Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for OTO og OK Horten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for OTO og OK Horten
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: torsdag 29 august 2019

N-åpen

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle Eckdahl BookOK Hortenfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Signe Sollerud KonstOL Tønsberg og omegnfullført
Aina RogneOL Tønsberg og omegnfullført
Sverre Johan Eckdahl TohnOK Hortenfullført
Ane Høiås UgelstadOL Tønsberg og omegnfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnikke startet

D 9-10

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn34.3717.34

D 11-12

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn20.158.04
2Tuva Eckdahl BookOK Horten28.28+8.1311.20
3Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn33.23+13.0813.18
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn35.04+14.4913.58

D 13-16C

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane MathisenOL Tønsberg og omegn35.1214.01

D 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn29.227.20
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47.00+17.3811.45
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn47.39+18.1711.54
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn51.58+22.3612.59

D 17-C

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn21.058.23
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten38.03+16.5815.09
3Katinka WeynsOL Tønsberg og omegn41.45+20.4016.38

D 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn50.1412.33
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt

D 21-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn33.578.29
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn37.27+3.309.21

D 40-

3 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente KonstOL Tønsberg og omegn29.279.41
2Anita MathisenOL Tønsberg og omegn37.23+7.5612.17
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.20+9.5312.56
4Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn40.47+11.2013.24
5Kristin MelenOL Tønsberg og omegn1.05.26+35.5921.31
6Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.15.31+46.0424.50

D 60-

3 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.0713.11
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn49.34+9.2716.18
3Inger NergaardStokke IL50.04+9.5716.28
Else StordalOL Tønsberg og omegnbrutt

H 9-10

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22.4211.31

H 11-12

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn23.399.25
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.20+5.4111.41

H 13-14

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn25.358.56
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.34+1.599.38
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn32.45+7.1011.27

H 15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn32.078.01
Kristoffer EckdahlOK Hortenikke startet

H 17-C

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MartinsenOK Horten32.0612.47
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn39.57+7.5115.54
Christian UgelstadOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-20

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn29.187.19
2Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.05+4.478.31
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn43.26+14.0810.51
4Andreas MarthinsOK Horten47.13+17.5511.48
Eivind ElverumOK Hortenbrutt
Per Anders EckdahlOK Hortenikke startet
Jonas Gran MelandsørOK Hortenikke startet

H 21-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond EvensenOL Tønsberg og omegn34.228.35
2Espen Disch ThorvaldsenOL Tønsberg og omegn38.05+3.439.31
3Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn42.46+8.2410.41

H 40-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn42.1010.32
2David HanssonOL Tønsberg og omegn42.38+0.2810.39

H 50-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar MathisenOL Tønsberg og omegn37.249.21
2Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn38.22+0.589.35
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn43.45+6.2110.56
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn51.49+14.2512.57
5Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn58.25+21.0114.36

H 60-

3 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn29.109.35
2Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn30.36+1.2610.03
3Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.00+12.5013.48
4Ragnar Niemi BergStokke IL46.53+17.4315.25
5Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn48.10+19.0015.50
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 70-

3 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans StordalOL Tønsberg og omegn44.5514.46
2Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.16.17+31.2225.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor