Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: lørdag 7 september 2019

N-åpen

2 040 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sverre BøhleFreidigfullført
Emelie HalvarssonÖstersunds OKfullført
Thea HalvarssonÖstersunds OKfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Eirin MoxnesNoteamfullført
Eirin MoxnesNoteamfullført
Arn Mathias SkjulsvikWing OKfullført
Martin SletnerFreidigfullført
Tina SletnerFreidigfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført

D 9-10

2 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eira Forsbak AsplemFreidig26.1912.54
Stella BoströmÖstersunds OK22.2310.58
Maja Sjøgren CarlsenFreidig18.138.55
Ida Grønvik KvalenFreidig24.1111.51
Irene Storler SnøfuglFreidig20.139.54
Marit Storler SnøfuglFreidig17.238.31

D 11-12

2 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL22.568.22
2Anna Emilie LonaWing OK24.59+2.039.07
3Ingeborg KolstadWing OK26.42+3.469.44
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL30.23+7.2711.05

D 13-14

3 090 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL24.197.52
2Maria Strømdal WikFreidig24.39+0.207.58
3Una KittilsenFreidig25.21+1.028.12
4Sigrid HaugskottOL Trollelg25.52+1.338.22
5Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26.15+1.568.29
6Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø29.21+5.029.29
7Solveig Louise NissenFreidig30.05+5.469.44
8Guro SchjølbergTynset IF30.11+5.529.46
9Malin Nordgård LeirenByåsen IL31.40+7.2110.14
10Lina Storler SnøfuglFreidig31.49+7.3010.17
11Marita AskeFreidig32.15+7.5610.26
12Nora HalvorsenFreidig36.18+11.5911.44
13Tora KittilsenFreidig36.20+12.0111.45
14Hanna LindqvistÖstersunds OK37.42+13.2312.12
15Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering45.10+20.5114.37

D 15-16

4 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig46.2311.08
2Ane Malene KolstadFreidig51.49+5.2612.27
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert

D 17-18

5 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg1.04.2811.48
2Stine AuneNidarøst OK1.33.22+28.5417.06

D 19-20

6 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL1.04.3010.00
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKikke startet

D 21-

6 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL55.478.39
2Hanne SandstadFreidig1.02.22+6.359.41
3Mari Angell-PetersenFreidig1.06.09+10.2210.16
4Emma ArnesenByåsen IL1.11.11+15.2411.03
5Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK1.19.41+23.5412.22
6Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK1.31.34+35.4714.13
Helena ÅsbergNTNUIikke startet

D 35-

5 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi LillealternFreidig1.15.3813.51
2Tina Strømdal WikFreidig1.28.46+13.0816.15
Camilla HambergÖstersunds OKdiskvalifisert

D 45-

4 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL45.5111.01
2Kari Tønset GuttvikWing OK1.02.59+17.0815.08

D 50-

4 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro Sandstad EidsmoFreidig48.3711.41
2Tone AlmåsIL Leik48.43+0.0611.42
3Sigrid MelkildFreidig51.35+2.5812.23
4Tove HeimdalKonnerud IL52.32+3.5512.37
5Mai Iren AlmåsIL Leik1.01.27+12.5014.46
6Hilde ForbordMalvik IL1.01.58+13.2114.53
Heidi ArnesenFreidigikke startet
Torunn Spets StorhovFreidigikke startet

D 55-

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL45.2313.42
2Åse Rita EllingsenWing OK46.00+0.3713.53
3Elisabeth SæthreFreidig47.11+1.4814.15
4Britt Laila NilsgårdRøros IL50.12+4.4915.09

D 65-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnhild OftedalFreidig39.0611.50

H 9-10

2 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torvin Bergh-HansenByåsen IL23.5611.43
Trygve BøhleFreidig22.0110.47
Erlend GrønliFreidig14.317.06
Kristian Wollan BenumByåsen ILikke startet

H 11-12

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon LindqvistÖstersunds OK19.327.07
2Emil Aleksander NolteFreidig24.10+4.388.49
Dagfinn StenvikByåsen ILikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 13-14

3 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig22.376.51
2Tristan HalvorsenFreidig24.09+1.327.19
3Olle HambergÖstersunds OK28.55+6.188.45
4Alf Petter LynumFreidig29.23+6.468.54
5Ludvik Storler SnøfuglFreidig29.28+6.518.55
6Vegard Lereim StorliFreidig29.47+7.109.01
7Hallvard HellevikFreidig30.47+8.109.19
8Tore HambergÖstersunds OK31.25+8.489.31
9Oskar BoströmÖstersunds OK33.27+10.5010.08
10Ådne StordalByåsen IL39.55+17.1812.05
11Loke Strøm HaugsnesWing OK51.09+28.3215.30
12Jonatan GreenÖstersunds OK51.32+28.5515.36
13Toste WallskogÖstersunds OK51.37+29.0015.38
Axel LodinÖstersunds OKdiskvalifisert
Magnus AlstadFrol ILikke startet

H 15-16

5 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Grønvik EkraFreidig48.018.47
2Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig50.35+2.349.15
3Iver Dalsaune ThunFreidig53.44+5.439.50
4Erlend AuneByåsen IL54.28+6.279.58
5Emil GrønliFreidig55.06+7.0510.05
6August Hopstad NykvistWing OK56.31+8.3010.21
7Petter Andreas LonaWing OK58.09+10.0810.39
8Vemund MølnvikFreidig1.04.01+16.0011.43
9Emil Reinertsen LeroyerFreidig1.04.05+16.0411.44
10Magne GuttvikWing OK1.16.19+28.1813.58
11Sverre HellevikFreidig1.18.49+30.4814.26
12Tord RomundstadNidarøst OK1.19.42+31.4114.35

H 17-18

6 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig49.447.43
2Simen Spets StorhovFreidig50.34+0.507.51
3Jonas GrønliFreidig52.37+2.538.10
4Mikkel HoltFreidig53.15+3.318.16
5Lars SandstadFreidig54.20+4.368.26
6Jo Even KolstadFreidig56.41+6.578.48
7Håvard VeieOK Skøynar1.00.18+10.349.21
8Håkon HolstadFreidig1.00.21+10.379.22
9David RundeKristiansand OK1.03.17+13.339.49
10Eskil FrischknechtAlta OL1.09.00+19.1610.42
11Einar EideByåsen IL1.12.18+22.3411.13
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.16.15+26.3111.50
13Hallvar HallanOK Skøynar1.17.23+27.3912.00

H 19-20

8 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK1.02.407.12
2August Asheim BirkelandNTNUI1.07.27+4.477.45
3Anders HaugskottOL Trollelg1.09.11+6.317.57
4Mats EidsmoFreidig1.10.26+7.468.05
5Jørgen BaklidKonnerud IL1.11.18+8.388.11
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.14.28+11.488.33
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.14.37+11.578.34
8Kristian Fredrik LynumFreidig1.15.13+12.338.38
9Aslak HeimdalKonnerud IL1.22.34+19.549.29

H 21-

8 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadFrol IL58.246.42
2Isak BergsetFrol IL1.01.26+3.027.03
3Andreas SølbergIL Leik1.01.41+3.177.05
4Sindre JohannessenFreidig1.02.50+4.267.13
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.03.13+4.497.15
6Stian SundsvikFrol IL1.03.23+4.597.17
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.05.06+6.427.28
8Carl Petter LyngenFrol IL1.05.48+7.247.33
9Jan SchmidOL Trollelg1.07.26+9.027.45
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.08.03+9.397.49
11Ola KeiseråsIL Leik1.16.44+18.208.49
12Terje MaroniByåsen IL1.17.20+18.568.53
13Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.19.44+21.209.09
14Pål KittilsenFreidig1.21.48+23.249.24
15Halvor MelkildNTNUI1.27.54+29.3010.06
16Jørgen FiskumFreidig1.29.42+31.1810.18
17Stig Magnar LøvåsFreidig1.35.25+37.0110.58
18Jérôme SoulardByåsen IL1.51.49+53.2512.51
19Frank SandbergFlyfemkamp1.51.50+53.2612.51
Johan NilssonÖstersunds OKdiskvalifisert

H 35-

6 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK57.298.55
2Roar SkulbørstadOL Trollelg59.36+2.079.15
3Lars O. LøsethOL Trollelg1.01.12+3.439.30
4Johan HalvarssonÖstersunds OK1.02.25+4.569.41
5Audun BakkMelhus IL1.03.20+5.519.50
6Fredrik PerssonWing OK1.04.19+6.509.59
7Anders DanielssonÖstersunds OK1.05.22+7.5310.09
8Per Didrik NonstadWing OK1.06.45+9.1610.21
9Børge LeirenByåsen IL1.12.55+15.2611.19
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 45-

5 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir AuneByåsen IL50.269.14
2Skjalg StordalByåsen IL52.22+1.569.35
3Johan NäslundÖstersunds OK57.33+7.0710.32
4Vegard HansenByåsen IL58.09+7.4310.39
5Eivind LonaWing OK58.22+7.5610.41
Lennart HambergÖstersunds OKikke startet

H 50-

5 460 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig46.098.27
2Ulf LindqvistÖstersunds OK50.30+4.219.14
3Jon HolstadFreidig52.02+5.539.31
4Rune StræteWing OK52.17+6.089.34
5Frode HaugskottOL Trollelg54.42+8.3310.01
6Arild H ClausenFreidig55.07+8.5810.05
7Morten StrandWing OK55.26+9.1710.09
8Agnar RenolenWing OK56.23+10.1410.19
9Stein Ivar FossMelhus IL1.03.58+17.4911.42
10Per Ivar SkinderhaugWing OK1.09.13+23.0412.40
11Øystein WiggenByåsen IL1.09.37+23.2812.45
12Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.09.52+23.4312.47
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.27.15+41.0615.58
14Geir ArnesenFreidig1.30.39+44.3016.36
Morten KorsvoldWing OKdiskvalifisert
Hans Arild SkjevdalRøros ILdiskvalifisert
Peter CarlsenSturla, IFbrutt
Svein Erik BratsbergWing OKikke startet
Jan HageIL Leikikke startet

H 55-

5 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolhjemSørkedalens IF59.3610.54
2Haakon ArnesenByåsen IL1.03.33+3.5711.38
3Terje SchjølbergRøros IL1.03.39+4.0311.39
4John LerliMelhus IL1.25.05+25.2915.34
5Geir PaulsenOL Trollelg1.50.08+50.3220.10
Jostein AlvestadWing OKikke startet

H 60-

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig42.0910.07
2Geir Holm GundersenKonnerud IL49.37+7.2811.55
3Helge RustadFreidig59.53+17.4414.23
4Eirik VefsnmoByåsen IL1.02.35+20.2615.02
Terje KanstadWing OKikke startet

H 65-

4 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald OftedalFreidig53.1112.47
2Rolf WærnesOrkanger IF53.32+0.2112.52
3Ola LindgrenÖstersunds OK55.50+2.3913.25
4Steinar AasvangWing OK57.35+4.2413.50
5Tor GjermstadWing OK59.42+6.3114.21
6Frank BjarkøWing OK1.11.52+18.4117.16

H 70-

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Gaute BuvikKorgen IL37.2911.19
2Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg37.32+0.0311.20
3Knut LillealternFreidig37.41+0.1211.23
4Øivind Magne RogndalenByåsen IL42.24+4.5512.48
5Svein Endre HoveByåsen IL45.09+7.4013.38
6Pål SkybergNidarøst OK49.14+11.4514.52
7Nils Olav VennevikFreidig1.05.13+27.4419.42

H 75-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per LøvaasOL Trollelg41.2912.34
2Eigil SørliMalvik IL42.02+0.3312.44
3Jardar SandstadSelbu OK1.09.46+28.1721.08

Utvikling C

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL30.4111.11
2Elias HalvarssonÖstersunds OK30.47+0.0611.14
Tuva SnøfuglVerdal OKikke startet

Utvikling B

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage AsplemFreidig38.5012.34

Student

2 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arved AnhaltStudent20.237.26
2Einar RindeStudent32.46+12.2311.57
3Nina LindholmStudent32.59+12.3612.02

Direkte A

6 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig54.008.23
2Mette Resell NolteFreidig1.18.00+24.0012.06
3Svenn-Ivar SvensenTrondheim Triatlonklubb1.19.29+25.2912.20
4Anthony LeroyerFreidig1.19.49+25.4912.23
5Jan KvilvangNoteam1.24.41+30.4113.08
5Jan KvilvangNoteam1.24.41+30.4113.08
7Mathias LeroyerFreidig1.26.19+32.1913.24
8Anthony BossardNoteam1.33.37+39.3714.32
8Anthony BossardNoteam1.33.37+39.3714.32
10Lars HalvorsenFreidig1.34.05+40.0514.36
11Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.38.38+44.3815.18

Direkte A-kort

4 160 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK48.3811.41
2Mona MølnvikFreidig49.23+0.4511.52
3Olle MalmringFreidig50.45+2.0712.11
4Johannes LangaasNidarøst OK52.34+3.5612.38
5Tore HeggemNoteam53.35+4.5712.52
5Tore HeggemNoteam53.35+4.5712.52
7Camilla ÖhmanNTNUI55.38+7.0013.22
8Runa KonradsenNoteam56.28+7.5013.34
8Runa KonradsenNoteam56.28+7.5013.34
10Andrea VaneboKonnerud IL58.31+9.5314.03
11Heidi FalckTyrving58.52+10.1414.09
12Toril Aasheim NymarkNTNUI1.02.37+13.5915.03
13Beth Paludan CarlsenFreidig1.03.20+14.4215.13
14Vibeke FalckFreidig1.14.52+26.1417.59
15Tormod LangaasNidarøst OK1.17.47+29.0918.41
16Ingerid ReinertsenFreidig1.28.43+40.0521.19
17Janne Fossum MalmringFreidig1.45.40+57.0225.24
Hannah MalmeiNTNUIdiskvalifisert
Kristina LarssonÖstersunds OKdiskvalifisert
Leif Rune HellevikFreidigdiskvalifisert

Direkte B

3 090 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svend Arne SkjulsvikFrol IL27.569.02
2Arild HeggesetFreidig34.36+6.4011.11
3Ingvil SnøfuglFreidig37.27+9.3112.07
4Birgitta HansonÖstersunds OK38.17+10.2112.23
5Lina BoströmÖstersunds OK44.02+16.0614.15
6Hans GreenÖstersunds OK45.46+17.5014.48
7Kato NykvistWing OK47.20+19.2415.19
8Rune M HoltFreidig48.55+20.5915.49
9Øystein ÅsmulTrollelg52.13+24.1716.53
10Knut Arild KnudsenFreidig52.24+24.2816.57
11Andre EkraFredig52.28+24.3216.58
12Susanna BrynhildsenWing OK54.42+26.4617.42
13Lina JasulaityteOLifant1.29.40+1.01.4429.01
Kjell-Gunnar KlockBjugn ILdiskvalifisert

Direkte C

2 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL24.068.47
2Julie StordalByåsen IL28.58+4.5210.34
3Selma SkjulsvikFrol IL30.46+6.4011.13
4Kristin SølbergLeik31.53+7.4711.38
5Una NomelandByåsen IL42.40+18.3415.34
6Anton NomelandByåsen IL42.49+18.4315.37
7Trude ForsbakFreidig44.03+19.5716.04
Anne-Grete OlsenFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor