Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 22 august 2019

Hedrum OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Elise Nauf BorgersenN Åpen (9)23.45
0Fredrik Nauf BorgersenN Åpen (9)22.43
1Tormod FjæreH_H75 (2)24.42
1Torill Hynne FjæreH_D40 (4)21.26
1Kristin Tørnes AlfredsenH_D17-20 (1)25.03
1Magnar ReppesgårdH_H80 (1)40.31
1Tone Sølie LysnesH_D50 (3)20.16
1Jarle LysnesH_H21 (1)19.58
1Espen JohnsenH_H50 (4)20.14
1Bjørn Helge CeebergH_H70 (2)23.26
1Pernille Nauf BorgersenH_D21 (1)21.08
1Martin NaufH_H65 (1)22.37
1Ingvild JohnsenH_D15-16 (2)14.45
1Astrid Reppesgård LieH_D75 (1)35.55
1Sindre R HoltH_H17-20 (6)13.57
1Anne Marie CeebergH_D70 (1)36.09
1Annika van RaaijH_D13-14 (1)17.29
1Jørgen FjæreH_H40 (3)17.28
2Mia Dürbeck KjærlandH_D15-16 (2)22.21+7.36
2Elin BordøyH_D40 (4)22.05+0.39
2Eelco van RaaijH_H40 (3)21.29+4.01
2Viljan van RaaijH_H17-20 (6)16.17+2.20
2Roger LysnesH_H50 (4)20.24+0.10
2Hilde Gunn HellenesH_D50 (3)26.42+6.26
3Tom AasrumH_H50 (4)22.09+1.55
3Kristoffer FjæreH_H17-20 (6)17.10+3.13
3Lill DürbeckH_D50 (3)30.32+10.16
3Kari Reppesgård HoltH_D40 (4)22.12+0.46
3Atle BorgersenH_H40 (3)23.42+6.14
4Morten AndresenH_H50 (4)24.29+4.15
4Katrine van RaaijH_D40 (4)27.26+6.00
4Ludvig JohnsenH_H17-20 (6)17.31+3.34
4Toril Tørnes AlfredsenC-Åpen (4)23.51+6.54
5Henrik R HoltH_H17-20 (6)17.35+3.38
6Kristian Juel johannessenH_H17-20 (6)26.22+12.25
Helge FossheimH_H70 (2)diskvalifisert
Tor BjørvikH_H75 (2)diskvalifisert
Karoline FjæreH_D15-16 (2)ikke startet
Bjørn Helge RømenH_H50 (4)ikke startet

Larvik OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Helge HalvorsenH_H80 (1)ikke startet

Sandefjord OK

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Anton WindvikN Åpen (9)16.46
0Anna Strøm JuliussenS_D10 (1)7.41
0Henriette Holtedahl SimonsenN Åpen (9)13.32
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenN Åpen (9)37.46
0Eirik EliassenN Åpen (9)14.55
0Veronica Holtedahl SimonsenN Åpen (9)20.44
0Jennie Marie AarnesN Åpen (9)19.07
0Ingrid Strøm JuliussenN Åpen (9)15.48
1Sindre FurlandS_H11-12 (2)11.24
1Gabriel GjoneS_H13-14 (4)12.11
1Elisabeth WindvikC-Åpen (4)16.57
1Per Erik LarsenS_H50 (1)22.20
1Tone StoklandS_D50 (1)19.01
1May Helene HansenS_D70 (1)25.40
1Anne Lise AndreassenS_D60 (2)18.48
1Benjamin GjoneS_H15-16 (2)13.19
1Gjendine Gjelstad RebårdS_D15-16 (2)12.18
1Frank EliassenS_H70 (2)17.28
1Sturle FurlandS_H17 (8)17.59
1Oddvar GjelstadS_H80 (1)24.56
1Ellen Strøm JuliussenS_D17 (2)19.43
1Ingeborg EikåsS_D13-14 (1)20.52
2Marcus WindvikS_H11-12 (2)18.42+7.18
2Bjørn Willy HansenS_H70 (2)26.40+9.12
2Anders KlavenesS_H15-16 (2)15.45+2.26
2Mariann Øren ArvesenS_D17 (2)21.47+2.04
2Trond GjelstadS_H17 (8)18.13+0.14
2Brage EikåsS_H13-14 (4)14.39+2.28
2Rakel ØrenS_D60 (2)30.21+11.33
2Inger MørkC-Åpen (4)18.35+1.38
3Oliver LagerC-Åpen (4)19.18+2.21
3Diderik Rønning BøeS_H13-14 (4)21.58+9.47
3Einar KlavenesS_H17 (8)18.28+0.29
4Jo Børre EikåsS_H17 (8)19.47+1.48
5Knut GjoneS_H17 (8)23.52+5.53
6Jon SimonsenS_H17 (8)28.41+10.42
Olav HjorthaugS_H13-14 (4)diskvalifisert
Emilie Kleppan StampeS_D15-16 (2)diskvalifisert
Knut Ivar JohansenS_H17 (8)diskvalifisert
Jonas EikåsS_H17 (8)diskvalifisert
Daniella GjoneS_D11-12ikke startet
Sigrun GjoneS_D17 (2)ikke startet
Roar LøkenS_H70 (2)ikke startet
Tiri RebårdS_D50 (1)ikke startet
Anders WindvikS_H17 (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor