Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Norgescup og ungdom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Norgescup og ungdom
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 26 april 2013

H 17-18

2 850 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigur HeggedalKongsberg OL12.49
2Andreas SølbergOL Trollelg13.34+0.45
3Karl FremstadKongsberg OL13.36+0.47
4Jonas RessemFrol IL13.51+1.02
5Anders Felde OlaussenHalden SK13.57+1.08
6Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla13.59+1.10
7Erik Olsvik DengerudNydalens SK14.00+1.11
8Øyvind WiggenByåsen IL14.03+1.14
8Vegard Rønning HuberHamar OK14.03+1.14
10Elias T. MølnvikFossum IF14.04+1.15
11Simen BordalRingsaker OK14.07+1.18
11Jonas Madslien BakkenNydalens SK14.07+1.18
13Markus HolterIndre Østfold OK14.14+1.25
14Jørgen ElisenbergHamar OK14.15+1.26
15Jon NilsenVegårshei IL14.16+1.27
16Oskar StørmerFossum IF14.25+1.36
17Eivind HøydalNydalens SK14.33+1.44
18Bjørn André AaslundFet OL14.36+1.47
19Matias Hodne HanischKristiansand OK14.47+1.58
20Gaute FriestadKristiansand OK14.49+2.00
21Sigurd MelsomFossum IF14.59+2.10
22Rein Helle MårdalenFreidig15.03+2.14
23Steinar KollerudLillomarka OL15.08+2.19
23Håvard MyhreKongsberg OL15.08+2.19
25Magne JutulstadBækkelagets SK15.10+2.21
26Harald Astrup ArnesenHeming Orientering15.11+2.22
27Olai Stensland LillevoldFossum IF15.13+2.24
28Vegard RessemFrol IL15.17+2.28
29Einar LofthusLillehammer OK15.21+2.32
30Endre AaenStjørdals-Blink Orientering15.22+2.33
31Endre WigaardOppsal Orientering15.25+2.36
32Elias WiklundNydalens SK15.44+2.55
33Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering15.45+2.56
33Runar BjørhovdeBækkelagets SK15.45+2.56
35Vebjørn TandbergNydalens SK15.47+2.58
36Stian SundsvikFrol IL15.51+3.02
37Are Smeland NygårdseterVegårshei IL15.56+3.07
38Aksel MadslienNydalens SK15.57+3.08
39Jørgen WingereiPorsgrunn OL16.00+3.11
40Petter MoeSandefjord OK16.04+3.15
41Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering16.15+3.26
42Dag BlandkjennKristiansand OK16.21+3.32
42Herman MoeFet OL16.21+3.32
42Henrik UpsalKristiansand OK16.21+3.32
45Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK16.43+3.54
46Lars TreekremHeming Orientering16.51+4.02
46Szymon PalkaUKS Orientus Lodz16.51+4.02
48Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering16.54+4.05
49Johan Otto MunkebyFrol IL17.04+4.15
50Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK17.35+4.46
51Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb17.55+5.06
52Odd Kasper EkreIndre Østfold OK18.04+5.15
53Magnus Rokne VågenNydalens SK18.48+5.59
54Øyvind BergNord-Østerdal OK18.52+6.03
Erland KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tord HaflanNydalens SKdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor