Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp NB ! Masdal Lysløypa

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp NB ! Masdal Lysløypa
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 4 september 2019

A-lang menn

4 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian BråtenFørde IL37.288.26
2Andreas HaugFørde IL38.20+0.528.38
3Daniel H. IversenFørde IL40.39+3.119.09
4Sindre HoffFørde IL47.10+9.4210.37
5Norvald OspehaugTambarskjelvar IL48.29+11.0110.55
6Gunnar GytriFørde IL48.50+11.2210.59
7Torbjørn OsFørde IL51.02+13.3411.29
8Trygve Nummedal OsFørde IL52.44+15.1611.52
9Torodd OsFørde IL58.08+20.4013.05
10Yngve ÅrdalFørde IL58.40+21.1213.12
11Bjørn Olav ØvrebøNOTEAM1.00.12+22.4413.33
12Arthur HegrenesFørde IL1.09.37+32.0915.40

A-kort menn

2 670 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL25.409.36
2Kjartan ÅsnesNOTEAM26.53+1.1310.04
3Knut Even HoleFørde IL34.47+9.0713.01
4Anders GrønliNOTEAM36.23+10.4313.37
5Egil NestandeFørde IL43.38+17.5816.20
6Sveiung FristadAskvoll og Holmedal IL49.00+23.2018.21
7Kurt GrønliFørde IL49.50+24.1018.39

A-kort kvinner

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gørild FristadAskvoll og Holmedal IL28.5610.50
2Stine Voll AasenFørde IL37.32+8.3614.03

C-løype menn

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL25.4910.59
2Paul MikalsenNOTEAM40.24+14.3517.11
3Anders Mallasvik OsTambarskjelvar IL42.24+16.3518.02
4Gaute OsvoldNOTEAM1.15.50+50.0132.16

C-løype kvinner

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StubhaugFørde IL45.2319.18
2Anja HoleFørde IL51.11+5.4821.46
3Anita E. HoleFørde IL52.42+7.1922.25
4Brita E. GrønliFørde IL59.20+13.5725.14

N-løype menn

1 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S. AsheimFørde ILfullført
Isak Lunde BrattebøFørde ILfullført
Benjamin  HundvebakkeNOTEAMfullført
Erlen Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Johan Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Aron Halbrend RyggNOTEAMfullført
Kornelius Bydal StrandenesFørde ILfullført
Oskar StubhaugFørde ILikke startet

N-løype kvinner

1 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sanna S. AsheimFørde ILfullført
Olea FristadAskvoll og Holmedal ILfullført
Vena FristadAskvoll og Holmedal ILfullført
Emily Willams HerstadNOTEAMfullført
Emine HolsenFørde ILfullført
Heidi Sofie HornnesNOTEAMfullført
Mathilde JuklestadNOTEAMfullført
Karoline O. KjenesFørde ILfullført
Sol  KlakeggFørde ILfullført
Ann Kristin KusslidFørde ILfullført
Oline Åsnes LangedalFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor