Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Masdal lysløypa

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Masdal lysløypa
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 28 august 2019

A-lang menn

5 410 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve HermansenFørde IL41.337.40
2Mark R PurkisNydalen SK43.25+1.528.01
3Kristian BråtenFørde IL45.42+4.098.26
4Daniel H. IversenFørde IL54.06+12.3310.00
5Norvald OspehaugTambarskjelvar IL57.35+16.0210.38
6Gunnar GytriFørde IL59.40+18.0711.01
7Yngve ÅrdalFørde IL1.03.58+22.2511.49
8Harald HjellbrekkeFørde IL1.04.54+23.2111.59
9Peter J. GogstadNOTEAM1.11.51+30.1813.16
10Torodd OsFørde IL1.15.17+33.4413.54
11Bjørn Olav ØvrebøNOTEAM1.22.25+40.5215.14
12Jon Anders ScheiFørde IL1.26.11+44.3815.55
Kjell Arne HjellbrekkeFørde ILdiskvalifisert
Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjelldiskvalifisert
Trygve Nummedal OsFørde ILikke startet

A-lang kvinner

5 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL1.12.2813.23

A-kort menn

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL37.5111.26
2Anders GrønliNOTEAM39.49+1.5812.01
3Kurt GrønliFørde IL42.11+4.2012.44
4Torbjørn OsFørde IL42.48+4.5712.55
5Fabian BergqvistJølster IL50.01+12.1015.06
6Øyvind KorsøenNOTEAM56.32+18.4117.04
Knut Even HoleFørde ILdiskvalifisert
Kenneth Husevåg-LobbenFørde ILikke startet

A-kort kvinner

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenFørde IL46.2714.01
2Julie DalingFørde IL59.03+12.3617.50
3Gunhild Daling KorsøenFørde IL59.05+12.3817.50
4Anja SægrovNOTEAM1.15.40+29.1322.51

C-løype menn

2 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL21.1210.32
2Anders Mallasvik OsTambarskjelvar IL36.58+15.4618.23
Isak Lunde BrattebøFørde ILdiskvalifisert
Espen JohannesenNOTEAMdiskvalifisert
Aron Halbrend RyggNOTEAMdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita E. GrønliFørde IL38.1719.02
2Anita E. HoleFørde IL40.32+2.1520.09

N-løype menn

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen Daling KorsøenFørde ILfullført
Martin Olai SpjutøyFørde ILfullført
Benjamin  HundvebakkeNOTEAMikke startet
Erlen Husevåg-LobbenFørde ILikke startet
Kornelius Bydal StrandnesFørde ILikke startet

N-løype kvinner

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kaja Litsheim LøkkebøFørde ILfullført
Matilde SundeNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor