315.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor