Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 12 oktober 2019

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Philip Føyen10 kilometer (24)2.33.24+1.03.1915.21

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Margrete Jørandli6 kilometer (47)1.00.19+1.1910.03
11Arnt Oluf Eide10 kilometer (24)1.53.12+23.0711.19
43Per Fløystad6 kilometer (47)1.43.45+44.4517.17
44Caroline Eide6 kilometer (47)1.48.37+49.3718.06
45Charlotte Eide6 kilometer (47)1.48.39+49.3918.06

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Svein Thorsberg10 kilometer (24)2.45.07+1.15.0216.31

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Nikolai Teslo6 kilometer (47)1.15.28+16.2812.34
19Einar Teslo6 kilometer (47)1.15.31+16.3112.35
23John Hofoss10 kilometer (24)3.00.22+1.30.1718.03
28Gunn Elin Rudi6 kilometer (47)1.17.59+18.5912.59
46Hege Heiberg6 kilometer (47)1.54.06+55.0619.01

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Terje Gudbrandsen6 kilometer (47)1.07.37+8.3711.16
11Erik Grøndalen6 kilometer (47)1.07.39+8.3911.16
16Terje Malm6 kilometer (47)1.13.14+14.1412.12
23Trond Feiring6 kilometer (47)1.16.44+17.4412.47
33Liv Feiring6 kilometer (47)1.21.00+22.0013.30

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15John Thomas Petersen6 kilometer (47)1.12.40+13.4012.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Belinda Jørandli Rudsengen6 kilometer (47)1.05.44+6.4410.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jostein Bø Fløystad10 kilometer (24)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Eirik Hovland10 kilometer (24)2.03.57+33.5212.24

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marius Staff10 kilometer (24)1.36.12+6.079.37

OK Øst

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Liv SimonsenN-Åpen (10)1.01.4821.05
0Sara-Sofie Larsen SimonsenN-Åpen (10)1.01.5021.06
0Tor SimonsenN-Åpen (10)49.0516.45

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjarte Lindstad6 kilometer (47)59.009.50
3Ola Brox6 kilometer (47)1.00.14+1.1410.02
4Kristine Sollien Flaskerud10 kilometer (24)1.37.38+7.339.46
6Håvard Kvamme10 kilometer (24)1.45.46+15.4110.35
9Nils Harald Staff10 kilometer (24)1.50.26+20.2111.03
10Sigurd Kvamme10 kilometer (24)1.51.02+20.5711.06
12Vanja Staff6 kilometer (47)1.08.16+9.1611.22
14Hildegunn Lindstad6 kilometer (47)1.08.59+9.5911.29
39Lars Flaskerud6 kilometer (47)1.26.06+27.0614.21
40Amund Flaskerud6 kilometer (47)1.26.07+27.0714.21

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Hans A. Tingvold6 kilometer (47)1.18.28+19.2813.04

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Knut Engen10 kilometer (24)2.04.44+34.3912.29
17Linda Engen10 kilometer (24)2.07.55+37.5012.48
22Stine Austad6 kilometer (47)1.16.19+17.1912.43
29Jan Sveen6 kilometer (47)1.18.26+19.2613.04
Gaute Fosstveit10 kilometer (24)brutt

Ringerike OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars-Inge Arnevik10 kilometer (24)1.30.059.01
2Helge Revhaug6 kilometer (47)1.00.04+1.0410.00
5Line Skjevik Arnevik6 kilometer (47)1.00.17+1.1710.02
5Lars Berglund10 kilometer (24)1.45.02+14.5710.30
7Juha Viena10 kilometer (24)1.49.12+19.0710.55
19Kirsti Kringhaug10 kilometer (24)2.17.26+47.2113.45
34Tormod Dahlen6 kilometer (47)1.21.39+22.3913.36

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Wenche Bjørnstad6 kilometer (47)1.00.15+1.1510.02
12Anne Marit Bordal10 kilometer (24)1.53.19+23.1411.20

Rond OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hedda Volen GauslaaN-Åpen (10)1.24.0028.40
0Edel Sofie GiilN-Åpen (10)1.08.5723.31
0Vibeke GiilN-Åpen (10)1.08.5723.31
0Edel Vollen SataøenN-Åpen (10)1.16.1826.02
0Kyrre SataøenN-Åpen (10)1.16.2026.03
0Nora Vollen SataøenN-Åpen (10)1.16.1926.02
0Tone VollenN-Åpen (10)1.24.0028.40
17Toril Korsvik6 kilometer (47)1.13.43+14.4312.17
20Kristin Vollen Sataøen10 kilometer (24)2.23.06+53.0114.19
26Amund Solum6 kilometer (47)1.17.11+18.1112.51
27Kjersti Hagberg Solum6 kilometer (47)1.17.51+18.5112.58
31Bjørn Myhrmoen6 kilometer (47)1.20.52+21.5213.28
32Finn Reinertsen6 kilometer (47)1.20.57+21.5713.29
35Turid Giil6 kilometer (47)1.23.16+24.1613.52
36Solveig Giil6 kilometer (47)1.23.22+24.2213.53
37Berit Myhrmoen6 kilometer (47)1.23.27+24.2713.54
41Tea Forberg6 kilometer (47)1.26.08+27.0814.21
42Elin Dunker6 kilometer (47)1.30.30+31.3015.05

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gro Solnørdal6 kilometer (47)1.00.56+1.5610.09

Snertingdal IF Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Frode Ødegårdstuen10 kilometer (24)1.49.27+19.2210.57
13Erik Hasli6 kilometer (47)1.08.55+9.5511.29
14Unn Mette Klopbakken10 kilometer (24)2.01.25+31.2012.09
18Michael Sætvedt10 kilometer (24)2.08.11+38.0612.49
21Jan-Erik Boday6 kilometer (47)1.16.16+17.1612.42
24Anita Stenseth6 kilometer (47)1.16.54+17.5412.49
25Øystein Holmen6 kilometer (47)1.16.56+17.5612.49
38Hanne Holmen6 kilometer (47)1.25.41+26.4114.16
47Wenche Brobakken6 kilometer (47)2.12.30+1.13.3022.05

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Hasse Bergstrøm6 kilometer (47)1.16.12+17.1212.42

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Knut Skjeset6 kilometer (47)1.03.02+4.0210.30
13Stein Arne Negård10 kilometer (24)2.01.23+31.1812.09

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Geir Nilsen10 kilometer (24)1.37.29+7.249.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor