Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 22 august 2019

N Åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anton WindvikSandefjord OK16.46
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL23.45
0Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK13.32
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL22.43
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK37.46
0Eirik EliassenSandefjord OK14.55
0Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK20.44
0Jennie Marie AarnesSandefjord OK19.07
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK15.48

C-Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth WindvikSandefjord OK16.57
2Inger MørkSandefjord OK18.35+1.38
3Oliver LagerSandefjord OK19.18+2.21
4Toril Tørnes AlfredsenHedrum OL23.51+6.54

H_D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Annika van RaaijHedrum OL17.29

H_D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild JohnsenHedrum OL14.45
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22.21+7.36
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

H_D17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL25.03

H_H17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL13.57
2Viljan van RaaijHedrum OL16.17+2.20
3Kristoffer FjæreHedrum OL17.10+3.13
4Ludvig JohnsenHedrum OL17.31+3.34
5Henrik R HoltHedrum OL17.35+3.38
6Kristian Juel johannessenHedrum OL26.22+12.25

H_D21

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nauf BorgersenHedrum OL21.08

H_H21

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle LysnesHedrum OL19.58

H_D40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Hynne FjæreHedrum OL21.26
2Elin BordøyHedrum OL22.05+0.39
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL22.12+0.46
4Katrine van RaaijHedrum OL27.26+6.00

H_H40

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FjæreHedrum OL17.28
2Eelco van RaaijHedrum OL21.29+4.01
3Atle BorgersenHedrum OL23.42+6.14

H_D50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone Sølie LysnesHedrum OL20.16
2Hilde Gunn HellenesHedrum OL26.42+6.26
3Lill DürbeckHedrum OL30.32+10.16

H_H50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen JohnsenHedrum OL20.14
2Roger LysnesHedrum OL20.24+0.10
3Tom AasrumHedrum OL22.09+1.55
4Morten AndresenHedrum OL24.29+4.15
Bjørn Helge RømenHedrum OLikke startet

H_H65

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin NaufHedrum OL22.37

H_D70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie CeebergHedrum OL36.09

H_H70

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Helge CeebergHedrum OL23.26
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert

H_D75

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL35.55

H_H75

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tormod FjæreHedrum OL24.42
Tor BjørvikHedrum OLdiskvalifisert

H_H80

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnar ReppesgårdHedrum OL40.31
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

S_D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK7.41

S_D11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet

S_H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre FurlandSandefjord OK11.24
2Marcus WindvikSandefjord OK18.42+7.18

S_D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EikåsSandefjord OK20.52

S_H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel GjoneSandefjord OK12.11
2Brage EikåsSandefjord OK14.39+2.28
3Diderik Rønning BøeSandefjord OK21.58+9.47
Olav HjorthaugSandefjord OKdiskvalifisert

S_D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.18
Emilie Kleppan StampeSandefjord OKdiskvalifisert

S_H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin GjoneSandefjord OK13.19
2Anders KlavenesSandefjord OK15.45+2.26

S_D17

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK19.43
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK21.47+2.04
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

S_H17

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle FurlandSandefjord OK17.59
2Trond GjelstadSandefjord OK18.13+0.14
3Einar KlavenesSandefjord OK18.28+0.29
4Jo Børre EikåsSandefjord OK19.47+1.48
5Knut GjoneSandefjord OK23.52+5.53
6Jon SimonsenSandefjord OK28.41+10.42
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Anders WindvikSandefjord OKikke startet

S_D50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone StoklandSandefjord OK19.01
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

S_H50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Erik LarsenSandefjord OK22.20

S_D60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK18.48
2Rakel ØrenSandefjord OK30.21+11.33

S_D70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK25.40

S_H70

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank EliassenSandefjord OK17.28
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK26.40+9.12
Roar LøkenSandefjord OKikke startet

S_H80

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK24.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor