Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Norgescup og ungdom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Norgescup og ungdom
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 26 april 2013

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingrid GulbrandsenD 17-18 (37)12.30+1.265.58
21Selma Øfsthus GravirD 17-18 (37)14.04+3.006.43
25Marit IsachsenD 21- (35)16.59+3.056.01
26Julia PlaianD 17-18 (37)14.29+3.256.55
Erland KvisleH 17-18 (57)diskvalifisert

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Toril Aasheim NymarkD 17-18 (37)15.35+4.317.27

Bjerkvik IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Atalie PedersenD 17-18 (37)18.50+7.469.00

Bodø og Omegn IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Petter JakolaH 19-20 (37)14.17+1.124.52
11Martha Kalvig SkoganD 15-16 (12)18.24+8.109.20
17Jakob Kalvig SkoganH 19-20 (37)15.50+2.455.24
32Heidi JensenD 17-18 (37)16.33+5.297.55
Håkon HegrebergH 19-20 (37)diskvalifisert

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emma ArnesenD 15-16 (12)10.145.11
2Ingeborg EideD 15-16 (12)10.25+0.115.17
3Brage JørumH 15-16 (16)11.57+0.385.17
7Marte Hoff HagenD 17-18 (37)12.35+1.316.01
8Øyvind WiggenH 17-18 (57)14.03+1.144.55
35Terje MaroniH 21- (80)15.56+1.384.50
55Per WiréhnH 21- (80)17.26+3.085.17

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rune OlsenH 21- (80)14.37+0.194.26
6Kine GulliksenD 21- (35)14.29+0.355.08
10Sebastian TorgersenH 19-20 (37)14.26+1.214.55
16Thomas SchiveH 19-20 (37)15.49+2.445.23
25Magne JutulstadH 17-18 (57)15.10+2.215.19
33Runar BjørhovdeH 17-18 (57)15.45+2.565.31
41Felix BreitschädelH 21- (80)16.17+1.594.56Last ned GPS-spor i gpx-format
67Joakim PrestmoH 21- (80)18.48+4.305.42
Tone WigemyrD 21- (35)diskvalifisert

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristoffer NygårdH 15-16 (16)12.24+1.055.29

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kristine BergliaD 19-20 (22)14.26+1.266.26
15Lone BrochmannD 21- (35)15.11+1.175.23

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Vibeke RykkjeD 17-18 (37)14.15+3.116.49
Mathias RosenlundH 13-14 (13)diskvalifisert
Kristian RykkjeH 13-14 (13)diskvalifisert

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jørgen Kjos BarkenæsH 15-16 (16)17.27+6.087.43
18Bjørn André AaslundH 17-18 (57)14.36+1.475.07
42Herman MoeH 17-18 (57)16.21+3.325.44

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
71Leiv Inge KjemperudH 21- (80)20.31+6.136.14

Fossum IF

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil AhlbäckH 19-20 (37)13.054.27
2Gunvor Hov HøydalD 19-20 (22)13.06+0.065.50
3Einar MelsomH 13-14 (13)11.08+0.375.47
4Erling HjermstadH 13-14 (13)11.47+1.166.08
5Øyvind HjermstadH 13-14 (13)12.09+1.386.19
9Camilla HengebølD 19-20 (22)14.00+1.006.14
10Elias T. MølnvikH 17-18 (57)14.04+1.154.56
12Ragnhild HjermstadD 17-18 (37)12.57+1.536.11
16Oskar StørmerH 17-18 (57)14.25+1.365.03
17Marianne Opsahl BredesenD 19-20 (22)15.23+2.236.52
21Sigurd MelsomH 17-18 (57)14.59+2.105.15
25Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 (37)14.25+3.216.53
27Olai Stensland LillevoldH 17-18 (57)15.13+2.245.20
t VassendD 19-20 (22)diskvalifisert
Borger MelsomH 19-20 (37)diskvalifisert

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Herman Ryen MartinsenH 15-16 (16)11.53+0.345.15
3Marie OlaussenD 15-16 (12)10.41+0.275.25
3Heidi Østlid BagstevoldD 21- (35)14.18+0.245.04
8Hanna TorjusenD 15-16 (12)12.25+2.116.18
9Kristin OttesenD 15-16 (12)12.59+2.456.35

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Frida SætherD 17-18 (37)12.06+1.025.47
5Jorunn KvaklandD 19-20 (22)13.30+0.306.01
6Karen Oline KolstadD 17-18 (37)12.33+1.296.00
13Gina MølnvikD 17-18 (37)12.59+1.556.12
15Mattis HoltH 19-20 (37)15.09+2.045.10
22Rein Helle MårdalenH 17-18 (57)15.03+2.145.16
Sindre JohannessenH 19-20 (37)diskvalifisert

Frol IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde RundhaugD 19-20 (22)13.005.48
2Sindre RønningH 19-20 (37)13.16+0.114.31
3Ulf Forseth IndgaardH 21- (80)14.31+0.134.24
4Jonas RessemH 17-18 (57)13.51+1.024.51
12Paul SirumH 19-20 (37)14.48+1.435.03
13Carl Petter LyngenH 21- (80)15.06+0.484.35
17Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 (37)13.27+2.236.26
17Jo Forseth IndgaardH 21- (80)15.15+0.574.38
28Vegard RessemH 17-18 (57)15.17+2.285.21
36Stian SundsvikH 17-18 (57)15.51+3.025.33
38Johan Asphjell BjørnaasH 21- (80)16.05+1.474.53
44Øystein HaugH 21- (80)16.42+2.245.04
48Jørgen FiskumH 21- (80)16.54+2.365.08
49Johan Otto MunkebyH 17-18 (57)17.04+4.155.59

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Stig AlvestadH 21- (80)15.56+1.384.50
59Alf Johan Walgermo LimaH 21- (80)17.32+3.145.19

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Maria Dahl FosbyD 17-18 (37)17.27+6.238.20

Göteborg-Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Andreas HøyeH 21- (80)14.41+0.234.27

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Øyvind WatterdalH 21- (80)17.26+3.085.17
57Ove SætraH 21- (80)17.31+3.135.19
69Kim André SveenH 21- (80)19.19+5.015.52

Halden SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon Raadal BjørloH 15-16 (16)11.195.00
1Mari FastingD 21- (35)13.544.55
4Marie BergstrømD 13-14 (5)35.12+23.0319.20
5Anders Felde OlaussenH 17-18 (57)13.57+1.084.53
5Peter NordbrødenH 15-16 (16)12.40+1.215.36
5Gina GranstedtD 15-16 (12)11.10+0.565.40
7Gry GranstedtD 19-20 (22)13.56+0.566.13
11Hanna Haugen NordbrødenD 21- (35)14.54+1.005.17
14Gøril FristadD 21- (35)15.09+1.155.22
16Ingvild TorgersenD 17-18 (37)13.10+2.066.17
24Ane Sofie Næss BjørgulD 21- (35)16.54+3.005.59
28Espen FiskumH 21- (80)15.37+1.194.44
54Lacho IlievH 21- (80)17.12+2.545.13
70Christian F SchiveH 21- (80)19.20+5.025.52
Bojan BlumensteinH 19-20 (37)diskvalifisert

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dag LofthusH 19-20 (37)13.38+0.334.39
6Njaal Ellegaard MelbyH 13-14 (13)13.31+3.007.02
8Vegard Rønning HuberH 17-18 (57)14.03+1.144.55
8Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-18 (37)12.49+1.456.07
14Jørgen ElisenbergH 17-18 (57)14.15+1.265.00
Johannes NarumH 19-20 (37)diskvalifisert
Simen Jevne ArnesenH 19-20 (37)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Per Øyvind ValenH 19-20 (37)14.51+1.465.04
48Karsten Hervik HansenH 17-18 (57)16.54+4.055.55

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kasper FosserH 13-14 (13)10.48+0.175.37
26Harald Astrup ArnesenH 17-18 (57)15.11+2.225.19
46Lars TreekremH 17-18 (57)16.51+4.025.54

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Yngvar Høimyr SolbergH 17-18 (57)13.59+1.104.54

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eskil KinnebergH 21- (80)14.26+0.084.23

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (80)14.184.20

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Rasmus Rørholt TheisenH 19-20 (37)diskvalifisert

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Johanne LindD 21- (35)14.24+0.305.06
6Astrid FiskumD 15-16 (12)11.35+1.215.52
8Bjørn EkebergH 21- (80)14.44+0.264.28
10Hanne GrandalD 15-16 (12)16.30+6.168.22
11Ruslan GlebovH 21- (80)14.49+0.314.30
14Gustav FiskumH 19-20 (37)15.07+2.025.09
17Wojciech DwojakH 21- (80)15.15+0.574.38
20Wojciech KowalskiH 21- (80)15.20+1.024.39
39Christoph BrandtH 21- (80)16.11+1.534.55
52Morten Severin SaueH 21- (80)17.03+2.455.10
Gunnar A FiskumH 21- (80)diskvalifisert

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jorid Nandrup NielsenD 13-14 (5)31.30+19.2117.18
10Haakon JohannesenH 13-14 (13)34.38+24.0718.02
12Jørgen VisterH 15-16 (16)14.25+3.066.22
13Markus HolterH 17-18 (57)14.14+1.254.59
14Guttorm Snemyr HoltetH 15-16 (16)16.18+4.597.12
19Margit Sandem FjellengenD 17-18 (37)13.37+2.336.30
52Odd Kasper EkreH 17-18 (57)18.04+5.156.20

Järla Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingjerd MyhreD 21- (35)14.22+0.285.05
13Anneke Hald BjørgumD 21- (35)15.02+1.085.19
16Martin VisterH 21- (80)15.09+0.514.36
46Mats NordbrødenH 21- (80)16.49+2.315.06

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Jarkko HuovilaH 21- (80)15.35+1.174.44

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigur HeggedalH 17-18 (57)12.494.29
3Karl FremstadH 17-18 (57)13.36+0.474.46
6Mathias DrageH 19-20 (37)13.52+0.474.43
23Håvard MyhreH 17-18 (57)15.08+2.195.18
Sindre SandvenH 19-20 (37)diskvalifisert
Åsne Skram TrømborgD 17-18 (37)diskvalifisert

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Marte NarumD 21- (35)14.45+0.515.13
10Marie Nordbye NybøD 19-20 (22)14.03+1.036.16
10Anette BaklidD 21- (35)14.52+0.585.16
26Ida Mari Borge HoviD 21- (35)17.06+3.126.03
33Guro Elisabeth KolstadD 21- (35)19.25+5.316.53

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Juho WesterlundH 21- (80)16.59+2.415.09

Kristiansand OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Vegard DanielsenH 21- (80)14.41+0.234.27
9Jostein AndersenH 21- (80)14.45+0.274.28
10Rasmus DjurhuusH 21- (80)14.48+0.304.29
19Matias Hodne HanischH 17-18 (57)14.47+1.585.11
20Gaute FriestadH 17-18 (57)14.49+2.005.11
26Christian Wiig BøenH 21- (80)15.34+1.164.43
31Hans Gunnar OmdalH 21- (80)15.43+1.254.46
42Dag BlandkjennH 17-18 (57)16.21+3.325.44
42Henrik UpsalH 17-18 (57)16.21+3.325.44
42Eirik Martens SvensenH 21- (80)16.18+2.004.57
52Magnus JohanssonH 21- (80)17.03+2.455.10
Sjur HoviH 19-20 (37)diskvalifisert
Morten JørgensenH 17-18 (57)diskvalifisert
Ivar HaugenH 21- (80)diskvalifisert

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Julie HjortlandD 17-18 (37)13.29+2.256.27
66Jørgen FrøydH 21- (80)18.24+4.065.35

LEI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Euan TebbuttH 15-16 (16)13.59+2.406.11

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Einar LofthusH 17-18 (57)15.21+2.325.23

Lillomarka OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrine BenjaminsenD 17-18 (37)11.55+0.515.42
2Kine Hallan SteiwerD 21- (35)14.16+0.225.03
7Siri KollerudD 19-20 (22)13.56+0.566.13
7Helen PalmerD 21- (35)14.31+0.375.08
19Gaute Hallan SteiwerH 21- (80)15.18+1.004.39
23Steinar KollerudH 17-18 (57)15.08+2.195.18
24Ingvild WangD 17-18 (37)14.21+3.176.51
25Matthew SpeakeH 21- (80)15.31+1.134.42
29Ingvild BrekkeD 17-18 (37)15.30+4.267.24
40Jan Andreas EdstrømH 21- (80)16.14+1.564.56

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Emilie Westli AndersenD 19-20 (22)13.28+0.286.00
15Evine Westli AndersenD 17-18 (37)13.09+2.056.17
16Marte Fallbakken BergeD 19-20 (22)15.17+2.176.49
Marius ØieH 21- (80)diskvalifisert

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Eirik Stærkeby JelstadH 21- (80)18.10+3.525.31

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Adrian OpheimH 19-20 (37)16.22+3.175.35

Nord-Østerdal OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Thomas KortH 13-14 (13)13.31+3.007.02
27Idun BækkenD 17-18 (37)14.49+3.457.05
31Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 (37)16.12+5.087.45
45Hans Peder LangbekkheiH 17-18 (57)16.43+3.545.51
50Ivar Aukrust OsmoenH 17-18 (57)17.35+4.466.10
54Øyvind BergH 17-18 (57)18.52+6.036.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Test LøperH 19-20 (37)2.47.50+2.34.4557.16

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Aurora FossøyD 19-20 (22)15.42+2.427.00

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Emma JohanssonD 21- (35)14.41+0.475.12
13Simen AamodtH 21- (80)15.06+0.484.35
15Thomas Natvig ÅrstadH 21- (80)15.07+0.494.35
16Maren Jansson HaverstadD 21- (35)15.20+1.265.26
18Marie StyrvoldD 19-20 (22)15.31+2.316.55
18Mali Fjogstad NielsenD 21- (35)15.37+1.435.32
21Karoline Dahl FosbyD 19-20 (22)16.50+3.507.30
22Martin HosetH 21- (80)15.28+1.104.42
23Hans Petter MathisenH 21- (80)15.29+1.114.42
27Maren Mohagen HansenD 21- (35)17.27+3.336.11
29Silje Uhlen MaursetD 21- (35)17.56+4.026.21
30Vegard RuttenborgH 21- (80)15.39+1.214.45
33Kristian StenerudH 21- (80)15.55+1.374.50
33Per Melander OftenH 21- (80)15.55+1.374.50
45Kjetil OkkenhaugH 21- (80)16.46+2.285.05
49Mikal Brastad LarsenH 21- (80)16.56+2.385.08
49Vegard Blomseth JohnsenH 21- (80)16.56+2.385.08
57Harri LuchsingerH 21- (80)17.31+3.135.19
60Sverre Turter SandvoldH 21- (80)17.37+3.195.21
61Terje Faugstad BjertnesH 21- (80)17.46+3.285.24
62Stig Rune HolbergH 21- (80)17.53+3.355.26
63Erik GustafssonH 21- (80)17.56+3.385.27
68Anders Opsahl BredesenH 21- (80)19.09+4.515.49
Halvor Eid NielsenH 21- (80)diskvalifisert
Mathias Stensland LillevoldH 21- (80)diskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadH 21- (80)diskvalifisert
Jon Aukrust OsmoenH 21- (80)diskvalifisert
Isak BergsetH 21- (80)brutt

Nydalens SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine AhlsandD 17-18 (37)11.045.17
1Elias JonssonH 13-14 (13)10.315.28
2Ragne WiklundD 13-14 (5)13.09+1.007.13
5Fredrik RaastadH 19-20 (37)13.41+0.364.40
7Erik Olsvik DengerudH 17-18 (57)14.00+1.114.54
11Solveig Hegstad KrügerD 17-18 (37)12.56+1.526.11
11Jonas Madslien BakkenH 17-18 (57)14.07+1.184.57
17Eivind HøydalH 17-18 (57)14.33+1.445.06
18Emma LähdekorpiD 21- (35)15.37+1.435.32
30Cristina LuisD 21- (35)17.59+4.056.22
32Elias WiklundH 17-18 (57)15.44+2.555.31
32Sverre Waaler KaasH 21- (80)15.51+1.334.49
35Vebjørn TandbergH 17-18 (57)15.47+2.585.32
38Aksel MadslienH 17-18 (57)15.57+3.085.35
53Magnus Rokne VågenH 17-18 (57)18.48+5.596.35
65Svend Sondre FrøshaugH 21- (80)18.13+3.555.32
Jørgen MadslienH 19-20 (37)diskvalifisert
Simen Eid NielsenH 19-20 (37)diskvalifisert
Tord HaflanH 17-18 (57)diskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Malin EijsinkD 19-20 (22)14.50+1.506.37

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andreas SølbergH 17-18 (57)13.34+0.454.45
3Trond Einar Moen PedersliH 19-20 (37)13.17+0.124.32
14Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 (37)13.01+1.576.13
Ove BaardsgaardH 19-20 (37)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marta UlvensøenD 19-20 (22)13.17+0.175.55
10Mathias GløersenH 15-16 (16)13.11+1.525.50
14Anna UlvensøenD 19-20 (22)15.05+2.056.44

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Dorte NarumD 15-16 (12)10.52+0.385.30
8Sverre NarumH 13-14 (13)16.25+5.548.33

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Knut AasheimH 15-16 (16)12.47+1.285.39
21Anders EmilssonH 19-20 (37)19.42+6.376.43
31Endre WigaardH 17-18 (57)15.25+2.365.24
33Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18 (57)15.45+2.565.31

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Tonje VassendD 17-18 (37)13.57+2.536.40
35Ingrid HolteD 17-18 (37)18.12+7.088.42
39Jørgen WingereiH 17-18 (57)16.00+3.115.36

Raumar Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Eirik RustadH 21- (80)15.05+0.474.35
15Line Maria Haugen MelbyD 19-20 (22)15.08+2.086.45
21Rafal PodzinskiH 21- (80)15.25+1.074.41
22Agata StankiewiczD 21- (35)16.05+2.115.42
23Natalia EwiakD 21- (35)16.38+2.445.53
29Torben Christian WendlerH 21- (80)15.38+1.204.45
31Marie Hammer HåversenD 21- (35)18.08+4.146.25
34Ida BrændenD 21- (35)19.49+5.557.01
Anders VisterH 19-20 (37)diskvalifisert
Håvard HagaH 19-20 (37)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Johannes BordalH 15-16 (16)13.07+1.485.48
11Simen BordalH 17-18 (57)14.07+1.184.57

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Live Bredholt JørgensenD 19-20 (22)15.00+2.006.41
32Elin-Kristin HemD 21- (35)18.53+4.596.41
40Petter MoeH 17-18 (57)16.04+3.155.38

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vilde MalmeiD 15-16 (12)11.36+1.225.53
28Ingrid PeikliD 17-18 (37)15.06+4.027.13

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Siri PedersenD 13-14 (5)50.38+38.2927.49
9Benjamin AasenH 13-14 (13)32.04+21.3316.42
12Benedicte PedersenD 15-16 (12)21.51+11.3711.05

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jonas Klausen EspedalH 19-20 (37)13.54+0.494.44
51Andreas Eide SkjævelandH 17-18 (57)17.55+5.066.17

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Norunn Kvistad DengerudD 17-18 (37)14.07+3.036.45

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 (37)12.53+1.496.09
13Ole Wanvik HaugenH 15-16 (16)14.28+3.096.24
30Endre AaenH 17-18 (57)15.22+2.335.23

Synnfjell OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Agnethe HasliD 13-14 (5)12.096.40

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Petter Vangen LunåsmoH 15-16 (16)13.04+1.455.46
17Marion HuberD 21- (35)15.27+1.335.28
Anders NyaasH 15-16 (16)diskvalifisert

UKS Orientus Lodz

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Ewa GwozdzD 21- (35)16.00+2.065.40
28Natalia ScieszkoD 21- (35)17.34+3.406.13
37Krzysztof RzencaH 21- (80)16.01+1.434.52
43Lukasz CharubaH 21- (80)16.26+2.084.59
46Szymon PalkaH 17-18 (57)16.51+4.025.54
47Dominik ChudzikH 21- (80)16.51+2.335.07

Varegg Fleridrett

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johanne RaknerD 19-20 (22)13.38+0.386.05
7Markus Kjærner-SembH 15-16 (16)12.57+1.385.43
11Oskar RøenH 19-20 (37)14.28+1.234.56
12Kristine FjellangerD 21- (35)14.57+1.035.18
18Per Ola OttesenH 19-20 (37)16.17+3.125.33
20Christiane TrösseD 21- (35)15.56+2.025.39
24Per Harald Havnen JohansenH 21- (80)15.30+1.124.42
33Kristiane Elise OttesenD 17-18 (37)17.03+5.598.09
Sindre Østgulen DeiszH 19-20 (37)diskvalifisert
Niklas ProforsH 21- (80)diskvalifisert

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Børge BrenåsH 13-14 (13)diskvalifisert

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Synnøve BråtenD 17-18 (37)12.18+1.145.53
15Jon NilsenH 17-18 (57)14.16+1.275.00
37Are Smeland NygårdseterH 17-18 (57)15.56+3.075.35

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Nick HannH 19-20 (37)13.56+0.514.45

Ås-UMB Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristoffer Fiane PedersenH 21- (80)14.41+0.234.27
10Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 (37)12.54+1.506.10
20Jenny Andreassen MoeD 19-20 (22)16.07+3.077.11
20Anders TreekremH 19-20 (37)18.06+5.016.10
41Henrik EijsinkH 17-18 (57)16.15+3.265.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor