Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2019
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 27 august 2019

D 13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ylva KlausenSturla, IF25.2210.34

D 15-99B

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Maren EidstenSturla, IF26.0810.53
2Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF39.11+13.0316.19

D 17-N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina EidstenSturla, IF41.4718.59

D 60-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe Lill RyengSturla, IF48.1519.18

D 70-

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet

H 13-14

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF20.038.21
2Henrik KaiserSturla, IF21.39+1.369.01
3Isak FagerlandSturla, IF21.59+1.569.09
4Jens WoldSturla, IF26.12+6.0910.55
5Oskar KnutheimSturla, IF32.38+12.3513.35
6Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF44.49+24.4618.40
7Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF47.37+27.3419.50
Sivert KnutheimSturla, IFdiskvalifisert
Ingar Aarvik-HansenSturla, IFdiskvalifisert

H 15-99B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders JohnsenSturla, IF39.1716.22

H 17-N

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen KulbergSturla, IFikke startet

H 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Johan HjelmtvedtEiker OL37.5015.08
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42.53+5.0317.09
3Lasse VråleSturla, IF1.14.26+36.3629.46

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod HøimyrSturla, IF39.3815.51

D -12N

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sanna BøenSturla, IF11.268.47
2Jonas Wirum BøenSturla, IF16.13+4.4712.28
3Lena MilenkovicSturla, IF24.56+13.3019.10
Kaja EngebretsenSturla, IFikke startet
Julie WoldSturla, IFikke startet

H -12N

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Olav  BratlandSturla, IF13.5410.41
2Danie Nicolai HommeSturla, IF14.18+0.2411.00
3Folmer Nielsen KlevSturla, IF17.40+3.4613.35
4Nikolai MilenkovicSturla, IF24.55+11.0119.10
Odin VikanSturla, IFbrutt
Jonas Haffner HaugholtSturla, IFbrutt
Snorre Nielsen KlevSturla, IFbrutt
Oscar WilhelmsenSturla, IFbrutt
Christian Jørgen KulbergSturla, IFikke startet
Aksel Elias SauveSturla, IFikke startet

D -12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Haffner HaugholtSturla, IF27.3714.32
2Milica MilenkovicSturla, IF36.10+8.3319.02
Linnea KnudsenSturla, IFikke startet

H -12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel KlausenSturla, IF20.2210.43
2Kristian KaiserSturla, IF21.20+0.5811.13
3Lars Wirum BøenSturla, IF24.54+4.3213.06

D 15-59

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KvarmeSturla, IF35.319.06
2Ine InstanesSturla, IF35.58+0.279.13
3Malene InstanesSturla, IF42.30+6.5910.53
4Mina Akiko JohnsenSturla, IF43.54+8.2311.15
5Katinka Jussie BrurbergSturla, IF44.58+9.2711.31
6Silje CarlsenSturla, IF45.45+10.1411.43
7Magnhild FrydenlundSturla, IF52.00+16.2913.20
8Charlotte SkourupSturla, IF53.37+18.0613.44
9Aud Ellen BrevikSturla, IF55.27+19.5614.13
10Tanja InstanesSturla, IF1.10.47+35.1618.08
11Tonje VråleSturla, IF2.19.15+1.43.4435.42
kari Jussie LønningSturla, IFikke startet
Merete UndelandSturla, IFikke startet

H 15-59

3 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin ØstbergSturla, IF28.367.20
2Johan Kristian UndelandSturla, IF30.12+1.367.44
3Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF32.38+4.028.22
4Tibor VáriSturla, IF34.04+5.288.44
5Egil FrydenlundSturla, IF36.51+8.159.26
6Geir Thomas KnutheimSturla, IF38.29+9.539.52
7Nils Inge BrurbergSturla, IF40.14+11.3810.18
8Snorre FrydenlundSturla, IF42.08+13.3210.48
9Adrian FagerlandSturla, IF43.13+14.3711.04
10Jon Erik KvarmeSturla, IF45.46+17.1011.44
11Petter F. JohannessenSturla, IF45.55+17.1911.46
12Peter CarlsenSturla, IF48.28+19.5212.25
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Anders GustafssonSturla, IFikke startet
Jarl HommeSturla, IFikke startet
Stig InstanesSturla, IFikke startet
Andre WilhelmsenSturla, IFikke startet

D 13-99C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Nielsen KlevSturla, IF36.5716.47

H 13-99C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Simen KlevSturla, IF53.3224.19
Morten FjellSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor