Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 12 oktober 2019

6 kilometer

6 000 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte LindstadOL Toten-Troll59.00
2Helge RevhaugRingerike OL1.00.04+1.04
3Ola BroxOL Toten-Troll1.00.14+1.14
4Wenche BjørnstadRingsaker OK1.00.15+1.15
5Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.00.17+1.17
6Margrete JørandliGjø-Vard OL1.00.19+1.19
7Gro SolnørdalRudsbygd IL1.00.56+1.56
8Knut SkjesetVang OL1.03.02+4.02
9Belinda Jørandli RudsengenNOTEAM1.05.44+6.44
10Terje GudbrandsenHamar OK1.07.37+8.37
11Erik GrøndalenHamar OK1.07.39+8.39
12Vanja StaffOL Toten-Troll1.08.16+9.16
13Erik HasliSnertingdal IF Orientering1.08.55+9.55
14Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.08.59+9.59
15John Thomas PetersenNittedal OL1.12.40+13.40
16Terje MalmHamar OK1.13.14+14.14
17Toril KorsvikRond OL1.13.43+14.43
18Nikolai TesloHadeland OL1.15.28+16.28
19Einar TesloHadeland OL1.15.31+16.31
20Hasse BergstrømTyrving IL1.16.12+17.12
21Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.16.16+17.16
22Stine AustadRaumar Orientering1.16.19+17.19
23Trond FeiringHamar OK1.16.44+17.44
24Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.16.54+17.54
25Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.16.56+17.56
26Amund SolumRond OL1.17.11+18.11
27Kjersti Hagberg SolumRond OL1.17.51+18.51
28Gunn Elin RudiHadeland OL1.17.59+18.59
29Jan SveenRaumar Orientering1.18.26+19.26
30Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.18.28+19.28
31Bjørn MyhrmoenRond OL1.20.52+21.52
32Finn ReinertsenRond OL1.20.57+21.57
33Liv FeiringHamar OK1.21.00+22.00
34Tormod DahlenRingerike OL1.21.39+22.39
35Turid GiilRond OL1.23.16+24.16
36Solveig GiilRond OL1.23.22+24.22
37Berit MyhrmoenRond OL1.23.27+24.27
38Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.25.41+26.41
39Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.26.06+27.06
40Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.26.07+27.07
41Tea ForbergRond OL1.26.08+27.08
42Elin DunkerRond OL1.30.30+31.30
43Per FløystadGjø-Vard OL1.43.45+44.45
44Caroline EideGjø-Vard OL1.48.37+49.37
45Charlotte EideGjø-Vard OL1.48.39+49.39
46Hege HeibergHadeland OL1.54.06+55.06
47Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering2.12.30+1.13.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor