Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 5 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 5 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 29 august 2019

D 10- C-løype

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK36.5024.33

D 13-14 Kort

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK31.5215.10

H 13-14 Kort

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK48.4123.10

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK33.2011.29
2Monica HorpestadEgersund OK43.32+10.1215.00
3Hilde HetlandEgersund OK52.46+19.2618.11
4Julie PuntervoldEgersund OK56.00+22.4019.18

Damer - lang løype

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane Mydland HellandEgersund OK43.2812.47
2Jorunn HadlandEgersund OK45.07+1.3913.16

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK36.3812.37
2Olav HellandEgersund OK40.11+3.3313.51
3Steinar HorpestadEgersund OK40.33+3.5513.58
4Are HerstadEgersund OK41.52+5.1414.26

Herrer - lang løype

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK32.429.37
2Edvin AakreEgersund OK32.58+0.169.41
3Kjetil TorgersenEgersund OK35.45+3.0310.30
4Trond Sigurd FotlandEgersund OK40.39+7.5711.57
5Gunnar PettersonEgersund OK40.56+8.1412.02
6Harald KlippenbergEgersund OK41.14+8.3212.07
7Nils Tore PuntervoldEgersund OK42.13+9.3112.25

Nybegynnerløype

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben Mydland HellandEgersund OK19.2412.56
Emil Fotland KolstøEgersund OKikke startet

Damer kort

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK38.0418.07
2Inger Skretting OpstadEgersund OK46.46+8.4222.16
3Berit BrandsbergEgersund OK48.44+10.4023.12

H 15-16 Mellom

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.03.5022.00

D 11-12 kort

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK26.2312.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor