Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 12 oktober 2019

Klasser: Visa alla | N-Åpen | 6 kilometer | 10 kilometer | 16 kilometer

N-Åpen

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hedda Volen GauslaaRond OL1.24.0028.40
0Edel Sofie GiilRond OL1.08.5723.31
0Vibeke GiilRond OL1.08.5723.31
0Edel Vollen SataøenRond OL1.16.1826.02
0Kyrre SataøenRond OL1.16.2026.03
0Liv SimonsenOK Øst1.01.4821.05
0Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst1.01.5021.06
0Tor SimonsenOK Øst49.0516.45
0Nora Vollen SataøenRond OL1.16.1926.02
0Tone VollenRond OL1.24.0028.40

6 kilometer

6 000 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarte LindstadOL Toten-Troll59.009.50
2Helge RevhaugRingerike OL1.00.04+1.0410.00
3Ola BroxOL Toten-Troll1.00.14+1.1410.02
4Wenche BjørnstadRingsaker OK1.00.15+1.1510.02
5Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.00.17+1.1710.02
6Margrete JørandliGjø-Vard OL1.00.19+1.1910.03
7Gro SolnørdalRudsbygd IL1.00.56+1.5610.09
8Knut SkjesetVang OL1.03.02+4.0210.30
9Belinda Jørandli RudsengenNOTEAM1.05.44+6.4410.57
10Terje GudbrandsenHamar OK1.07.37+8.3711.16
11Erik GrøndalenHamar OK1.07.39+8.3911.16
12Vanja StaffOL Toten-Troll1.08.16+9.1611.22
13Erik HasliSnertingdal IF Orientering1.08.55+9.5511.29
14Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.08.59+9.5911.29
15John Thomas PetersenNittedal OL1.12.40+13.4012.06
16Terje MalmHamar OK1.13.14+14.1412.12
17Toril KorsvikRond OL1.13.43+14.4312.17
18Nikolai TesloHadeland OL1.15.28+16.2812.34
19Einar TesloHadeland OL1.15.31+16.3112.35
20Hasse BergstrømTyrving IL1.16.12+17.1212.42
21Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.16.16+17.1612.42
22Stine AustadRaumar Orientering1.16.19+17.1912.43
23Trond FeiringHamar OK1.16.44+17.4412.47
24Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.16.54+17.5412.49
25Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.16.56+17.5612.49
26Amund SolumRond OL1.17.11+18.1112.51
27Kjersti Hagberg SolumRond OL1.17.51+18.5112.58
28Gunn Elin RudiHadeland OL1.17.59+18.5912.59
29Jan SveenRaumar Orientering1.18.26+19.2613.04
30Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.18.28+19.2813.04
31Bjørn MyhrmoenRond OL1.20.52+21.5213.28
32Finn ReinertsenRond OL1.20.57+21.5713.29
33Liv FeiringHamar OK1.21.00+22.0013.30
34Tormod DahlenRingerike OL1.21.39+22.3913.36
35Turid GiilRond OL1.23.16+24.1613.52
36Solveig GiilRond OL1.23.22+24.2213.53
37Berit MyhrmoenRond OL1.23.27+24.2713.54
38Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.25.41+26.4114.16
39Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.26.06+27.0614.21
40Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.26.07+27.0714.21
41Tea ForbergRond OL1.26.08+27.0814.21
42Elin DunkerRond OL1.30.30+31.3015.05
43Per FløystadGjø-Vard OL1.43.45+44.4517.17
44Caroline EideGjø-Vard OL1.48.37+49.3718.06
45Charlotte EideGjø-Vard OL1.48.39+49.3918.06
46Hege HeibergHadeland OL1.54.06+55.0619.01
47Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering2.12.30+1.13.3022.05

10 kilometer

9 990 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.30.059.01
2Marius StaffNTNUI1.36.12+6.079.37
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.37.29+7.249.45
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.37.38+7.339.46
5Lars BerglundRingerike OL1.45.02+14.5710.30
6Håvard KvammeOL Toten-Troll1.45.46+15.4110.35
7Juha VienaRingerike OL1.49.12+19.0710.55
8Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.49.27+19.2210.57
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.50.26+20.2111.03
10Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.51.02+20.5711.06
11Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.53.12+23.0711.19
12Anne Marit BordalRingsaker OK1.53.19+23.1411.20
13Stein Arne NegårdVang OL2.01.23+31.1812.09
14Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.01.25+31.2012.09
15Eirik HovlandNOTEAM2.03.57+33.5212.24
16Knut EngenRaumar Orientering2.04.44+34.3912.29
17Linda EngenRaumar Orientering2.07.55+37.5012.48
18Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering2.08.11+38.0612.49
19Kirsti KringhaugRingerike OL2.17.26+47.2113.45
20Kristin Vollen SataøenRond OL2.23.06+53.0114.19
21Philip FøyenEidskog OL2.33.24+1.03.1915.21
22Svein ThorsbergGrue IL2.45.07+1.15.0216.31
23John HofossHadeland OL3.00.22+1.30.1718.03
Jostein Bø FløystadNOTEAMdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor