Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 19 august 2019

Egersund OK

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandD 10-12 C-løype (2)33.4818.46
1Julie Mydland HellandD 13-14 Kort (3)27.338.20
1Markus Mydland HellandH 10-12 C-løype (1)53.0229.27
1Odin HorpestadH 13-14 Kort (1)43.5011.32
1Inger Tone NygårdDamer - mellomlang løype (5)43.339.53
1Jorunn HadlandDamer - lang løype (2)1.04.389.14
1Arvid MydlandHerrer - mellomlang løype (7)43.069.47
1Edvin AakreHerrer - lang løype (7)1.00.258.37
1Ruben Mydland HellandNybegynnerløype (6)26.3917.46
1Arne BrandsbergHerrer kort (1)57.2417.23
1Ingunn VoilåsDamer kort (2)39.5312.05
1Ole Andre BrandsbergH 15-16 Mellom (1)1.18.2017.48
2Vilde PuntervoldD 10-12 C-løype (2)57.48+24.0032.06
2Thea Beate PuntervoldD 13-14 Kort (3)34.58+7.2510.35
2Hilde HetlandDamer - mellomlang løype (5)47.51+4.1810.52
2Jane Mydland HellandDamer - lang løype (2)1.13.57+9.1910.33
2Jan HetlandHerrer - mellomlang løype (7)44.56+1.5010.12
2Kenneth MydlandHerrer - lang løype (7)1.01.57+1.328.51
2Lea StokkelandNybegynnerløype (6)30.23+3.4420.15
2Inger Skretting OpstadDamer kort (2)42.56+3.0313.00
3Synne Skeie PettersonD 13-14 Kort (3)38.48+11.1511.45
3Monica HorpestadDamer - mellomlang løype (5)51.30+7.5711.42
3Samuel A StokkelandHerrer - mellomlang løype (7)46.17+3.1110.31
3Kjetil TorgersenHerrer - lang løype (7)1.14.04+13.3910.34
3Tea StokkelandNybegynnerløype (6)31.09+4.3020.46
4Randi L.H. BirkelandDamer - mellomlang løype (5)56.39+13.0612.52
4Odd GarpestadHerrer - mellomlang løype (7)50.32+7.2611.29
4Gunnar PettersonHerrer - lang løype (7)1.14.16+13.5110.36
4Noa StokkelandNybegynnerløype (6)31.19+4.4020.52
5Julie PuntervoldDamer - mellomlang løype (5)1.05.05+21.3214.47
5Steinar HorpestadHerrer - mellomlang løype (7)52.41+9.3511.58
5Sturla StokkelandHerrer - lang løype (7)1.15.17+14.5210.45
6Alexander HorpestadHerrer - mellomlang løype (7)58.27+15.2113.17
6Harald KlippenbergHerrer - lang løype (7)1.20.04+19.3911.26
7Arve HerstadHerrer - mellomlang løype (7)1.00.16+17.1013.41

Hansa Simmerath

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Mathilda SchnellNybegynnerløype (6)34.41+8.0223.07
6Jakob SchnellNybegynnerløype (6)36.27+9.4824.18
7Marc SchnellHerrer - lang løype (7)1.27.53+27.2812.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor