Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 3 september 2019

D 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK1.08.3822.52

D 17-59

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK39.2910.07
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.11+1.4210.33
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47.09+7.4012.05
4Jane Mydland HellandEgersund OK47.21+7.5212.08
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb56.33+17.0414.30
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL1.00.31+21.0215.31
7Ann Karin TjørhomGanddal IL1.03.06+23.3716.10
8Julie PuntervoldEgersund OK1.09.36+30.0717.50
9Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.10.17+30.4818.01
10May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1.16.13+36.4419.32
11Hilde HetlandEgersund OK1.33.38+54.0924.00
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK38.2012.46
2Jan HetlandEgersund OK51.24+13.0417.08
3Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK1.03.47+25.2721.15
4Ove OalandGanddal IL1.19.05+40.4526.21

H17-59

3 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)35.599.13
2Kenneth MydlandEgersund OK37.55+1.569.43
3Erik LimaGanddal IL39.49+3.5010.12
4Harald KlippenbergEgersund OK43.43+7.4411.12
5Gunnar PettersonEgersund OK43.45+7.4611.13
6Asbjørn HegdalEgersund OK45.33+9.3411.40
7Geir FrøytlogEgersund OK46.02+10.0311.48
8Tobias RøddeGanddal IL46.11+10.1211.50
9Nils Tore PuntervoldEgersund OK46.51+10.5212.00
10Markus Andreas BreivoldGanddal IL49.34+13.3512.42
11Jørgen BreivoldGanddal IL49.48+13.4912.46
12Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)51.26+15.2713.11
13Trond LamarkGanddal IL54.03+18.0413.51
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.24+18.2513.56
15Frank OrfEgersund OK55.25+19.2614.12
16Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.00.28+24.2915.30
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.01.54+25.5515.52
18Per Ingar HadlandGanddal IL1.03.47+27.4816.21
19Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.37.10+2.01.1140.17
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D-Ny

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea StokkelandÅlgård Orientering43.3927.16

H-Ny

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljar Fotland KolstøEgersund OK21.2213.21
2Markus Mydland HellandEgersund OK25.03+3.4115.39
3Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)27.43+6.2117.19
4Noa StokkelandÅlgård Orientering43.23+22.0127.06

B-Åpen

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK36.2813.30
2Frank HansenEgersund OK37.28+1.0013.52
3Olav HellandEgersund OK38.41+2.1314.19
4Ida KolstøEgersund OK45.13+8.4516.44
5Monica HorpestadEgersund OK47.24+10.5617.33
6Berit BrandsbergEgersund OK55.52+19.2420.41
7Are HerstadEgersund OK1.07.20+30.5224.56

C-Åpen

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.2021.17
2Odd GarpestadEgersund OK1.03.36+25.1635.20
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.11.34+33.1439.45
4Åshild BakkenEgersund OK1.11.37+33.1739.47

D 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)52.1117.23

H 15-16

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK34.1911.26
2Øyvind LamarkGanddal IL37.00+2.4112.20
3Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.53+3.3412.37
4Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)49.18+14.5916.26
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)52.18+17.5917.26
6Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1.04.31+30.1221.30
7Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.08.50+34.3122.56

D 13-14

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL29.2310.52
2Synne Skeie PettersonEgersund OK50.27+21.0418.41
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK50.27+21.0418.41
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)53.28+24.0519.48
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK58.50+29.2721.47
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)59.29+30.0622.01

H 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)23.4313.10
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)24.23+0.4013.32
3Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)25.43+2.0014.17
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb29.42+5.5916.30
5Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.25+8.4218.00
6William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)35.09+11.2619.31

H 13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.2613.29
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering37.04+0.3813.43
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)40.38+4.1215.02
4Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.14.43+38.1727.40
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK18.4210.23
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)21.45+3.0312.05
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering22.53+4.1112.42

H 10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)31.0817.17
2Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)53.28+22.2029.42

D 10

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.2825.48
2Maren OftedalÅlgård Orientering49.07+2.3927.17
3Lea StokkelandÅlgård Orientering49.57+3.2927.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor