Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2019
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 27 august 2019

Sturla, IF

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn Olav  BratlandH -12N (4)13.5410.41
1Nina EidstenD 17-N (1)41.4718.59
1Tormod HøimyrH 80- (1)39.3815.51
1Sanna BøenD -12N (3)11.268.47
1Jon Simen KlevH 13-99C (2)53.3224.19
1Emma Nielsen KlevD 13-99C (1)36.5716.47
1Grethe Lill RyengD 60- (1)48.1519.18
1Anders JohnsenH 15-99B (1)39.1716.22
1Anne Maren EidstenD 15-99B (2)26.0810.53
1Ylva KlausenD 13-14 (1)25.2210.34
1Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (9)20.038.21
1Emilie Haffner HaugholtD -12 (2)27.3714.32
1Aksel KlausenH -12 (3)20.2210.43
1Marie KvarmeD 15-59 (11)35.319.06
1Martin ØstbergH 15-59 (14)28.367.20
2Ellen Akiko Horni-JohnsenD 15-99B (2)39.11+13.0316.19
2Jonas Wirum BøenD -12N (3)16.13+4.4712.28
2Danie Nicolai HommeH -12N (4)14.18+0.2411.00
2Bjørn W. LudvigsenH 70- (3)42.53+5.0317.09
2Henrik KaiserH 13-14 (9)21.39+1.369.01
2Kristian KaiserH -12 (3)21.20+0.5811.13
2Milica MilenkovicD -12 (2)36.10+8.3319.02
2Ine InstanesD 15-59 (11)35.58+0.279.13
2Johan Kristian UndelandH 15-59 (14)30.12+1.367.44
3Lena MilenkovicD -12N (3)24.56+13.3019.10
3Isak FagerlandH 13-14 (9)21.59+1.569.09
3Lasse VråleH 70- (3)1.14.26+36.3629.46
3Folmer Nielsen KlevH -12N (4)17.40+3.4613.35
3Lars Wirum BøenH -12 (3)24.54+4.3213.06
3Malene InstanesD 15-59 (11)42.30+6.5910.53
3Mathias Skourup RognebakkeH 15-59 (14)32.38+4.028.22
4Nikolai MilenkovicH -12N (4)24.55+11.0119.10
4Jens WoldH 13-14 (9)26.12+6.0910.55
4Mina Akiko JohnsenD 15-59 (11)43.54+8.2311.15
4Tibor VáriH 15-59 (14)34.04+5.288.44
5Oskar KnutheimH 13-14 (9)32.38+12.3513.35
5Katinka Jussie BrurbergD 15-59 (11)44.58+9.2711.31
5Egil FrydenlundH 15-59 (14)36.51+8.159.26
6Sverre Norheim-MartinsenH 13-14 (9)44.49+24.4618.40
6Silje CarlsenD 15-59 (11)45.45+10.1411.43
6Geir Thomas KnutheimH 15-59 (14)38.29+9.539.52
7Borgar Syrstad-VindenesH 13-14 (9)47.37+27.3419.50
7Magnhild FrydenlundD 15-59 (11)52.00+16.2913.20
7Nils Inge BrurbergH 15-59 (14)40.14+11.3810.18
8Charlotte SkourupD 15-59 (11)53.37+18.0613.44
8Snorre FrydenlundH 15-59 (14)42.08+13.3210.48
9Aud Ellen BrevikD 15-59 (11)55.27+19.5614.13
9Adrian FagerlandH 15-59 (14)43.13+14.3711.04
10Tanja InstanesD 15-59 (11)1.10.47+35.1618.08
10Jon Erik KvarmeH 15-59 (14)45.46+17.1011.44
11Tonje VråleD 15-59 (11)2.19.15+1.43.4435.42
11Petter F. JohannessenH 15-59 (14)45.55+17.1911.46
12Peter CarlsenH 15-59 (14)48.28+19.5212.25
Morten FjellH 13-99C (2)diskvalifisert
Sivert KnutheimH 13-14 (9)diskvalifisert
Ingar Aarvik-HansenH 13-14 (9)diskvalifisert
Martin KaiserH 15-59 (14)diskvalifisert
Karl Anton UndelandH 15-59 (14)diskvalifisert
Odin VikanH -12N (4)brutt
Jonas Haffner HaugholtH -12N (4)brutt
Snorre Nielsen KlevH -12N (4)brutt
Oscar WilhelmsenH -12N (4)brutt
Kaja EngebretsenD -12N (3)ikke startet
Gry Bruland VråleD 70-ikke startet
Jørgen KulbergH 17-Nikke startet
Christian Jørgen KulbergH -12N (4)ikke startet
Aksel Elias SauveH -12N (4)ikke startet
Julie WoldD -12N (3)ikke startet
Linnea KnudsenD -12 (2)ikke startet
kari Jussie LønningD 15-59 (11)ikke startet
Merete UndelandD 15-59 (11)ikke startet
Anders GustafssonH 15-59 (14)ikke startet
Jarl HommeH 15-59 (14)ikke startet
Stig InstanesH 15-59 (14)ikke startet
Andre WilhelmsenH 15-59 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor