Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Norgescup og ungdom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Norgescup og ungdom
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 26 april 2013

H 21-

3 290 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK14.18
2Eskil KinnebergIFK Göteborg14.26+0.08
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.31+0.13
4Rune OlsenBækkelagets SK14.37+0.19
5Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering14.41+0.23
5Vegard DanielsenKristiansand OK14.41+0.23
5Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK14.41+0.23
8Bjørn EkebergIL Tyrving14.44+0.26
9Jostein AndersenKristiansand OK14.45+0.27
10Rasmus DjurhuusKristiansand OK14.48+0.30
11Ruslan GlebovIL Tyrving14.49+0.31
12Eirik RustadRaumar Orientering15.05+0.47
13Carl Petter LyngenFrol IL15.06+0.48
13Simen AamodtNTNUI15.06+0.48
15Thomas Natvig ÅrstadNTNUI15.07+0.49
16Martin VisterJärla Orientering15.09+0.51
17Wojciech DwojakIL Tyrving15.15+0.57
17Jo Forseth IndgaardFrol IL15.15+0.57
19Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15.18+1.00
20Wojciech KowalskiIL Tyrving15.20+1.02
21Rafal PodzinskiRaumar Orientering15.25+1.07
22Martin HosetNTNUI15.28+1.10
23Hans Petter MathisenNTNUI15.29+1.11
24Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15.30+1.12
25Matthew SpeakeLillomarka OL15.31+1.13
26Christian Wiig BøenKristiansand OK15.34+1.16
27Jarkko HuovilaKalevan rasti15.35+1.17
28Espen FiskumHalden SK15.37+1.19
29Torben Christian WendlerRaumar Orientering15.38+1.20
30Vegard RuttenborgNTNUI15.39+1.21
31Hans Gunnar OmdalKristiansand OK15.43+1.25
32Sverre Waaler KaasNydalens SK15.51+1.33
33Kristian StenerudNTNUI15.55+1.37
33Per Melander OftenNTNUI15.55+1.37
35Terje MaroniByåsen IL15.56+1.38
35Stig AlvestadGanddal IL15.56+1.38
37Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz16.01+1.43
38Johan Asphjell BjørnaasFrol IL16.05+1.47
39Christoph BrandtIL Tyrving16.11+1.53
40Jan Andreas EdstrømLillomarka OL16.14+1.56
41Felix BreitschädelBækkelagets SK16.17+1.59Last ned GPS-spor i gpx-format
42Eirik Martens SvensenKristiansand OK16.18+2.00
43Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz16.26+2.08
44Øystein HaugFrol IL16.42+2.24
45Kjetil OkkenhaugNTNUI16.46+2.28
46Mats NordbrødenJärla Orientering16.49+2.31
47Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz16.51+2.33
48Jørgen FiskumFrol IL16.54+2.36
49Mikal Brastad LarsenNTNUI16.56+2.38
49Vegard Blomseth JohnsenNTNUI16.56+2.38
51Juho WesterlundKoovee16.59+2.41
52Magnus JohanssonKristiansand OK17.03+2.45
52Morten Severin SaueIL Tyrving17.03+2.45
54Lacho IlievHalden SK17.12+2.54
55Øyvind WatterdalHadeland OL17.26+3.08
55Per WiréhnByåsen IL17.26+3.08
57Harri LuchsingerNTNUI17.31+3.13
57Ove SætraHadeland OL17.31+3.13
59Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL17.32+3.14
60Sverre Turter SandvoldNTNUI17.37+3.19
61Terje Faugstad BjertnesNTNUI17.46+3.28
62Stig Rune HolbergNTNUI17.53+3.35
63Erik GustafssonNTNUI17.56+3.38
64Eirik Stærkeby JelstadModum OL18.10+3.52
65Svend Sondre FrøshaugNydalens SK18.13+3.55
66Jørgen FrøydLarvik OK18.24+4.06
67Joakim PrestmoBækkelagets SK18.48+4.30
68Anders Opsahl BredesenNTNUI19.09+4.51
69Kim André SveenHadeland OL19.19+5.01
70Christian F SchiveHalden SK19.20+5.02
71Leiv Inge KjemperudFossekallen IL20.31+6.13
Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Gunnar A FiskumIL Tyrvingdiskvalifisert
Mathias Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Niklas ProforsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Marius ØieLøten o-lagdiskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert
Jon Aukrust OsmoenNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor